Únor 2010

Modré z neba už 3.3.2010!

28. února 2010 v 17:54 Z tiskuzdroj: okopírovaný článeček zaslala Karin.suvegova na fanklub Mira Šmajdy. Zde odkaz. Vřele doporučuji navštívit http://mirosmajda.wgz.cz/http://mirosmajda.wgz.cz/image/15939824

Miro v Caribic clubu Brno!!!!

27. února 2010 v 17:03 Proběhlé akce
Miro live v caribic clubu!

Kdy: 5.března 2010
Kde: caribic club Brno - Běhounská 22
V kolik: bude upřesněno


Modré z neba

26. února 2010 v 14:47 Proběhlé akce
Pozor!!

Mirko v relaci modré z neba


Kdy: 3.3.2010
Kde: tv Markíza
V kolik: 20:00 hodin
klikni pro další 3/5Mirko splní sen jedné fanynce, kterou si již dříve vybral a zazpívá si ní v této relaci.
A pozor pro ty kdo nemají tv Markíza můžete koukat zde a to jest na stránkách tv markíza.
Na Markíza Live. Nebo pro ty co to nestihnou nebo z nějakého důvodu nemohou koukat doporučuji archív tv markíza.

Sexy Miro

26. února 2010 v 12:55 Fotogalerie
Wow! Tak z téhle fotky nemůžu je tak sladkéééjjj přímo k sežrání :) :)

Miro Šmajda prý zpychl!

25. února 2010 v 18:24 | super.cz |  Z tiskuZpěvák Miro Šmajda (20) prý nějak zpychl! Alespoň se tato fáma šíří u našich sousedů. Nezadaný zpěvák ale tvrdí, že se po úspěchu v pěvecké soutěži nijak výrazně nezměnil!


"Určitě to není pravda, sláva do hlavy mi nestoupla," tvrdí Miro, který se podle mnohých po účinkování v pěveckém klání změnil. Sám ale přiznává, že je něco, co je v jeho životě jinak...

"Méně spím a mám méně času na svoje věci," řekl v rozhovoru pro televizi Markíza Šmajda, jenž chystá svoje první CD a nemá čas na nic jiného než se naplno věnovat hudbě. Zřejmě i to je důvodem spekulací, protože zatímco se někteří finalisté potkávají i v soukromí a jiní si spolu do telefonu zavzpomínají se slzou v oku (Dominika Stará a Monika Bagárová, pozn. red.), Miro svoje exkolegy nevyhledává.

"Spíš se vidíme na společných koncertech, jinak je ten kontakt dost slabý, protože se každý věnuje svým věcem," míní zpěvák, který je pořád nezadaný. "Maily sice od fanynek dostávám, ale nic víc," uzavřel Miro. (ks)

Miro Šmajda už má partnerku!

24. února 2010 v 8:11 | Blesk.cz |  Z tisku
Miro Šmajda dostal za svou taneční partnerku sexy krásku Katarínu Štumpfovou.Foto: ablDnes 05:00Finalista soutěže Česko-slovenská Superstar Miro Šmajda už má svou partnerku na taneční parket do slovenské soutěže Let´s Dance. Je jí třiadvacetiletá kráska Katarína Štumpfová.Dramaturgie Let´s Dance si vybrala dobře! Aspoň co se týká Šmajdy. Tomu totiž podle informací Nového Času přidělili sexy blondýnku Katarínu Štumpfovou, která ve třetí řadě Let´s dance dovedla svého partnera až k titulu krále parketu.
Vše tedy nasvědčuje tomu, že v případě Šmajdy a Štumpfové se mají diváci na co těšit. Hříšné pohyby nebo smyslné pohledy nechybějí ani jednomu z nich. A když se to ještě skombinuje dvojnásobně, nastane zřejmě taneční exploze.

"K Let´s Dance se nebudu zatím vyjadřovat, nezlobte se," odpověděla Novému Času Štumpfová. Smlouva s televizí jí zatím zakazuje mluvit o podrobnostech ze zákulisí soutěže.


Ale Šmajda byl přeci jen více výřečnější. "Už jsme začali trénovat. Zatím mi to jde dobře, ale za tak krátký čas to neumím posoudit, ale snažím se," tvrdí Šmajda.
Sympatický Košičan má za sebou už tři tréninky, ale síly mu zatím stačí: "S kondicí nemám žádný problém. Chodím ještě i do posilovny. Musím se udržovat," prozradil se smíchem Šmajda.
TV Markíza se snaží nadále účinkující taneční soutěže tajit. "K lidem, kteří budou vystupovat v Let's Dance se zatím nebudeme vyjadřovat," řekla mluvčí Markízy Oľga Dúbravská.

Zvodca Šmajda sa dal dokopy so Štumpfovou: Katka je veľmi sexi!

23. února 2010 v 18:28 | Topky.sk |  Z tisku


Miro Šmajda a Katarína Štumpfová tvoria tanečný pár. Miro Šmajda a Katarína Štumpfová tvoria tanečný pár. 23.02.2010 05:59

BRATISLAVA - Nový pár! Miro Šmajda (21) sa po SuperStar objaví aj v Let's Dance. Ako sme zistili, tancovať bude s minuloročnou kráľovnou parketu Katarínou Štumpfovou (24). Podarí sa mu odolať jej pôvabom?

Už zarezáva! Ako topky.sk zistili, Miro Šmajda má za sebou kvôli súťaži Let´s Dance 4 už niekoľko tréningov. Telo na telo sa lepí na skúškach so sexi Katarínou Štumpfovou, ktorá sa okrem víťazstva v Let´s Dance 3 zviditeľnila aj údajnou aférou s Patrikom Švajdom.
Keďže sú Miro aj Katka nezadaní, zaujímalo nás, či medzi nimi nepreskočila iskra. "Ale nie. To, že to vyšlo Banášovej a Modrovskému, neznamená, že to platí u každého," so smiechom nám včera odpovedal Miro.
Ako sa však zdá, ešte to môže prísť. Superstarista totiž svoju partnerku považuje za veľmi zvodnú. "Ja potrebujem v tejto súťaži po svojom boku atraktívnu osobu, aby som podal čo najlepší výkon. A Katka je sexi," priznal náklonnosť k plavovláske.
Samozrejme, príťažlivá partnerka to pre nich v šou nevyhrá, ak budú obe Mirove nohy ľavé. Preto spevák poctivo trénuje. "Neviem síce ani valčík, ale budem sa snažiť, aby som tam nevyzeral ako nejaký pajác. Je to pre mňa výzva a posnažíme sa, aby náš tanec bol maximálne efektný," prisľúbil všetkým svojim fanúšikom. Nechajme sa teda prekvapiť, či sa mu aj v tejto súťaži podarí vybojovať aspoň druhé miesto tak ako v Česko Slovenskej SuperStar.

Vyberte si fotku na měsíc březen!

23. února 2010 v 10:54 Nikys na blogu
Vyberte si jednu z fotek, kterou chcete po celý březen vídat na tomto blogu!

fotka č.1

fotka č.2

fotka č.3


fotka č.4

fotka č.5

Medzi Starou a Šmajdom nastal konflikt! Naozaj?

23. února 2010 v 8:06 | diva.sk |  Z tisku
Miro a Dominika už toľko času na seba nemajú, no konflikt zhodne odmietajú...

Miro a Dominika už toľko času na seba nemajú, no konflikt zhodne odmietajú..

Mira Šmajdu a Dominiku Starú spojilo počas Československej SuperStar silné priateľské puto. Český bulvár však dnes priniesol informáciu, podľa ktorej sa Dominika Stará vyjadrila, že Miro sa po skončení súťaže zmenil a tým zničil vzťah, ktorý medzi nimi bol. My sme však zistili, že šokujúce vyjadrenia sú iba novinárskou kačicou."Vôbec to nie je pravda! V tom článku sú pravdivé asi iba dve moje vyjadrenia," rozhorčene nám prezradila Dominika. "Moje výroky boli pozmenené a doplnené, v skutočnosti som povedala čosi celkom iné," vysvetľuje speváčka, ktorá skončila v súťaži na treťom mieste.
Redaktorke českého bulvárneho denníka vraj Dominika rozprávala, ako málo času na seba bývalí superstaristi majú. Dôvodom sú koncerty a vlastné aktivity každého z nich. "Vzťahy medzi nami sa, samozrejme, zmenili. Pretože už spolu nie sme každý deň, máme svoje povinnosti..."
Napokon však Dominika priznáva, že niekto z jej SuperStar-kolegov naozaj dosť výrazne zmenil svoje správanie. "Áno, niektorí ľudia sa zmenili a stane sa mi, že ma niekto ani nepozdraví, no nebudem menovať, o koho konkrétne ide. To určite nie."
Po vypuknutí vykonštruovaného škandálu sa Dominika a Miro skontaktovali a nedorozumenie si vysvetlili. "Keď mi z novín volali a povedali mi to, neveril som, že by sa Dominika takto vyjadrovala do médií. A keď som s ňou neskôr telefonoval, zistil som, že nič také naozaj nepovedala," prezradil pre magazín Diva.sk Miro Šmajda a dodáva, že ho veľmi mrzí, ak okolo neho vznikajú nepravdivé klebety.
"Je mi to ľúto. Mám veľa povinností a menej voľného času. Okrem iného už trénujem na Let´s Dance 4, a ak za mnou napríklad docestuje do Prahy 300 kilometrov moja tanečná partnerka, tak sa venujem jej, a žiaľ, nemám čas venovať sa ostatným..." uzavrel strieborný SuperStárista.

Rozjetá Jandová: Vášnivá líbačka se Šmajdou a pak pád k zemi!

21. února 2010 v 17:56 | super.cz |  Z tisku
Zpěvačka Marta Jandová (35) opět předvedla svůj živočišný temperament. Když na předávání nováckých cen ANNO 2009 dozpívala s Mirem Šmajdou (20), odměnila ho vášnivým polibkem, vyšvihla taneční záklon a pak se s Mirem v objetí odporoučela k zemi!

"Za ten pád s Mirem může Leoš Mareš. Když jsem s ním po generálce obědvala, tak jsem neustále řešila, že sebou na pódiu v těch děsně vysokých podpatcích a dlouhých šatech určitě seknu, a Leoš mi říká, tak sebou sekni, nebudeš první ani poslední. Když jsem to pak v šatně vyprávěla Mirovi, jen se na mě s potutelným úsměvem podíval a já jen dodala, dobře, ale až odzpíváme," prozradila Super.cz sympatická Marta. "Zatímco hluboký záklon jsme v zákulisí trénovali, tak pád byl naostro," dodala se smíchem porotkyně Česko Slovenské SuperStar.

Jandovou na party nedoprovázel přítel, spoluproducent muzikálu Děti ráje Viktor Mráz, ale ,,maceška" Martina s dospělou dcerou Eliškou.

"Dneska tady máme slet čarodějnic, chlapi by jen překáželi," smála se Marta, která zřejmě narážela na přítomnost svých nových kamarádek Ivanky Gottové a Ilony Csákové, jež se svou vášní pro čáry a kouzla netají.

Sympatická zpěvačka je v poslední době doslova na roztrhání. Se svou německou kapelou Die Happy dokončuje album, v Německu na jedné televizní stanici moderuje hudební pořad a do toho téměř denně zkouší muzikál Baron Prášil, který má 25. února premiéru v Divadle Hybernia.

"Myslela jsem si, že si v Čechách odpočinu, ale za ten rok, co jsem tady, jsem se ještě nezastavila. Byl to pro mě jak v profesním, tak především v soukromém životě velmi zlomový rok," tvrdí Marta. (mr)


Jandová pád v přímém přenosu se Šmajdou zinscenovala

21. února 2010 v 17:38 | Revue iDNES.cz |  Z tisku

21. února 2010 14:14
Marta Jandová se na slavnostní večer vyhlašování cen ANNO 2009 oblékla do dlouhých šatů a obula do vysokých podpatků. Právě díky nim se už na generálce obávala pádu. Boty ji ale nakonec nezradily, k zemi se v přímém přenosu skácela kvůli Miro Šmajdovi.

Marta Jandová s Miroslavem Šmajdou"Na generálce jsem si při zkoušení našeho duetu dělala legraci a říkala jsem Mirovi, že když spadnu, tak spadne taky. On se toho chytil, pořád totiž přemýšlel, co uděláme jiného, abychom jen nestáli jako všichni ostatní, když jsme prý ti rockeři. Ve chvíli, kdy Leoš prozradil před naším vystoupením publiku, že mám z pádu obavy, se na mě jen podíval a já věděla, že spadnout chce. Rozhodla jsem ale, že to uděláme až po písničce. Když jsme tedy z jeviště odcházeli, zavelela jsem, skácela se k zemi a Miro se mnou. Padat umím, v muzikálu Mona Lisa jsem padala pořád. Asi to umím tak dobře, že za náma pak pár lidí přišlo a litovalo nás, že se nám tohle faux pas přihodilo," líčí s úsměvem Jandová.

V dlouhých šatech se prý cítila dobře, přestože je coby rockerka zvyklá spíš na kalhoty. Výběr ale nebyl snadný. "Stylistka Zuzana mi jich obstarala dvanáct, bylo z čeho vybírat. Tyhle to vyhrály, líbil se mi jejich antický styl," říká zpěvačka. Další dlouhé šaty - kostým Evelíny - oblékne už tento týden v muzikálu Baron Prášil. Při premiéře 25. února to ale nebude, tu odehraje Kateřina Brožová.


Miro a Marta v Anno 2009

21. února 2010 v 10:39 | 77777Sidney |  Videogalerie10.04 - Discomazec 6 s Mirem Šmajdou

18. února 2010 v 17:42 Proběhlé akce


Discomazec VI !!

Tentokrát se představí showman, hvězda Česko-slovenské superstar, Miro Šmajda.
Doprovázet ho bude jeho kapela, s kterou pravidelně hraje.
Určitě se máte na co těšit, lze očekávat velkolepou show, kterou Miro město za městem předvádí.
Tento v současnosti nejpopulárnější Slovenský interpret vyprodává doslova všechny sály a haly.
Bližší informace již brzy!!

Kdy: 10.4.2010
kde: pclub Tábor
V kolik:21:00
Vstup předprodej v hotelu palcát 90,- na místě 120,-

http://www.pclub.cz/images/actions/50.jpg

Stříbrný finalista SuperStar Šmajda má IQ 140

16. února 2010 v 18:07 | AUTOR: MARTIN TÓTH (Teplický deník) |  Z tiskuTeplice /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ - Co má společného Ondřej Hejma, Hillary Clinton nebo Madonna s Miroslavem Šmajdou? Všichni jmenovaní se mohou pyšnit velmi vysokým IQ 140. Takto nadaných lidí je na celém světě přibližně 0,2%. "Je pravda, že mám takový inteligenční kvocient, ale nejsem typ člověka, který by se tím nějak chlubil," říká skromně stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar, Slovák Miroslav Šmajda, který, jak jsme v Deníku informovali, vystupoval se svou kapelou v teplickém klubu Komín.
Po skončení koncertu si košický rebel a lamač dívčích srdcí našel chvíli, aby zodpověděl Teplickému deníku více jak na dvacet otázek, které byly zaměřeny mimo jiné i na to, jak by měla vypadat jeho vysněná "děvucha", proč doma nejraději poslouchá ploužáky, nebo co přesně bude dělat na slovenském koncertu Kevina Costnera.
Zanedlouho to už budou dva měsíce, co skončil mezinárodní projekt Česko Slovenská Superstar. Vybaví se vám i po takové době nejemotivnější okamžik z celé soutěže, na nějž rád vzpomínáte?
Zážitků a různých nezapomenutelných okamžiků se během SuperStar naskytlo strašně moc. Mojí velkou výhrou bylo už to, že jsem postoupil nejprve v castingu a pak, že jsem se probojoval z divadla do semifinále.
Určitě jste se v průběhu, ale i po skončení tohoto televizní pořadu setkal se závistí, zlobou a pomluvami. Máte nějaký zaručený recept, jak proti nepřejícím lidem bojovat?
Pokud vidím, že mi chtějí lidé uškodit a ublížit, tak se jim snažím vyhýbat. Vždy to ale nejde, bohužel.
Pokud by se v budoucnu uskutečnil druhý ročník Česko Slovenské SuperStar, tak co byste doporučil mladým lidem, kteří se nevěnují profesionálně zpěvu? Proč by měli jít do této soutěže?
V každém případě, ať neváhají. Dobré je, když casting nebudou brát vážně. Zkrátka si půjdou jen tak zazpívat. Jestliže postoupí dál, tak jim přeji, aby si naplno užívali každé postupové kolo, jako všechno v životě.
Mezinárodní klání, o němž jste hovořil, vám přineslo i jedno velké překvapení. Jaké?
Před Česko Slovenskou SuperStar jsem věděl o Pavlu Nedvědovi, že je to moje vzdálená rodina. Že bych si s ním volal, psal, to zase ne. Moje teta z Moravy se loni na podzim nějak spojila s jeho rodinou. Jednoho dne, po třetím semifinále, mi pak přišla od Pavla zpráva, ve které mi napsal, že mi drží palce a ať postoupím co nejdál. V tu chvíli jsem byl trochu v šoku. Od této doby jsem s ním v bližším kontaktu.
Hrajete taky fotbal jako Pavel Nedvěd, který dokonce působil dvanáct let v české fotbalové reprezentaci?
Fotbal patří k mým oblíbeným sportovním aktivitám, ale nemám na něj moc čas. Věnuji se mu spíše rekreačně.


Když se naposledy vrátím k loňské SuperStar, tak nesmím opomenout aférku mezi vámi a nejlepší zpěvačkou této soutěže, šestnáctiletou Dominikou Starou ze Šamorína. Opravdu spolu chodíte?
Neviděli jsme se asi dva měsíce. Za tu dobu jsme se setkali pouze jednou, a to v Praze na SuperKoncertě. Někteří novináři se rozhodli, že všechny finalisty nějak spojí. V mém případě se rozhodli pro Dominiku.
Dokonce jste byl i vyfocen, jak ji doprovázíte na hotel z jedné párty. Šlo by k tomu něco povědět?
Co se týká té bulvární fotky, tak to bylo úplně jinak. Jel jsem s mamkou po párty na hotel, a cestou jsme narazili na Dominiku, která byla ubytována ve stejném hotelu. Potom, co jsme k němu všichni tři dojeli a šli jsme na recepci, nás vyfotil nějaký fotograf tak chytře, že na výsledném snímku jsem byl jen já a Domča.
Jasně jste teď vysvětlil, že s Dominikou Starou nechodíte. Máte momentálně nějakou vážnou známost?
Zatím ne. Potřebuji se nejdříve usadit. Ještě pořádně nemám rozmyšleno, jestli budu v budoucnu bydlet v Bratislavě nebo v Čechách, konkrétně v Praze, kde jsou mnohem větší možnosti a nabídky.
Jaké by vás mělo být vysněné "dievče"? Preferujete spíše blondýnky, brunety, černovlásky či zrzky?
Není důležité, jaké má holka vlasy, ale jaké má charisma. Zkrátka se musí střetnout to, co se dosud nestřetlo.
Kdybyste si mohl zvolit národnost, raději byste chodil s charismatickou Českou, nebo Slovenkou?
Abych se po pravdě přiznal, je mi to úplně jedno. Pokud by mě zaujala třeba Japonka, tak bych chodil i s ní.

ČR vs. SR. V jakém státě jsou podle vás hlasitější a oddanější fanynky, které chodí na koncerty Šmajdy?
V Čechách jsem od skončení SuperStar neměl moc vystoupení, takže nemůžu být moc konkrétní. Myslím si, že je to spíše 50:50. Nezáleží až tak na tom, v jakých státech se koncerty konají, nýbrž v jakých městech jsou.
Můžete prozradit několik českých měst, kde se v únoru a březnu vyskytnete?
Během února a března se objevím na různých plesech, firemních a charitativních akcí. Plánuji vystoupení třeba v Českých Budějovicích, Skořenicích u Chocně, Hrušovanech, Táboru nebo v Havířově. Je toho strašně moc.
Pětadvacátého března se objevíte po boku Kevina Costnera. Jak se na toto jedinečné vystoupení těšíte?
V jednu chvíli jsem tomu ani nevěřil, když jsem se to dozvěděl, že budu předskokanem Kevina Costnera, který bude hrát v Bratislavě se svou kapelou Modern West. Kromě mě se na pódiu objeví i Martin Chodúr a Jan Bendig.
O tom, že máte v posledních týdnech nabitý program, není pochyb, ale nepřemýšlíte o své sólové desce?
Vyjde buďto před létem, nebo po létě. Na albu se objeví minimálně deset až dvanáct písniček, budou z větší části rockové. Na některých hodlá spolupracovat i má kapela. Ještě ale není nic hotové, je to ve stádiu řešení.
U většiny interpretů je to tak, že když vydají CD, tak zároveň ohlásí koncertní turné. Plánujete nějaké?
Nepochybně. Všechno se odvíjí podle vydání desky. Rád bych koncertoval nejen na Slovensku, ale i v Česku.
Co podle vás člověk potřebuje, aby by se v dnešním showbyznysu proslavil? Úspěšného manažera?
Myslím si, že je to strašně individuální. Někdo si umí úspěch vybudovat hned, jiný si pro změnu buduje kariéru několik let. Že by ale za úspěchem stál ve většině případech manažer, si nemyslím. Taky ani tolik nezáleží, jestli má zpěvák hudební nadání. Proč? Důležitý je mít základ v srdci. Člověka musí zpívání bavit.
Kdybyste nebyl obdařen hudebním nadáním, tak čemu byste se v životě rád věnoval?
Baví mě toho strašně moc. Velmi by se mi líbilo být třeba doktorem, psychologem, kuchařem nebo fotbalistou.
Určitě by řadu čtenářů zajímalo, když máte takový hudební talent, proč jste si zvolil právě košickou Technickou univerzitu, obor architektura? Co má technika společného se zpěvem?
Architektura je tvořivá činnost. Člověk má ve své náplni práce mimo jiné projektování, navrhování bytů a domů. Kdybych se rozhodl pro hudební školu, tak nemám po skončení školy záruku, že se někde uplatním.
Škola, koncerty, autogramiády. Máte toho hodně, ale najdete si čas i na své záliby?
Když mám volno, tak si jdu zahrát s přáteli nějaký sport, který mě baví, ať už fotbal či hokej. Kromě toho si rád čas od času poslechnu relaxační hudbu, zkusím si něco uvařit nebo se jdu jen tak projít do přírody.
Rockový Miro Šmajda a relaxační hudba? To snad nejde ani k sobě? Jakou muziku doma posloucháte?
Od všeho něco. Doma si často pouštím vážnou hudbu, jazz, rock či éterické balady. Rád si rovněž poslechnu pomalé písničky od Enigmy a Mikeho Oldfielda. Člověk se přitom výborně odreaguje. To je i důvod, proč doma zásadně neposlouchám tvrdý metal, ač to možná zní poněkud rozpačitě.
Martin Chodúr v nedávném rozhovoru pro Teplický deník prohlásil, že není klasický typ gurmána, jenž by si na jídle nějak ujížděl. Mezi jeho oblíbené pokrmy patří tuňák a losos. Shodujete se s ním?
Ne. Na vařenou stravu si moc nepotrpím. Přednost dávám zeleninovým specialitám. Rád ale vařím pro druhé.
Pokud by vás oslovila nějaká atraktivní slečna, že by chtěla od vás uvařit večeři. Byl byste pro?
Ještě se mě na to žádná dívka neptala, ale kdyby k tomu došlo, tak si myslím, že bych jí uvařil jídlo podle toho, co jí nejvíce chutná. Pokud by si potrpěla i na dezert, tak i ten bych určitě zvládl.
Na webových stránkách vašeho fanclubu se objevila zajímavá zpráva od jedné posluchačky, která si je vědoma, že používáte na vlasy hodně laku. Šlo by na závěr rozhovoru vysvětlit, jak se o ně staráte?
Nejdříve je zakroutím, přelakuji a pak je ještě přejedu žehličkou či kulmou. Mimo toho ještě používám další přípravky, které se mi starají o maximální objem vlasů. Upravuji si je takto skoro každý den.

AUTOR: MARTIN TÓTH

Další tapeta

16. února 2010 v 17:41 | Nikys |  wallpapers

Ahojík

15. února 2010 v 14:39 Nikys na blogu
Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 61
Utery: 79
Streda: 115
Ctvrtek: 86
Patek: 71
Sobota: 76
Nedele: 88

Celkem: 576

Takhle jste navštěvovali můj blog minulý týden.
Tímto vám děkuji a doufám, že budete tento blog navštěvovat dál.

Finalisté SuperStar hlavními hvězdami Anno!

15. února 2010 v 8:53 | Blesk.cz |  Z tisku
Finalisté SuperStar vystoupí na vyhlašování cen AnnoFoto: ik, Nový ČasDnes 05:32Prestižní předávání cen Anno letos ovládne Česko Slovenská SuperStar. Kromě slovenského zástupce Pala Habery (47) vystoupí celá porota, večer bude moderovat Leoš Mareš (33) a na pódiu se v neobvyklých duetech představí téměř všichni finalisté.

Každého ze soutěžících si k sobě vybrala nějaká hvězda českého showbyznysu. "Už se na to moc těším. Budu zpívat s Benem," prozradila Blesku nadšeně Dara Rolins (37). "Při soutěži říkali, že by nám to spolu s Benem na pódiu slušelo. Bude to hezký kontrast," svěřila se smíchem Dara.
Velkou radost ze svého pěveckého kolegy má i Markéta Konvičková (15). "Vystupuji s Tomášem Klusem. Sama jsem na to zvědavá, protože jsme si ještě nikdy nezkusili spolu zazpívat," řekla Blesku Markéta s tím, že ji nejvíce potěšilo, že si ji Klus do duetu sám vybral.

Kdo s kým zazpívá:
Marta Jandová - Miro Šmajda
Helena Vondráčková - Leona Šenková
Ondřej Hejma - Martin Chodúr
Ilona Csáková - Jan Bendig
Ewa Farna - Denis Lacho
Tomáš Klus - Markéta Konvičková
Dara Rolins - Ben Cristovao
Petr Bende - Dominika Stará

Miro

15. února 2010 v 8:10 | Nikys |  wallpapersAhojky přidávám na blog novou rubriku wallpapers (Tapety).

když si budete chtít tapetu nastavit na plochu pc zde návod: pravým tlačítkem myši klikneme na tapetu dáme zobrazit obrázek. Obrázek se zobrazí ve větší velikosti znovu na něj klikneme pravým tlačítkem myši a dáme nastavit pozadí plochy.
Miro: "Na přešlapy si teď dávám velký pozor!"

14. února 2010 v 13:57 | Karin.suvegova |  Z tisku
Tento článek vyšel 14.2.2010 v novém čase . Tímto děkuji Karin.suvegova která článek poskytla fanclubu
http://www.mirosmajda.wgz.cz


31.3. - Heineken tower stage - Bratislava

13. února 2010 v 16:24 Proběhlé akce
Koncert Mira šmajdy 31.3.2010 v Bratislavě.
Divadlo: Heineken tower stage

Čas ještě dodám


Koncert zrušen