Květen 2010


Navždy s tebou - 11. část

31. května 2010 v 10:58 | Nikys |  FanFiction s Mirem
11. část - Nečekané překvapení

Sedíme v úzké tmavé chodbě přede dveřmi soudní síně a čekáme až nás zavolají dovnitř. Mirko se mě snaží povzbudit a nepřetržitě mě drží za ruku. Kromě strachu z toho, co bude, mě už od rána přepadá nevolnost. Po půlhodině čekání nás konečně pozvou dovnitř. Nejdříve nás oba postupně vyzpovídají. Jejich dotazy jsou dost intimní, ale i ponižující, takže si připadám, jako bych byla nějaký psychopatický zločinec. Nejradši bych na některé dotazy neodpovídala vůbec, ale naše právnička nás už předtím upozorňovala, že pro hladký průběh soudu je nejlepší spolupracovat. Nakonec nás zase poslali ven. Už jsem to nemohla vydržet a odběhla jsem si na toaletu, kde jsem celý obsah svého žaludku (jedno ranní kafe) vyhodila ven. Potom jsem přešla k umyvadlu, otočila kohoutkem a nabrala si vodu do dlaní, abych si mohla opláchnout obličej. Trochu mě to vzpamatovalo, ale stejně mi bylo mizerně.

"Miláčik, si tu?" ozvalo se od dveří. Otočila jsem se a šla ke dveřím za Mirem. "Čo ti je? Nevyzeráš vôbec dobre..." strachuje se o mě, když mě vidí. "To nic, jen se mi udělalo trochu špatně, ale už to je mnohem lepší." Mirko mě podepřel a šli jsme zpátky do chodby, kde jsme se oba posadili na lavičku. Položila jsem si hlavu na jeho rameno a zavřela oči. Ještě jsem ucítila, jak mě políbil na čele a pak jsem se ponořila do říše snů, z kterých mě vyrušil Mirův hlas. Právě totiž za námi přišla právnička domluvit další kroky. "Mám pro vás celkem dobrou zprávu. Zatím to vypadá hodně nadějně. Pro dnešek to máte za sebou. Soudce odročil stání na pátek..." "Moc Vám ďakujeme pani doktorka..." ujme se Miro za nás oba slova, jelikož já jsem ještě mimo. "Nemáte za co děkovat. Ještě je toho před námi dost. Tak hezký zbytek dne a nashledanou." rozloučí se s námi. "A my ideme k lekárovi." koukne na mě Miro. "Ale to není vůbec třeba. Nic mi není..." snažím se protestovat, ale Miro se nedá přesvědčit.

Lékař mě vyšetři a pošle ještě prý pro jistotu na gynekologii. Když to řeknu Mirovi, obejme mne a šeptá mi do ucha: "To bude dobré..." Vstoupím do ordinace a třesu se strachy. Vylezu si na lehátko a doktorka se ke mne otočí a začne s prohlídkou. "Tak Michalo, jste v prvním týdnu těhotenství..." řekne mi lékařka, když skončí s prohlídkou . "Já budu mít miminko?" zeptám se znovu a asi jsem dost vyjevená, jelikož se na mně doktorka s vážnou tváří podívá a řekne: "Vy ho snad nechcete?" "Ale ne, právě naopak..." odpovím a lékařka se na mne konečně usměje a dodá: "Tak vyplníme těhotenský průkaz..." Kývnu. Když vycházím z ordinace, jsem ještě v tranzu. "Miško, čo je?" ptá se mě hned vyděšený Miro. Podívám se mu do očí, vezmu ho za ruku a přiložím si jí na bříško. "Budeme mít miminko, miláčku..." Miro mě obejme a vášnivě políbí. "Tak ja budem otecko!!!" opakuje nadšeně stále dokola a vydáme se k Mirovu autu a vyjíždíme k domovu. Doma mě Miro uložil na sedačku v obýváku. "Miláčku, ale já jsem těhotná, ne nemocná." "Žiadne odvrávania, teraz potrebuješ kľud a po dnešnom náročnom dni je oddych pre teba nutnosťou." Je mi jasné, že nemá cenu odporovat a tak zůstanu ležet. Mirko odběhne do kuchyně a za půl hodiny se vrací ke mně i s mísou ovocného salátu a sklenicí čerstvého džusu. "Pripravil som ti ovocný šalát, teraz potrebuješ veľa jesť a hlavne stravu bohatú na vitamíny..." říká, zatím co přede mne staví misku se salátem a usedá si do křesla. "Mirko, prosím tě, pojď ke mně..." řeknu a udělám na něj psí oči. "Ale tak nebudeš mať pohodlie, zlatko..." oponuje mi. "Teď nemám pohodlí, protože mi tu chybíš ty..." řeknu a znovu udělám psí oči. Mirko mi věnuje ten svůj krásný úsměv a sedne si ke mne. Společnými silami spořádáme Mirovu vitamínovou bombu a potom jen tak ležíme vedle sebe. Miro mě hladí po hřbetu ruky a sem tam mě lehce políbí do vlasů, jelikož mám hlavu položenou na jeho rameni.

Intenzívně vnímám vůni Mirova parfému a horkost jeho těla. V Mirově objetí se cítím neskutečně šťastná a spokojená. "Lúbím ťa, Miška..." jsou poslední slova, která uslyším z úst Mirka před tím, než mi víčka ztěžklá únavou definitivně klesnou a já se ponořím do sladkého spánku…

Miro Šmajda: Zcela nepochopitelně opustil taneční show Let‘s Dance!

29. května 2010 v 7:50 | bulvar.denik.cz |  Miro v Let´s dance

Přiznáváme rovnou, že zprávy o tomto excesu nejvíce sexy zpěváka, finalisty Česko Slovenská SuperStar, máme pouze z Blesku. A po pravdě, nejsme z toho moudří! Zpočátku bylo vše jasné. Miro kul železo, dokud je žhavé, a přijal nabídku slovenské Markízy do její taneční soutěže. Velmi rozumné rozhodnutí! Jednak hrál roli nepochybně slušný honorář, druhak Miro jistě ví, že stoprocentně platí "sejde z očí, sejde z mysli". O účastnících nejrůznějších TV soutěží to pak platí ještě dvojnásob. Takže vystupovat další půlrok v prime time nejsledovanější slovenské televize, to je terno. Také se o Mirovi v této souvislosti často psalo, i u nás, v Čechách. A najednou krach! Miro Šmajda jen tak, mýrnix týrnix ze soutěže odstoupil. "Miro Šmajda odstoupil jen z vlastního rozmaru, který doteď nikdo nechápe. Šmajda žádný vážný důvod neuvedl, proto ho bude nyní podle smlouvy televize Markíza pokutovat, Šmajda prý vysolí na pokutě 3000 euro. "Takto jsem se rozhodl a mám na to právo," stál si za svými slovy ještě včera Miro Šmajda, který si však uvědomoval, že jeho čin nezůstane bez následků," napsal ve středu Blesk. "Je to moje svobodné rozhodnutí, takto to cítím. Nemusíme vůbec přistupovat k výsledkům. Tyto tři baby si to mnohem více zaslouží než já. Je to taneční show, nemůžu si nic nalhávat, je to tak. Děkuji za podporu," řekl prý Miro v přímém přenosu v neděli…

Miro Šmajda právě oznamuje své rozhodnutí odstoupit ze soutěže
Klikněte pro zvětšení!

Co na to Bulvár.cz: Spekuluje se, že Miro odstoupil, protože se bál, že jeho popularita ho dostane v soutěži dále, než ty, kteří sice lépe tančí, ale nejsou tak oblíbení mezi fanoušky. Tomu by nasvědčovalo i jeho vyjádření. Na stranu druhou: Ve stejné situaci byl v Česko Slovenské SuperStar a tam bojoval o své místo na slunci jako lev! Tento exces bychom jednoznačně řadili k momentálnímu výpadku. Ono se to nezdá, ale tisíckrát nic umořilo osla. Ještě loni v září jméno Miro Šmajda znalo jen pár jeho kamarádů z Košic a nyní je slavný ve dvou zemích. Což s sebou nese i značný mediální tlak. Možná pro Mira právě tuto neděli dopadla ta příslovečná poslední kapka do přeplněného poháru…

1.ČESKO-SLOVENSKÁ SUPERSTAR - NOVÉ HITY 2010

28. května 2010 v 9:36 Z tisku

NOVÉ HITY 2010 - kompilace skladeb finalistů 1. Česko-Slovenské superstar vychází 7. 6. 2010.

Autorské písně (M. Chodúr, M. Šmajda), ale také písně z pera osvědčených hitmakerů (M. David, P. Habera, D. Hádl) jsou základem kompilace finalistů 1. Česko-Slovenské Superstar - Nové Hity 2010.

Na tomto ojedinělém studiovém projektu se tak po čase sešlo ve studiu všech 12 finalistů, aby si samostatně nazpívali - jak už název kompilace napovídá - nové skladby, které speciálně pro ně napsali právě Michal David, Palo Habera, Daniel Hádl a další. Pomyslnou "třešničkou na dortu" pak je i přítomnost autorských skladeb vítězů soutěže Martina Chodúra "Vím, jak to je", která se objeví i na jeho debutovém albu, či v Dublinu vyprodukovaná skladba "Last Fovever" v podání Miro Šmajdy, který svou sólovou desku právě natáčí. Celé album symbolicky zakončuje společná píseň všech finalistů, a to dnes již televizní, ale i rádiový hit - Príbeh nekončí.

Tracklist a autoři jednotlivých skladeb:
1. Vím, jak to je - Martin Chodúr (M. Chodúr / J. Rolincová )
2. Last Forever - Miro Šmajda (M. Šmajda / M. Šmajda )
3. Děti ráje - Dominika Stará (F. Janeček / E. Pergner )
4. Málo tě znám - Jan Bendig (D. Hádl / J. Rolincová )
5. Můj anděl - Monika Bagárová (M. David / J. Rolincová )
6. Chcem ťa nájsť - Denis Lacho (D. Hádl / J. Rolincová )
7. Give Me More - Ben Cristovao (B. Cristovao / O. Hussain )
8. Řeka - Leona Šenková (O. Rokyta / O. Rokyta)
9. Nenech mě čekat - Markéta Konvičková (M. David / P. Šiška)
10. Všetko, čo mám - Poulína Ištvancová (M. David / T. Jediný / R. Jediný)
11. Maj ma rád - Nikoleta Balogová (D. Hádl / J. Rolincová)
Bonus:
12. Príbeh nekončí - všichni (P. Habera / D. Hevier)

Novinky pro fanoušky Mirka

27. května 2010 v 15:41 | Nikys |  Nikys na blogu
Ahojky

Tak je to tady Radio regina  http://www.rozhlas.cz/regina/portal/

písničku Last Forever jsme nasadili, slyšet jí můžete dnes v 17.30, v pátek ve 20.40, v sobotu v 16.12 ...atd.....Jelikož ale Miro velmi výrazně vede v Hitu týdne, příští týden ho jako vítěze budeme hrát tak 4 x denně.


je archiv pořadu večer s Reginou je to z 25.5.2010 a v páté minutě můžete slyšet Last forever.


Last Forever - tak sa volá nový singel speváka Mira Šmajdu! Osobne ho predstaví počas budúceho
týždňa v Rannom KISSe s Kamilom :) viac noviniek v sekcii News www.kamil.estranky.sk

více info se budu snažit vyšmajdit.

Pozor pro fanoušky Mira  31.5.2010 bude v pořadu slovenka roku zpívat duet s Martinem Chodůrem.


Martin a Miro ve studiu pracovali na písních o lásce,které představí v STV1, 31.5.2010 o 20:00 v přímém přenosu.Dívejte se na program Slovenka roku v hudební dramaturgii agentury Viva musica!!!
Šmajda prichytený s blondínkou!

27. května 2010 v 9:58 | pluska.sk |  Z tisku
NEZNÁMA: So Šmajdom v meste.

Speváka Mira Šmajdu sme stretli v utorok popoludní v centre hlavného mesta. Korzoval po Starom Meste, no nebol sám. Spoločnosť mu totiž robila blondínka, s ktorou obdivoval krásy mesta. A ostatné dievčatá sa z neho išli zblázniť!
Ako sa nám podarilo zistiť, nešlo o žiadnu novú lásku. Spevák krátko predtým nakrúcal rozhovor pre istú českú televíziu a neznáma blondínka bola redaktorka, ktorá ho spovedala pred kamerou. Keď dopracovali, išli sa spolu prejsť. No pokoj im narušili fanúšičky. "Nemôžem tomu uveriť, ja hádam prestanem dýchať. Milujem ťa," hľadala slová jedna z nich. Miro, máš to ťažké...

TAKTO ODDYCHOVALI: Kým Miro trávil čas s blondínkou, ostatné dievčatá sa len prizerali.

Vyznajú si lásku v priamom prenose

27. května 2010 v 7:18 | od Karin.suvegova |  Z tisku
Nemáte nainstalovaný přehrávač Adobe Flash Player nebo máte starou verzi.
Klikněte zde pro instalaci nejnovější verze.
Probíhá veřejné testování videa, případné problémy prosím hlaste na info@rajce.net.

Pomsta za Let´s Dance? Mika lial Šmajdovi na hlavu minerálku!

26. května 2010 v 15:25 | čas.sk |  Miro v Let´s dance
Václav Mika leje na hlavu Mira Šmajdu minerálku

Pomsta alebo len spontánny žartík? Riaditeľ Markízy Václav Mika si totiž vybavil účty s Mirom Šmajdom po svojom. Lial mu na hlavu minerálku...Riaditeľ televízie
Markíza Václav Mika má zrejme obrovský zmysel pre humor. Počas nedeľňajšieho prenosu
tanečnej šou si v hľadisku vybavoval účty s Mirom Šmajdom. A to dosť originálnym spôsobom!
Pokuta alebo prúd studenej minerálky priamo na hlavu?! A práve ten druhý
spôsob pomsty v nedeľu
naznačil Václav Mika. Žeby sa práve takto
chcel pomstiť Šmajdovi, ktorý pred dvoma týždňami spôsobil svojím odstúpením z tanečnej šou nielen poriadny škandál, ale aj problémy televízii Markíza?! Mika si totiž počkal na nestráženú chvíľu a zaútočil...
Zatiaľ čo Šmajda viedol temperamentný rozhovor
so svojou tanečnou partnerkou Katarínou Štumpfovou, Mika si zo stola vzal fľašu minerálky a naznačil, že ju ide vyliať na Mirovu hlavu. V skutočnosti však zostalo naozaj iba pri prekvapivom geste. Zvíťazil
totiž Mikov zmysel pre humor a Mirovým trestom tak aj naďalej zostáva nemalá finančná
pokuta. Ktovie, čo by si vybral on?! Prúd čistej vody na hlavu alebo mastný prievan v peňaženke
?!
Zatiaľ čo sa Katka a Miro venujú rozhovoru, Václav Mika (vľavo) si pripravuje fľašu s minerálkou a...


...naznačuje, kam by ju najradšej vylial. Miro absolútne nič netuší.


Spokojný riaditeľ Markízy si odpíja z minerálky. Svoj čin, vyliať ju Mirovi na hlavu, si rozmyslel. Aspoň mu viac
zostalo.


Triko s logem Votvíráku vás dostane na festival Votvírák zdarma!

26. května 2010 v 8:09 | vychytane.cz |  Z tisku
Tisková konference festivalu Votvírák představila další novinky z festivalu


Votvírák
pátek 11. června 2010 08:00
Milovice, Milovice (CZ)
Na této akci se budeme fotit ;)
Tisková konference festivalu Votvírák představila další novinky z festivalu

Triko s logem Votvíráku vás dostane na festival Votvírák zdarma!

Ve dnech 11. - 13. června 2010 se ve středočeských Milovicích uskuteční další ročník největšího multižánrového hudebního festivalu v České republice. Na Letišti Boží dar v Milovicích propukne v pátek 11. června velkolepý hudební festival Votvírák 2010. Akce má mnoho předností, z některých čerpá z minulých ročníků a některá plus budou letos zcela unikátní.

Votvírák takzvaně "otevírá" českou festivalu sezónu, a proto si zde také diváci mohou pořídit vstupenky na další obrovské hudební festivaly až s 80 procentní slevou.

Na Votvíráku vystoupí během necelých tří festivalových dní přes 500 účinkujících!

Připravený je také bohatý doprovodný program, letní kino Palace Cinemas se 600 místy, koutek s adrenalinovými sporty, nepřeberné množství jídla a pití, stanové městečko,pouťové atrakce, hlídané parkoviště a v neposlední řadě také stánky s komerčním festivalovým zbožím.Svou účast kromě již ohlášených Olympic, Čechomor, No Name nebo Wohnout dále v Milovicích vystoupí další plejáda hvězdných jmen jako například Miro Šmajda, Mandrage, UDG, Věra Špinarová, Jiří Schmitzer, MIG 21, Anna K, Iva Frühlingová a No Pan!c, Legendy,Support Lesbiens, Janek Ledecký, Arakain, Sunshine, Vilém Čok & Bypass, Aleš Brichta Band, Inflagranti, Tublatanka, O5&Radeček, Rybičky 48, Totální nasazení, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Apple Juice, Tomáš Klus, Prague ska conspiracy, Volant, Schodiště, Krucipüsk, Doga,Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Eternal Fire, Two Wings, Mothers Angels, Koblížci, Ska Pollo a mnoho dalších.

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se postupně vystřídá prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény. Festival Votvírák uvede svůj historicky nejnašlapanější hip hopový lineup, PSH, BPM, WWW, PIO Squad, ale také slovenské Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč. Chybět samozřejmě nemohou Indy&Wich ani H16. Dále vystoupí Prago Union, IdeaFatte, U-Prag, Slum Blog Millionaires, MAAT nebo Fullcontact.

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni. V letošním roce jsme se zaměřili na organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším - dětem.A protože pomoci je potřeba všude, rozhodli jsme se podpořit jednak projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí pomáhající týraným dětem v České republice, ale také Humanistické centrum Dialog, které působí zejména v Africe, např. s projektem Adopce dětí na dálku.

V letošním roce bylo zavedeno festivalové vstupné, probíhá však celá řada soutěží o získání vstupenek zdarma. Vstupenky na Festival Votvírák je možno zakoupit exklusivně v distribuční síti společnosti Eventim v České republice i na Slovensku, a samozřejmě rovněž on line v podobě elektronické vstupenky TICKETDIRECT společnosti Eventim.

Ceny vstupenek :
- v předprodeji při nákupu v období do 30.4.2010 cena 100 Kč
- v předprodeji při nákupu v období do 10.6.2010 cena 150 Kč
- na místě cena 200 Kč
- vzhledem k zájmu ze strany návštěvníků festivalu byla do předprodeje dána rovněž omezená série VIP vstupenek v ceně 800 Kč.

Více na www.votvirak.cz

Novinkou je také zavedení plnohodnotného merchendisingu ve spolupráci se společností Fotolab - Cewe color. Návštěvníci si budou od středy 28. května 2010 zakoupit v takzvaném předprodeji v e-shopu www.fotolab.cz trika, mikiny, kšiltovky, povlaky na polštáře, dětské bryndáčky, medvídky, přívěšky na klíče a tašky.

Festival Votvírák dále vyhlašuje akci - kupte si triko na webu - dostane vstupenku na festival zdarma. Akce platí do úterý 8. června 2010.

Nové informace k festivalu Votvírák

26. května 2010 v 8:05 | festivaly.poslouchej.net |  Z tisku
(Promotion) Na Letišti Boží dar v Milovicích propukne již v pátek 11. června velkolepý hudební festival Votvírák 2010. Akce má mnoho předností, z některých čerpá z minulých ročníků a některá plus budou letos zcela unikátní. Diváci si zde budou moci například zakoupit  vstupenky na další obrovské hudební festivaly až s 80 procentní slevou!
Na Votvíráku vystoupí během necelých tří festivalových dní přes 500 účinkujících! Připravený je také bohatý doprovodný program, letní kino Palace Cinemas se 600 místy, koutek s adrenalinovými sporty, nepřeberné množství jídla a pití, stanové městečko,pouťové atrakce, hlídané parkoviště a v neposlední řadě také stánky s komerčním festivalovým zbožím.

votvirak

Svou účast kromě již ohlášených Olympic, Čechomor, No Name nebo Wohnout dále v Milovicích vystoupí další plejáda hvězdných jmen jako například Miro Šmajda, Mandrage, UDG, Věra Špinarová, Jiří Schmitzer, MIG 21, Anna K, Iva Frühlingová a No Pan!c, Legendy,Support Lesbiens, Janek Ledecký, Arakain, Sunshine, Vilém Čok & Bypass, Aleš Brichta Band, Inflagranti, Tublatanka, O5&Radeček, Rybičky 48, Totální nasazení, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Apple Juice, Tomáš Klus, Prague ska conspiracy, Volant, Schodiště, Krucipüsk, Doga,Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Eternal Fire, Two Wings, Mothers Angels, Koblížci, Ska Pollo a mnoho dalších.


Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se postupně vystřídá prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény. Festival Votvírák uvede svůj historicky nejnašlapanější hip hopový lineup, PSH, BPM, WWW, PIO Squad, ale také slovenské Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč. Chybět samozřejmě nemohou Indy&Wich ani H16. Dále vystoupí Prago Union, IdeaFatte, U-Prag, Slum Blog Millionaires, MAAT nebo Fullcontact.

V letošním roce bylo zavedeno festivalové vstupné, probíhá však celá řada soutěží o získání vstupenek zdarma. Vstupenky na Festival Votvírák je možno zakoupit exklusivně v distribuční síti společnosti Eventim v České republice i na Slovensku, a samozřejmě rovněž on line v podobě elektronické vstupenky TICKETDIRECT společnosti Eventim.

Ceny vstupenek:

- v předprodeji při nákupu v období do 30.4.2010 cena 100 Kč
- v předprodeji při nákupu v období do 10.6.2010 cena 150 Kč
- na místě cena 200 Kč
- vzhledem k zájmu ze strany návštěvníků festivalu byla do předprodeje dána rovněž omezená série VIP vstupenek v ceně 800 Kč.

Novinkou je také zavedení plnohodnotného merchendisingu ve spolupráci se společností Fotolab - Cewe color. Návštěvníci si budou od středy 28. května 2010 zakoupit v takzvaném předprodeji v e-shopu www.fotolab.cz trika, mikiny, kšiltovky, povlaky na polštáře, dětské bryndáčky, medvídky, přívěšky na klíče a tašky.

Festival Votvírák dále vyhlašuje akci - kupte si triko na webu - dostane vstupenku na festival zdarma. Akce platí do úterý 8. června 2010.

Více na www.votvirak.cz

VOTVÍRÁK 2010 - 11. - 13.6.2010 Milovice nad Labem

26. května 2010 v 8:02 | www.fan-tom.cz |  Z tisku
http://www.fan-tom.cz/loga/clanek_detail_3023_votvi007.jpgVe dnech 11. - 13.června 2010 se ve středočeských Milovicích uskuteční další ročník největšího multižánrového hudebního festivalu v České republice. Na Letišti Boží dar v Milovicích propukne v pátek 11.června 2010 velkolepý hudební festival Votvírák 2010.


Akce má mnoho předností, z některých čerpá z minulých ročníků a některá plus budou letos zcela unikátní.
Votvírák takzvaně "otevírá" českou festivalu sezónu, a proto si zde také diváci mohou pořídit vstupenky na další obrovské hudební festivaly až s 80 procentní slevou.
Na Votvíráku vystoupí během necelých tří festivalových dní přes 500 účinkujících!
Připravený je také bohatý doprovodný program, letní kino Palace Cinemas se 600 místy, koutek s adrenalinovými sporty, nepřeberné množství jídla a pití, stanové městečko,pouťové atrakce, hlídané parkoviště a v neposlední řadě také stánky s komerčním festivalovým zbožím.

Svou účast kromě již ohlášených Olympic, Čechomor, No Name nebo Wohnout dále v Milovicích vystoupí další plejáda hvězdných jmen jako například Miro Šmajda, Mandrage, UDG, Věra Špinarová, Jiří Schmitzer, MIG 21, Anna K, Iva Frühlingová a No Pan!c, Legendy,Support Lesbiens, Janek Ledecký, Arakain, Sunshine, Vilém Čok & Bypass, Aleš Brichta Band, Inflagranti, Tublatanka, O5&Radeček, Rybičky 48, Totální nasazení, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Apple Juice, Tomáš Klus, Prague ska conspiracy, Volant, Schodiště, Krucipüsk, Doga,Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Eternal Fire, Two Wings, Mothers Angels, Koblížci, Ska Pollo a mnoho dalších.

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se postupně vystřídá prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény. Festival Votvírák uvede svůj historicky nejnašlapanější hip hopový lineup, PSH, BPM, WWW, PIO Squad, ale také slovenské Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč. Chybět samozřejmě nemohou Indy&Wich ani H16. Dále vystoupí Prago Union, IdeaFatte, U-Prag, Slum Blog Millionaires, MAAT nebo Fullcontact.

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni. V letošním roce jsme se zaměřili na organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším - dětem.
A protože pomoci je potřeba všude, rozhodli jsme se podpořit jednak projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí pomáhající týraným dětem v České republice, ale také Humanistické centrum Dialog, které působí zejména v Africe, např. s projektem Adopce dětí na dálku.
V letošním roce bylo zavedeno festivalové vstupné, probíhá však celá řada soutěží o získání vstupenek zdarma. Vstupenky na Festival Votvírák je možno zakoupit exklusivně v distribuční síti společnosti Eventim v České republice i na Slovensku, a samozřejmě rovněž on line v podobě elektronické vstupenky TICKETDIRECT společnosti Eventim.

Ceny
vstupenek :
- v předprodeji při nákupu v období do 30.4.2010 cena 100 Kč
- v předprodeji při nákupu v období do 10.6.2010 cena 150 Kč
- na místě cena 200 Kč
- vzhledem k zájmu ze strany návštěvníků festivalu byla do předprodeje dána rovněž omezená série VIP vstupenek v ceně 800 Kč.

Více na www.votvirak.cz
Novinkou je také zavedení plnohodnotného merchendisingu ve spolupráci se společností Fotolab - Cewe color. Návštěvníci si budou od středy 26.května 2010 zakoupit v takzvaném předprodeji v e-shopu www.fotolab.cz trika, mikiny, kšiltovky, povlaky na polštáře, dětské bryndáčky, medvídky, přívěšky na klíče a tašky.

Festival Votvírák dále vyhlašuje akci - kupte si triko na webu - dostane vstupenku na festival zdarma. Akce platí do úterý 8.června 2010.
Triko s logem Votvíráku vás dostane na festival zdarma!

PROGRAM Votvíráku 2010:(open air festivalu s bohatým doprovodným programem)
11.červen 2010 - První festivalový den
12.červen 2010 - Druhý festivalový den

VÝBĚR VYSTUPUJÍCÍCH:
No Name
Je šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996 v Košicích. Toho dne zároveň zvítězili v místní soutěži
kapel zvané Košický zlatý poklad ´96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových - Igor, Roman a Ivan.
Opravdový průlom přišel až v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak a to především díky písním "Ty a Tvoja sestra" a "Žily". Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je. Leden 2008 byl ve znamení natáčení nové desky V rovnováhe, která se natáčela ve studiu Propast hudebníka Petra Jandy.
Členové
Igor Timko - zpěv
Ivan Timko - bicí a zpěv
Dušan Timko - kytara a zpěv (nejmladší z bratrů)
Roman Timko - kytara a zpěv
Vilo Gutray - basová kytara
Zoli Sallai - klávesy a zpěv
www.no-name.sk

Olympic
Olympic je česká legendární roková skupina založena roku 1962 jako doprovodná kapela zpěváků (Yvonne Přenosilová, Miki Volek, Pavel Šváb aj.),v r. 1965 se osamostatnila, vyhodili zpěváky kromě Volka ten odešel v r. 1966 a nahrála svůj 1.hit Dej mi víc své lásky, poté bylo úspěšné období desek Želva a Pták Rosomák, Olympic se podíval i do Paříže.
Toto období pokračuje až do dubna 1971, kdy dává výpověď bubeník Jan Antonín Pacák,aby mohl dělat akademického malíře a odchází i baskytarista Jan Hauser (do skupiny Bacily).Jako baskytarista přichází vycházející hvězda Jiří Korn a za bicí soupravu se usadí na 14,5 roku zpívající a skládající bubeník Petr Hejduk.Vzniká hit-Agáta a je vydáno LP Jedeme,jedeme ještě. V červnu 1972 je vyhozen doprovodný kytarista Ladislav Klein a skupina pokračuje v kvartetu. Jiří Korn ale skupinu brzdí a zastiňuje a napětí ve skupině vzrůstá.Olympic hraje v divadle Rokoko.
Hned v lednu 1973 se začíná natáčet čtvrté album a vzniká nesmrtelná píseň-Únos.Jiří Porn podává výpověď 1.května a Olympic zažívá uvolnění vztahu ve skupině a také odliv Kornových fanoušků.Místo Korna přichází Ladislav Chvalkovský,který dotočí zbývající 3 písně na album, singl Slunce/Jdou,děti jdou a písně Nebe nad hlavoua Slzy tvý mámy,která neuspěla na Bratislavské lyře.Ještě na podim odchází Chvalkovská do skupina J.Laufera a 24.listopadu vychází v Mladé frontě článek:"Olympic,naše nejstarší beatová skupiny se rozpadl".
I Petr Janda resignoval,ale na popud Mirka Berky Olympic pokračuje od ledna 1974 s novým basákem Pavlem Petrášem,Olympici jsou ale na nedostatku zájmu a ani písně,v té době vydané,nemají žádný úspěch.V prosinci 1975 přichází namísto Petráše, Milan Broum a s ním i dravost a přitvrzení zvuku skupiny.V roce 1977 vychází slib převratných činů-Marathon i se sedmiminutovou skladbou stejného jména.Na této desce
si ještě zazpívá tři písně Petr Hejduk, jinak je již sólový zpěvák Petr Janda. V roce 1978 odjíždí skupina až do syrského Damašku,kde Petr Hejduk sklízí velký aplaus za bubnové sólov písni Marathon.
V sestavě Janda, Berka, Hejduk, Broum hraje skupina až do roku 1985 - po albu Maraton vydávají alba Prázdniny na Zemi, Ulice, Rock n roll a Kanagom. Koncem roku oznamuje svůj odchod bubeník Petr Hejduk. Petr Janda začíná hledat nového bubeníka - stává se jím Milan Peroutka řečený Ferda. Dalším členem skupiny se stává druhý hráč na klávesové nástroje Jiří Valenta. V této pětičlenné sestavě skupina nahrává album Bigbít. Zde si v písni To je nářez zazpívá sólo Milan Broum.
V květnu 1987 tragicky umírá hráč na klávesové nástroje Mirek Berka. Skupina dále pokračuje opět pouze s jedněmi klávesami v sestavě Janda, Broum, Valenta, Peroutka. V roce 1988 natáčejí album Když ti svítí zelená.
Skupina Olympic hraje již více jak 45 let. Za tu dobu se v kapele vystřídalo mnoho členů a v současné době má kapela toto složení:
Petr Janda - kytara, zpěv
Milan Broum- basová kytara, zpěv
Jiří Valenta - klávesy
Milan Peroutka - bicí
Na podzim roku 2007 vydala kapela své 17.té album Sopka. Nyní je na turné po českých a slovenských městech, kde uslyšíte nejen nejznámější hity, ale i několik písní právě z tohoto alba.
http://www.bestia.cz/olympic/cs/

Wohnout
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy
. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových (oba kytara a zpěv), baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Fenek Steiner.
Skupina vznikla v roce 1996, ale do širšího povědomí se dostala v roce 1998, kdy dělala předkapelu při turné skupiny Lucie, Žlutého psa i na koncertu amerických The Offspring v Praze. Ve stejném roce podepsala skupina smlouvu u Sony Music/Bonton a vydala první desku CunDaLla. Následovala alba Zlý noty na večeři (2000), Pedro se vrací (2002), Rande s panem Bendou (2004) a výběr rarit, které se na řadová alba nedostaly, Nevydáno (2005). V roce 2006 na podzim vydala skupina Wohnout své páté studiové album s názvem Polib si dědu, na kterém hostují i členové finské skupiny Waltari. Toto album je zajímavé tím, že nebylo natočeno v klasickém hudebním studiu, ale na samotě u lesa, v bývalém statku, předělaném na pension. Skupina oslavila v listopadu 2006 koncertem v Průmyslovém paláci na pražském výstavišti svou desetiletou existenci a zároveň pokřtila své poslední album. Na tomto koncertě účinkovali jako hosté mj. skupiny Tři sestry, Vypsaná fixa, Divokej Bill a další. Záznam koncertu by měl vyjít na DVD.Skupina vsadila na pestré, tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a energické koncerty, tím si brzy získala přízeň posluchačů
www.wohnout.cz

UDG
Kapela UDG vznikla roku 1998 v Ústí nad Labem. Tehdy si říkala ale ještě Useless demi-gods, zpívala částečně i v angličtině a tyto počátky se dají charakterizovat jako doba střídání a  změn: Střídali se zkušebny, muzikanti, žánry a nakonec se změnil i název, který se zkrátil na UDG. Pokud se dnes "údégéček" zeptáte, co ta tři písmena znamenají, odpoví Vám, že vlastně vůbec nic a že si můžete vymyslet něco svého.Tak podle fantazie. První stálejší sestava, v níž bychom ze současných UDG našli zpěváka Petra Vrzáka, saxofonistu Adama Kuperu a bubeníka Jugiho, natočila v roce 2000 demáč s názvem "Štěkat do boudy". Výraznějším počinem se stala však demo-nahrávka "Obsazeno místenkou" z roku 2003. Toto demo, které se později stalo i základem pro první oficiální CD "Ztraceni v inspiracích", otevřelo kapele UDG cestu k častějšímu koncertování, k několika rádiovým rozhovorům a kladným recenzím v hudebních časopisech, i k menšímu turné po Francii. Na této demo-nahrávce je znatelný návrat baskytaristy Pavla Vrzáka a hlavně příchod kytaristy Bohumila Němečka, kteří se spolu s Michalem Čechem a třemi výše jmenovanými podíleli na vzniku nahrávky. Zlomový bod v kariéře tehdy lokálně populárních UDG přichází bezesporu roku 2004 vítězstvím v soutěži Coca-Cola PopStar. Následuje natočení úspěšného alba "Ztraceni v inspiracích", z něhož českými rádii úspěšně rotovaly dokonce dva singly, a to písně "Motýl" a "Hvězdář". Základem dnešní popularity "údégéček" se stalo časté koncertování po klubech či letních festivalech. Zprvu kluci hostovali na turné kapel Wohnout, Kryštof, Horkýže Slíže, Divokej Bill, nyní již sami hlásí vyprodané kluby v různých koutech republiky a jsou tahákem většiny letních festivalů. K tomu výrazně přispělo i vydání druhého řadového alba, které nese název "Buď a nebe" (2007). Na této desce UDG, kteří po odchodu Michala Čecha přibrali do svých řad francouzského kytarového mága Guillauma Kondrackiho, spolupracují s muzikanty ze spřátelených kapel, např. s Honzou Homolou (Wohnout), MC NUC (Skyline) či s Ivou Frühlingovou. První singl tohoto alba se jmenoval "Předměstí" a dočkal se klipového zpracování. Bodoval v Esu či v hitparádě Óčka. V dubnu 2009 vyšla UDG již třetí deska a názvem Autoportrét.
www.udg.cz

O5&Radeček
O5&Radeček pocházejí z podhůří Jeseníků a na svém kontě mají tři úspěšné desky. Stylově se pohybují na hranici rokenrolu a britpopu. Nejlépe se "Radečci" cítí na koncertních pódiích. Loni odehráli celorepublikové turné po 25 klubech a z malých klubů se přenesli i na pódia velkých festivalů jako je Benátská noc, Votvírák, Colours of Ostrava, Trnkobranní či Noc plná hvězd. Do podvědomí hudebních fanoušků se dostali díky několika hitům, s nimiž vyhráli většinu hitparád (Medúza, Eso, Óčko...) a videoklip "Praha" vysílala také stanice MTV. Zatím poslední deska "Slast Minute" zabodovala u kritiky a díky svižným skladbám "O půl pátý" a  "Beethoven" se usadila na dvanáct týdnů v žebříčku hranosti Top 20 cz.
O5&Radeček působí ve stejné sestavě od roku 1994. Od roku 1995 úzce spolupracují s Nadací Terezy Maxové. V roce 1997 založili členové kapely časopis pro dětské domovy Zámeček.
www.o5.cz

Tomáš Klus
Vznikl jsem Zničehonic. Jako se běžně vzniká. Prozatím nijak nevynikám, neb Štěstí je plaché a náladové. Chtěl jsem založit kapelu a nebýt sám, ale jsem líný a sebestředný. Jsem člověk a jako takový o sobě píšu. Píšu taky o lidech kolem, ale takovéto texty tajím, protože kolemjdoucí neradi slyší o nedostatcích..
Nahrávky to nejsou věru kvalitní, ale co víc se dá vydolovat z počítače jen o pár let mladšího než já, co se dá čekat od kytarového samouka, co se dá slyšet od kluka s uzlíky na hlasivkách ( tak prý je nemám )? Tolik k mé stručné charakteristice..
( víc o mně v každé z těch pár písniček
:) )
www.tomasklus.cz

Mandrage
Mandrage - druh extra pálivého venezuelského rizota ale také plzeňská postpunková kytarovka, která letos výrazně rozčeřila hladiny radiového airplaye i klipových hitparád s novým meghitem "Hledá se žena".
Mladí, energičtí, ambiciózní, hraví, sympatičtí a odvážní. To jsou Mandrage, kapela z Plzně, která po sympatickém debutovém albu "Přišli jsme si pro vaše děti" (2007), přichází nyní s naturálnějším a především vyhranějším albem, opírajícím se o úspěch aktuálního megahitu "Hledá se žena", který dal zároveň albové novince i jméno .Na scéně už nejsou úplnými zelenáči. Ne náhodou si je tehdy na polovinu českého turné vzala pro spolehlivé zahřátí publika  slovenská Peha s Katkou Knechtovou a v loňském roce na své comebackové turné i legendární Wanastowi Vjecy.
www.mandrage.cz

Arakain
Arakain je česká metalová kapela, která byla založena v roce 1982 z původní kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až ro doku 2002. Po jeho odchodu z kapely jej nahradil Petr Kolář a nakonec od roku 2005 pak Jan Toužimský. Složení ostatních členů kapely se také měnilo, takže od roku 1982 zůstal jen kytarista Jiří Urban. Zakládajícími členy souboru byli zpěvák Aleš Brichta, kytarista Jiří Urban a bubeník Miroslav Nedvěd.
Aktuální sestava
Jan Toužimský: zpěvák
Miroslav Mach: kytarista
Jiří Urban: kytarista
Zdeněk Kub: baskytarista
Lukáš Doksanský: bubeník
Bývalí členové
Aleš Brichta: zpěvák
Lucie Bílá: zpěvačka
Mirek Nedvěd: bubeník
Rudolf Rožďalovský: kytara
Oldřich Maršík: baskytarista
Václav Ježek: baskytarista
Miloň Šterner: kytara
Marek Podskalský: kytarista
Daniel Krob: kytarista
Robert Vondrovic: bubeník
Štěpán Smetáček: bubeník
Marek Žežulka: bubeník
Petr Kolář: zpěvák
Roman Lomtadze: bubeník
www.arakain.eu

Mechanika slevových vstupenek

PRODEJ VSTUPENEK S 80% SLEVOU NA AKCE 2010!
NA VOTVÍRÁKU V SOBOTU 12.6. OD 13:30 HODIN

Info o prodeji limitované edice vstupenek s 80% slevou v rámci festivalu Votvírák 2010
Stejně jako v minulých letech jsme pro vás připravili prodej vstupenek na letošní letní akce se slevou 80%

Základní pravidla:
1) Prodej probíhá pouze na jednom vyznačeném místě v sobotu 12.6. od 13:30 hod (nemůže dojít k předbíhání)

2) Každý, kdo přijde na řadu si může zakoupit maximálně 4 vstupenky (ne více než 2 vstupenky na jednu akci)!

3) Vstupenky platí na jméno, které se musí vyplnit ihned při odběru (vyplněná jména nemusí být na jméno kupujícího, ale na člověka, který akci opravdu navštíví)

4) Na místě se budou moci návštěvníci průběžně dozvědět, kolik vstupenek na jednotlivé akce k prodeji ještě zbývá

5) Start prodeje je v sobotu od 13:30 hod

6) Je nepřípustné prodat vstupenky zákazníkovi, která nemá připravená jména, na které budou zakoupené vstupenky vystaveny.

Letos pro vás chystáme prodej v podobném rozsahu, aktuální seznam potvrzených akcí najdete zde (seznam budeme postupně doplňovat):

AKCE/FESTIVALY 2010, NA KTERÉ BUDETE MOCI ZÍSKAT VSTUPENKU S 80% SLEVOU
17.6.2010 Zoo fest /Praha/
19.6.2010 Sonisphere festival - Metallica /letiště Milovice/
26.6.2010 Mark Knopfler /O2 Arena/
25.6.-27.6.2010 Porta /Řevnice/
1.7.2010 Aerosmith /O2 Arena/
1.7.-3.7.2010 Reggae Ethnic Session /Žízníkov U České Lípy/
2.7.-4.7.2010 Basinfirefest 2010 /Spálené Poříčí/
3.7.2010 Sinéad O'Connor /Státní zámek Sychrov/
3.7.-6.7.2010 Rock for People 2010 /Hradec Králové/
8.7.-10.7.2010 Přeštěnice /Přeštěnice/
8.7.-11.7.2010 Boskovice 2010
9.7.-10.7.2010 České hrady - Točník
15.7.-17.7.2010 Hip-Hop Jam /Staré Ždánice u Pardubic/
16.7.-17.7.2010 České hrady - Kunětická hora
20.7.2010 Pink - The Funhouse Summer Carnival Tour /O2 Arena/
23.7.-24.7.2010 České hrady - Švihov
23.7.-24.7.2010 Let it Roll /Staré Ždánice u Pardubic/
24.7.2010 Vysmáté léto /Kadaň/
24.7.-25.7.2010 Folková noc /Dolánky u Turnova/
30.7.-1.8.2010 Benátská noc /Malá Skála/
30.7.-31.7.2010 České hrady - Rožmberk
5.8.-7.8.2010 Sázavafest /Kácov/
6.8.2010 Hradhouse/ Boskovice/
6.8.-7.8.2010 České hrady - Bezděz
13.8.-14.8.2010 České hrady - Bouzov
13.8.-15.8.2010 Music Shock festival 2010 /Vyškov/
19.8.-21.8.2010 Hip Hop Kemp /Hradec Králové/
20.8.-21.8.2010 České hrady - Veveří
27.8.-28.8.2010 České hrady - Hukvaldy
27.8.-28.8.2010 Rock for Churchil /Podbořany/
do 20.9.2010 Divadlo Kalich - poukaz na libovolné činoherní nebo muzikálové vystoupení
17.11.2010 Lady Gaga - The Monster Ball tour /O2 Arena/

Partneři festivalu Votvírák 2010:

Hlavní partneři:
Tonava
Amos Home Studio
Coca Cola
Oresi kuchyně
Líbímseti.cz

Hlavní mediální partneři:
Rádio Beat
Rádio Kiss
TV Óčko
Public TV
Deník

Oficiální pivo festivalu:
Gambrinus

Energie festivalu:
Rental.cz

Prodej vstupenek na Votvírák 2010
EVENTIM

Festival Votvírák pomáhá:
Humanistické centrum Dialog
FOD Klokánek

Partneři:
Abaton
Honda
Fotolab
Pharma Agency
Calibra.cz
Rehau
AVK
Purum
Parta Agency
Kovosteel
Jaroslav Kubín - Řeznictví
Katalpa
PKL servis s.r.o.

Mediální partneři:
FAN
Fanonline.cz
Super.cz
Report
Spin rádio
Houser
Náš region
Časopis FHM
JPM- Jen pro muže.cz
Bbarák
Studentpoint.cz
Mafitel.com
Muzikus.cz
Topzine
I-klick.cz
BIG UP
Spy
Do kempu
Partyplanet
Romantickepobyty.cz
Rock.cz
Indiemusic CZ/SK
Silnice GroupVíce na: http://www.votvirak.cz

Miro Šmajda: Z Let´s Dance utekl k fesťákům

26. května 2010 v 7:27 | ihot.cz , (http://mirosmajda.wgz.cz/) |  Z tisku

Miro Šmajda: Z Let´s Dance utekl k fesťákům - obrázek
Finalista Československé Superstar a velký showman Miro Šmajda utekl ze Slovenska do Česka. V Praze se alespoň na chvíli schoval před  mediálním skandálem, který způsobil, když odstoupil z taneční soutěže Let´s Dance. Z té už předtím utekla i modelka Simona Krainová, a tak se soutěž pod tíhou odchodů těch neoblíbenějších soutěžících pomalu hroutí.

Šmajda ale svého rozhodnutí údajně nelituje a v Praze se věnuje propagaci festivalu Votvírák, kterým se symbolicky otevře česko-slovenská festivalová sezóna. Šmajda už má totiž pohromadě kapelu, a tak se společně s kapelami No Name, Olympic, Čechomor nebo MIG 21 objeví na festivalovém pódiu. Votvírák se odehraje už za 17 dní, přesně 11.června v Milovicích u Prahy

Navždy s tebou - 10. část

26. května 2010 v 7:21 | Nikys |  FanFiction s Mirem
Vezmeš si ma?

Konečně přišlo předvolání k soudu. Snad už to bude brzy za námi, pomyslím si, když držím v rukou obálku. Mirko je dneska celý den nějaký tajemný. Pořád něco řeší, po obědě odjel a vrátil se až ve tři. Docela by mě zajímalo, co se děje. Jelikož mám ještě schůzku s právničkou, tak se mé myšlenky přesunou jinam. Vrátila jsem se teprve kolem páté. Dům byl ponořený do tmy. To je zvláštní, honilo se mi hlavou. Strčila jsem klíč do zámku, odemkla si a vstoupila dovnitř. Když jsem rozsvítila, všimla jsem si Mira stojícího proti mně. "Co se děje miláčku?" zeptám se okamžitě...

"Mám pre teba prekvapenie...," řekne Miro a jeho oči přitom tak šibalsky svítí. Miro mi zaváže šátkem oči a opatrně mě směruje směrem do bytu. "Tak sme na mieste. Ešte chvíľku vydrž prosím ťa." řekne Miro, jeho slova jako by se vzdalovala, najednou uslyším první tóny naší písničky No More "I LoveYou's". Znovu se mi vybavuje naše první milování, na které nikdy nezapomenu. Miro ke mne znovu přijde a pomalu mi sundává šátek z očí. To, co v ten moment spatřím, mi dokonale vyrazí dech. V krbu tiše praská oheň, všude po celé místnosti jsou poházené okvětní lístky rudých růží, jejichž aroma provonělo celou místnost. Stolek, poličky i krbová římsa jsou obklopeny množstvím svíček, jejichž plamínky mihotavě plápolají a tím vrhají stíny po celém pokoji. Miro mě najednou vezme do náručí a nese mě do koupelny, kde je též plno svíček a lístky růží jsou tentokrát i ve vaně plné bílé krémové pěny a horké vody. "Co to má všechno být?" zeptám se šokovaná. "Dneska to je presne na deň rok, čo si sa ku mne nasťahovala..." "Promiň, já zapomněla a ty pro mne uděláš tohle..." "To nevadí, hlavné je, že si teraz so mnou!" Dojatá se mu vrhnu kolem krku. Během vášnivých polibků ze sebe navzájem strháme oblečení a za chvilku jsme už oba v té úžasné lázni. Miro se přemístí za mne a jemně mi začne prsty jezdit po zádech, každý jeho další dotyk ve mne vyvolává neskutečný pocit vášně. Po chvíli si to vyměníme. Dotýkám se jeho ramen a svalnatých paží. Pokaždé, když se konečky mých prstů dotknou jeho kůže, cítím jak hoří. Miro se natáhne za sebe a v ruce drží dvě skleničky s tím jeho vynikajícím kokosovo - banánovým koktejlem, na kterém jsme si pochutnali oba dva. Pak už jen tak relaxujeme jeden vedle druhého, dokud nám voda úplně nevychladne. To už jsme nuceni vylézt. Vezmu si osušku a začnu si otírat mokré tělo, v tom ke mne Mirko přistoupí a přitiskne se ke mne tělo na tělo, cítím jak se naše mokrá těla o sebe třou a zatím, co mě znovu vášnivě líbá, vytáhne mi z ruky osušku a začne mě sám otírat…

Oba jen omotaní v osuškách jdeme do obýváku. Uvelebím se u krbu na měkoučkou kožešinu. Miro vezme ze stolu misku se zeleninovým salátem (mimochodem vypadá úžasně) a posadí se vedle mne. Pak už jeden druhého navzájem krmíme a řádně se u toho nasmějeme. Když dojíme, odnese prázdnou misku a vrátí se ke mne. Pozoruje mne a jeho obličej je najednou vážný. "Co je? Děje se něco?" zeptám se a z mého hlasu je patrná nervozita. Znovu se na mě podíval, nadechl se a spustil: "Miška, sme už rok spolu a ja si za tú dobu veľa vecí uvedomil. Nedokážem si už život bez teba predstaviť, preto som sa rozhodol požiadať ťa o ruku. Miško, vezmeš si ma za muža?"

Jen to dořekl, vyndal krabičku s prstýnkem. Byl stříbrný s drobounkými kamínky. Nemohla jsem dojetím ani promluvit. Cítila jsem proud horkých slz, které mi kanuly po tvářích. "Mirko, ty si to nejlepší, co mě v životě potkalo a ano, chci si tě vzít, lásko, miluji tě!" Když jsem domluvila, Mirko vyndal prstýnek z krabičky a nasadil mi ho na prst. "Je nádherný, děkuji..." Mlčky mě objal a začal mě něžně líbat, nejdříve na ústa, krk, pak na ňadrech, bříšku… Převalila jsem se na něj a opětovala mu jeho polibky a doteky. Když už jsme byli oba vydráždění na maximum, tak do mne Mirko opatrně proniknul. Bylo to ještě silnější než poprvé a já chtěla pořád víc, mé tělo ho k tomu samo pobízelo a Mirko nepřestával přirážet, dokud jsme oba nedosáhli vrcholu. Když bylo po všem leželi jsme vedle sebe v pevném objetí a poslouchali tlukot srdce toho druhého než jsme oba usnuli vyčerpáním, ale byli jsme šťastní…

Šmajda po odstoupení z Let´s Dance: Lítost a výčitky!

25. května 2010 v 8:24 | super.cz |  Miro v Let´s dance

Zpěvák Miro Šmajda (20) se asi trošku přepočítal, když nečekaně opustil taneční klání! Pochvalu za to nesklidil a zdá se, že si svůj nerozvážný čin začal po krátké době vyčítat sám!


"Nečekal jsem, že to dopadne tak bouřlivě," přiznal pro pořad Reflex zpěvák Miro Šmajda.

Po nečekaném odstoupení z taneční soutěže Let's Dance sklidil jen kritiku a nepochopení! Zklamal jak diváky, co ho svými hlasy podporovali a posílali dál, tak i svou taneční partnerku Katku Štumpfovou. Ani ona o jeho neuváženém kroku nic nevěděla a pořádně ji tak v přímém přenosu zaskočil a šokoval! Miro ale tvrdí, že do posledního momentu netušil, jestli tento krok skutečně udělá, a tak nechtěl Katku znepokojovat.

Dnes je zpěvákovi jasné, že nešlo o nejsprávnější rozhodnutí. Nasvědčuje tomu i fakt, že s odstupem času si není jistý, jestli by dobrovolně opustil soutěž i dnes... "Nevím, jestli bych to udělal," říká Miro, který přiznává, že celou situaci nezvládl a je mu to moc líto...

Šmajdovi hrozí mastná pokuta

25. května 2010 v 7:31 | aktuality.sk |  Miro v Let´s dance
Miro Šmajda a Katarína Štumpfová


"Ja som sa s tou myšlienkou pohrával už dávnejšie a chcel som odstúpiť už skôr. Hovoril mi to nejaký vnútorný hlas," povedal po svojom minulotýždňovom odstúpení z Let´s Dance spevák Miro Šmajda.
To však ešte netušil, že bez uvedenia vážneho dôvodu mu hrozí poriadne mastná pokuta. Ako to už v podobných projektoch býva a Miro by to mal poznať zo SuperStar, účinkujúcich viaže zmluva, ktorá určuje
presné pravidlá. V Šmajdovom prípade sa výška pokuty za "narušenie programu" môže vyšplhať až do výšky 3000 eur, informuje portál blesk.cz!


Dosť veľa na to, že bol tri kolá pred koncom. Navyše rozplakal aj svoju tanečnú partnerku Katarínu Štumpfovú a rozčúlil aj mnohých divákov pri televíznych obrazovkách, ktorí mu posielali smsky. Šmajdu na dôsledky nerozvážnosti upozorňoval počas jeho vyhlásenia aj Andy Hryc, ktorý takisto tancoval v štvrtej sérii tohto projektu.

Blondiak z Košíc svoje rozhodnutie nevzal späť a v blízkej budúcnosti sa má rozhodnúť o jeho treste.
"Miroslav Šmajdanezvládol nápor emócií. Vzniknutá situácia ho v súvisloti s Katkou Štumpfovou a esemeskujúcimi divákmi veľmi mrzí," uviedla na jeho obhajobu hovorkyňa TV Markíza Oľga Dúbravská.

3000 eur? Markíza chce viac! Šmajda, tá suma ti vyrazí dych!

25. května 2010 v 7:13 | čas.sk |  Miro v Let´s dance

Za chyby sa platí! Túto krutú pravdu si už uvedomil aj košický spevák Miroslav Šmajda (21), ktorý pred týždňom dosť nečakane odstúpil z tanečnej šou Let´s Dance 4.

Markíza žiada za zradu vyšší trest. Ktovie, či si Miro Šmajda uvedomil, aké následky bude mať jeho nečakané odstúpenie z Let`s Dance.

Miro o svojom zámere opustiť súťaž neinformoval dramaturgiu programu
ani svoju tanečnú partnerku Katarínu Štumpfovú (22) a za tento neuvážený čin mu televízia Markíza hodlá udeliť pokutu vo výške
6-tisíc eur.
Bude musieť siahnuť poriadne hlboko do peňaženky! Spevák Miroslav Šmajda zaplatí za svojvoľné odstúpenie z tanečnej šou Let´s Dance 4 sumu 6-tisíc eur
. "Televízia Markíza bude Miroslava
Šmajdu sankcionovať, ale výšku pokuty nebudeme zverejňovať," povedala hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská.
Novému Času sa však podarilo
zistiť, že sa neoficiálne uvažuje práve o spomínanej sume. Miro ju bude musieť zaplatiť aj napriek tomu, že niekoľko dní
po nečakanom odchode prenikli z jeho okolia informácie o tom, že šou opustil aj preto, aby mohol ísť čo najskôr za mamou, ktorá mala minulú nedeľu
autonehodu. Šmajda totiž tento celkom pochopiteľný dôvod pred štábom televízie Markíza zatajil a v priamom prenose
tvrdil, že odchádza preto, lebo si myslí, že ostatné súťažiace celebrity
tancujú lepšie ako on.

Svoje rozhodnutie
o čosi neskôr vysvetľoval aj tak, že podľahol emóciám. Teraz však musí za svoje nečakané odstúpenie poriadne zacvakať. "Výška pokuty nie je vecou verejnou, ale samotnú pokutu rešpektujem," povedal včera Novému Času Šmajda. Ten svojím odchodom nahneval tanečnú partnerku Katku Štumpfovú, ktorú o svojom zámere vôbec neinformoval, čím ju ako človek poriadne sklamal. A do mimoriadne nepríjemnej situácie dostal aj Martinu Šimkovičovú s Tomášom Antálkom, ktorí mali súťaž opustiť na základe výsledkov diváckeho hlasovania.

Navždy s tebou - 9. část

24. května 2010 v 17:43 | Nikys |  FanFiction s Mirem
Co bude dál?

Probouzím se v Mirově náruči. Ještě spí. Je tak sladký, přesto si nemohu pomoct a začnu ho jemně líbat na hrudi, čímž ho samozřejmě probudím a Mirko okamžitě reaguje. Strhne mne pod sebe a začne vášnivě líbat. Odevzdávám se jeho nekončícím polibkům a prsty přitom zajíždím do jeho zlatých střapatých vlasů. Tato chvíle netrvá moc dlouho, jelikož jí protne zvonek. Opět se vrátím do kruté reality, jelikož příchozí není nikdo jiný než moje právnička.
Mirko jí zavede do obývacího pokoje a já zatím připravím kávu a občerstvení. "Tak, o co jde slečno Svátková?" zeptá se právnička jen co přijdu s kávou a pohoštěním. Položím to na stůl, usednu a než stačím cokoli říct, iniciativy se chopí Miro. "Viete, Miška. No proste, milujem ju a Adélku mám tiež moc rád a preto som sa rozhodol, že do toho idem s ňou..." "Můžete být konkrétní ?" "Chcel by som byť uvedený ako partner Mišky." "No, to by podstatně změnilo situaci a naděje na svěření do péče by hned vzrostly. Pane Šmajdo, jste si opravdu jistý vším? Až se to celé rozjede, nebude už cesty zpět..." "Pre Mišku a Adélku urobím čokoľvek..." "Dobrá tedy, připravím podklady a pak dám vědět." dodá ještě právnička, dopije kávu a rozloučí se s tím, že má ještě jednání. Zůstaneme opět sami. Najednou cítím, jak se mi do očí derou slzy...
"Prečo plačeš miláčik?" zeptá se Mirko hned co se vrátí do pokoje a sedne si ke mně. "Ty si toho pro mne tolik udělal a děláš a já ti to ani nemám jak oplatit, dokonce ti ani nemám co nabídnout..." "Teraz ma počúvaj miláčik!" řekne Mirko, přitiskne mne k sobě a pohladí po tváři. "Ty si toho pre mňa urobila omnoho viac. Vďaka tebe mám možnosť spoznať krásu a čistotu lásky. Len s tebou mám pocit, že dokážem čokoľvek..." dodá Mirko a jeho horké měkké rty se zapijí do těch mých.
Odpoledne jedeme opět navštívit Adélku. Tentokrát mám opět důvod k radosti, i když jen malý. Povolili nám, že si můžeme Adélku vzít na celé odpoledne. A to by nebyl Mirko, kdyby něco zase nevymyslel. A tak jsme během několika hodin v Košicích. "Uvidíš, že si s maminou budeš rozumieť, je skvelá..." chlácholí mě Miro, když vjíždíme do Košic. Nenechávám na sobě nic znát, ale fakt mám docela strach. Později se ukáže, že byl opravdu zbytečný. Mirova mamka je skvělá a poprvé po dlouhé době na mne dýchlo teplo domova. Miro je fakticky nezmar, to, jak se Adélce věnuje a jak s ní právě řádí, je neuvěřitelné. Musím říct, že malá si ho fakt oblíbila a běhá za ním všude, kam se jen hne. Dokonce se naučila vyslovovat i jeho jméno. Říká mu sice "Mijo", ale na rok a půl dobrý výkon.
"Miro, měl si pravdu,.." říkám Mirovi na cestě domů. "Tvoje mamka je fakt bezva. Víš, je to zvláštní, ale poprvé po dlouhé době jsem se cítila zase jako doma..." "To som rád Miško…"
Když jsme dojeli do Prahy, bylo mi jasné, že teď přijde to nejhorší. Ale že to bude až tak zlé jsem nečekala. Když jsme měli Adélku předat vychovatelce, malá začala brečet a držela se Mira jako klíště. Rvalo mi to srdce, když jsem viděla, jak jí od něj skoro násilím odtrhli. Snažila jsem se být silná, nechtěla jsem, aby mě viděla brečet, ale když jí odvedli, tak jsem se už neudržela. Po tvářích se mi začaly koulit slzy a pomalu jsem se sesula Mirovi do náručí. Pevně mě objal a políbil. I na něm bylo vidět, že ho to dost vzalo, i přesto se mě snažil rozveselit…
Ten večer bych nebýt Mira snad celý probrečela. Leželi jsme vedle sebe a naše těla byla navzájem propojená v silném objetí, takže jsme vnímali tlukot srdce toho druhého. Rytmus jeho dechu mě neuvěřitelně uklidňoval a blízkost jeho těla na tom mém mi dávala pocit bezpečí. Mirko mi neustále opakoval, že všechno dobře dopadne a brzy už budeme jedna rodina. Přesto jsem se bála. Bála jsem se, co bude, když to nevyjde. Jak budu bez Adélky žít. V tu chvíli jsem věděla jen jedno...že svojí malou sestřičku nechci ztratit…

Miro, pre toto si sa vzdal Let’s Dance?

24. května 2010 v 11:45 | pluska.sk |  Z tisku
SPEVÁK: Z nočného vystúpenia bol sklamaný.


Poriadny prepadák! Iba šesť dní od odstúpenia z tanečnej súťaže Let's Dance mal spevák Miroslav Šmajda poriadne nabitý program. Stihol dva koncerty za jeden deň, ktoré však podľa našich informácií pokryli iba jeho denné výdavky.
Rodený Košičan v sobotu koncertoval v Brne a o niekoľko hodín nato aj v Dolných Vesteniciach pri Prievidzi. A práve druhý koncert bol pre speváka veľkým fiaskom. Spevák dorazil z Brna, kde odspieval súkromnú akciu, iba pár minút pred naplánovaným začiatkom koncertu. Na pódium mal vybehnúť o deviatej. Pre neskorý príchod z Česka však nastal poriadny časový sklz. Miro meškal až dve hodiny! Asi päťdesiatka detí, ktorá tvorila takmer celé publikum, si pritom na jeho "šou" kúpila lístky v predpredaji za päť a na mieste za osem eur.PRÁZDNO:
Šmajda odstúpil z Let's Dance a na koncert do vyľudneného klubu meškal dve hodiny.

Fanúšikovia, kde ste?

Miro odspieval jedenásť prebratých skladieb a bez prídavku zmizol do zákulisia. Podľa playlistu mal v zálohe ešte jeden prídavok, nikto ho však nevytlieskal naspäť. Po nočnom sklamaní sa premáhal, aby mu z tváre nezmizol úsmev. V zákulisí neustále ospravedlňoval svoje zlyhanie. "S kapelou nikdy nehrávame pred polnocou, toto bol pre nás dosť neobvyklý čas," tvrdil.
VERNÉ FANÚŠIČKY:
Mira potešilo asi päťdesiat detí.

S Katkou sa už nehádame

Po odstúpení z Let's Dance zažil Šmajda horúce chvíľky, okrem iného i hroziacu pokutu zo strany Markízy, aj so svojou tanečnou partnerkou Katarínou Štumpfovou (24). V sobotu si Miro asi prvýkrát po týždni vydýchol a povedal: "S Katkou už máme veci definitívne vysvetlené. Nebudem hovoriť, či padali facky, alebo buchnáty, to je naša vec. Teraz je, našťastie, medzi nami všetko v poriadku," opatrne vyberal slová Šmajda.

Čo by sa títo dvaja profesionálni tanečníci chceli naučiť od svojich zverencov?

23. května 2010 v 12:27 | tv markíza |  Miro v Let´s dance
Peter učí tancovať Nelu, Katka mala pod palcom Mira. Je niečo čo by sa títo dvaja profesionálni tanečníci chceli naučiť od svojich zverencov?

Nela je skvelá speváčka, dokázala by Petra naučiť spievať? Podľa Peťa by to bola katastrofa. "Spievať sa neviem naučiť," povedal s úsmevom. "Nela by ma mohla naučiť pubertálne ťahy." Po týchto vtipných výrokoch sme sa dozvedeli aj niečo iné. "Ja by som sa chcel doučiť angličtinu. S deťmi chodíme na súťaže a v pláne sú aj rozhodcovské skúšky," objasnil nám Peter.A čo sme sa dozvedeli od dvojice Katka - Miro? Katka by sa chcela naučiť lepšie spievať, ale podľa nej je už neskoro. "Ona si to mrmle do uška, to je také zlaté," všimol si Katkine nadanie Miro. Katka však v speve nie je začiatočníčka. "Keď som bola prváčka, vyhrala som tretie miesto v speváckej súťaži..."