Červenec 2010

Šmajdov prvý koncert po nehode: Riskoval v bolestiach!

31. července 2010 v 17:09 | http://www.cas.sk |  Z tisku


Prvýkrát po nehode poriadne riskoval! Miro Šmajda to na hudobnom festivale Fest Europa2 poriadne rozbalil. Publikum rozvášnil aj napriek bolestiam!

Na Mirovi bolo počas koncertu vidieť, že krčný stavec mu robí poriadne problémy.


Spevák Miro Šmajda prekvapil! Na hudobnom
festivale Fest Europa2 v Poprade totiž vystúpil iba deväť dnípo tom, ako prekonal hrozivú haváriu. A to aj napriek veľkým bolestiam! Šmajda si jednoducho svoj prvý koncert po autonehode chcel užiť a tak aj poriadne zariskoval...
Ešte pred koncertom poskytol rocker Času.sk rozhovor, kde prezradil, že dnes si prvýkrát sňal z krku
aj bandáž, ktorú nosil právekvôli problémom a bolestiam krčného stavca. "Zrušil som iba dva koncerty a už vtedy som si hovoril
, že na najbližšom festivale nechcem chýbať aj keby neviem čo bolo. Takže som si dal bandáž z krku dole a idem na to," smial sa ešte pred koncertom Miro, ktorý prezradil, že stále bolesti.

Koncert Mira Šmajdu na hudobnom festivale Fest Europa 2.
Miro sa počas koncertu poriadne rozvášnil...


Na Mirovi bolo počas koncertu vidieť, že krčný stavec mu robí poriadne problémy.
...miestami však bolo jasne vidieť, že ho to veľmi bolí

"Nemôžem moc hýbať krkom do pravej strany. Vtedy to bolí.. Ale keby som s ním nejako veľmi počas koncertu pohol, tak si dám maximálne ešte dva týždne s bandážou," smial sa Šmajda, ktorý sa na festival v Poprade veľmi tešil. "Je mi to jedno. Stojí mi to za to, pretože s bandážou na krku sa veľmi zle spieva," tvrdil Šmajda, ktorý si vystúpenie poriadne užíval.
Aj keď sľuboval, že si bude dávať oveľa väčší pozor... "Nebudem teraz radšej riskovať," smial sa Miro, ktorý však na koncerte skákal a v zápale vášne aj napriek bolestiam
metal hlavou do jednej aj druhejstrany. Chýbalo už len povestné hodenie sa do publika, ale to si rocker radšej naozaj rozmyslel...

Šmajda po havárii: Živil bych se řízením

28. července 2010 v 11:48 | www.blesk.cz |  Z tisku


Do Prahy zpěvák raději přiletěl. Poraněný krk mu jistí pěnová ortéza.


Zpěvák Miro Šmajda (21) po autonehodě, která se odehrála minulý týden nedaleko Košic, poprvé přicestoval do Prahy. Raději letadlem. Miro byl totiž na cestě do Prahy i minulý týden, kdy v autě upadl na chvíli do mikrospánku a narazil do svodidel a i s vozem skončil v příkopu. Blesk se s Mirem sešel na letišti.

Miro, jak se teď, týden po nehodě, cítíte?
,,Musím říct, že se cítím opravdu skvěle. Je mi super, jsem jako znovu narozený. Na krku mám teda ještě pěnovou ortézu, protože jsem si při havárii poranil třetí krční obratel. A jsem trochu potlučený. Ale to nic není."

Jak se celá nehoda odehrála?
,,Jel jsem z Košic do Prahy do studia dodělat desku. Asi sto kilometrů od domova jsem upadl do mikrospánku. Pak už šlo vše strašně rychle. Byla to otázka třeba tří vteřin, kdy auto protrhlo svodidla. Nikdy jsem nevěřil lidem, kteří říkali, že se vám v takových situacích promítne celý život. Ale opravdu to tak je. Viděl jsem najednou všechny blízké."

A kdo vám přivolal pomoc, když se auto skutálelo?
,,Já jsem si ji zavolal sám. První, komu jsem volal, byla máma. Ta se hned sebrala a jela za mnou. Kdybych byl v bezvědomí, tak tam ležím asi doteď. Tam by mě hned tak někdo nenašel."

To jste nevolal své přítelkyni?
,,Já žádnou nemám, jsem sám. Fanynek mám pořád dost, ale žádnou lásku."

Proto jste raději přiletěl do Prahy letadlem? Bojíte se auta?
,,Ne, to určitě ne. Přiletěl jsem kvůli úspoře času. Musel jsem o týden posunout nahrávání své desky. Začínáme až tento týden, a proto chci, abychom toho hodně stihli. Od nehody jsem už řídil, nemám z toho žádný blok. Naopak mě to hrozně baví, kdybych nedělal hudbu, tak bych se řízením rád živil."

Lásce neporučíš! - 5. část

28. července 2010 v 11:14 | Nikys |  FanFiction s Mirem
5.část - Překvapení


Dorazíme přesně na čas, kluci akorát začínají. Najednou zpozoruji vyšší blondýnu, která se podezřele motá kolem Mira. "Ahojte..." všimne si nás Roman. Odpovím na pozdrav, a to už si nás všimnou i ostatní. Miro ke mne přijde a dá mi krátkou pusu na rty. "Ahojky princeznicka moja..." přivítá mě. "Ahoj..." odpovím a otočím se k Alici. "To je moje nejlepší kamarádka Alice." představím jí. O zbytek se postará sama a seznamuje se s klukama. Koukám na Mira, pak hodím pohledem na tu bloncku. Miro se otočí směrem k ní. "To je Lucka, moja kamarátka." představí blondýnku. Pak už ale musí nahrávat, tak si s Alis sedneme stranou a posloucháme.

Dneska se nemůžu soustředit, jelikož musím pořád myslet na to, co má Miro s tou Luckou, že se kolem něho plazila jak had. To už kluci dohrají a dají pauzu. "Bolo to úžasné!" skočí mu bloncka kolem krku. Nemůžu se na to dál koukat, tak vyběhnu ven před studio. Opřu se o zeď a do očí se mi začínají drát slzy. Vtom uslyším blížící se kroky, patří Mirovi. "Prečo si tak naraz utiekla?" zeptá se mě. Zvednu hlavu a podívám se na něj uslzenýma očima. "Protože jsem se nemohla dívat na to, jak se po tobě Lucka věší. Na rovinu chceš mě nebo jí? Můžeš mi prosím odpovědět.?" "Danny, ja ťa lúbím! Lucka je len dobrá kamarátka, nič viac. Ja chcem byť len s tebou princezná moja..." Podívá se mi do očí a jemně prstem setře slzy z tváře. Obejmu ho a najednou se cítím tak klidně a bezpečně, když je tak blízko. "Lúbím ťa..." pošeptá mi do ucha a něžně mě políbí. "Taky tě miluji..." řeknu mu mezi polibky.

"Tak tu sa schovávajú!" vyruší nás Mirko B. v tom nejlepším. To už naběhnou i ostatní a hlavně Lucka, která na mě vrhá nenávistné pohledy. "To stačí, ideme pokračovať!" zavelí Miro. Nahrávání trvá ještě asi hodinu, ale to už jsem zase šťastná, protože Lucka hned potom, co jsme se vrátili do studia, odešla. Po nahrávání mi Alis sdělí, že jde ještě s klukama na drink. "Danny, čo keby sme tiež niekam zašli?" navrhne Mirko. Jsem pro a tak jdeme. Ruku v ruce se procházíme uličkami města Prahy a co chvíli se líbáme, až se najednou zastavíme u jednoho z několika nově postavených domů. "Tak tu bývam..." dodá Miro, všimnu si, že je to podobný komplex bytů, jako u nás, kde teďka bydlíme a mlčky následuji jeho kroky. Výtahem vyjedeme do třetího patra, kde se nachází Mirův byt, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny s wc. Je celkem malej, ale zato útulnej. V obývacím pokoji můj pohled okamžitě padne na klavír, který stojí uprostřed. "Jé, Mirko, zahraj mi něco..." udělám na něho psí oči, kterým samozřejmě neodolá a začne hrát Wicked game. Mlčky pozoruji, jak se jeho prsty lehce dotýkají kláves, poslouchám líbivý zvuk klavíru, který doplňuje Mirův něžný a sametový hlas. Cítím, jak mi naskakuje husí kůže a do očí se mi začínají drát slzy. "Něco tak překrásného jsem ještě neslyšela..." vydechnu nahlas. Miro přestane hrát, zadívá se mi do očí, přitáhne si mě k sobě na klín a jemně mě políbí. Jeho ruce se přitom lehce dotýkají mých zad, která mám díky střihu šatů odhalená, takže plně vnímám každičký dotek jeho heboučkých prstů, které jemně kmitají po linii mých zad. Najednou si začne přetahovat přes hlavu tričko, ale já ho zastavím. "Promiň, ale ještě se na to necítím..." dodám a sklopím hlavu. "To je v poriadku, ja počkám..." řekne a dvěma prsty mi zvedne hlavu, kterou jsem sklopila a usměje se na mě tím svým neodolatelným úsměvem. "Lúbím ťa, zlatko..." zašeptá mi do ucha. "Já tebe taky..." dodám a líbnu ho na tvář.

"Tu sa teraz posaď!" nařídí mi "a ja idem pripraviť nejaké to občerstvenie." Tak se posadím a poslušně čekám, co že to Mirko připraví. Rozhlížím se zatím po pokoji. Má to tu opravdu hezky a útulně zařízené. Najednou padne můj pohled přímo na Mira, který v kuchyňském koutě otočený zády ke mně zručně krájí zeleninu. Zřejmě chystá nějaký ten svůj salát, napadne mě. Ach jo, je tak rozkošnej, a když vaří, tak ještě víc, nemohu se vynadívat, ale to už Mirko i s tím, co připravil, míří ke mně. "Hm, vypadá to skvěle a chutná úžasně..." dodám, jen co ochutnám. "Naozaj?" zeptá se Mirko. "Opravdu..." dodám znovu a políbím ho na líčko. Usměje se a vášnivě mě políbí. Po jídle mi Miro řekne, že má pro mne překvapení. A odejde do vedlejšího pokoje. Za chvilku se vrací i s dárkovou taštičkou. "Co to je?" zeptám se nedočkavě. "Otvor to a uvidíš..." usměje se.

S napětím tašku otevřu, a to, co se v ní nachází, mi absolutně vyrazí dech…

29.8. - Rozloučení s prázdninami - Brno

27. července 2010 v 22:00 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce

http://www.fandimebrnu.cz/

29.8. - Rozloučení s prázdninami - Brno

Kde: kryté podium v Areálu Hněvkovského, ul. Hněvkovského /vedle Hospůdky u Lampy/, Brno-Jih, Komárov

Čas: 17:15 hod. koncert, 18:15 hod. autogramiáda

Info: Vystoupení Mira Šmajdy s kapelou v programu akce pro děti na ukončení
prázdnin pod záštitou primátora Onderky v Brně v 17.15 hod. na krytém pódiu v Areálu Hněvkovského , ul. Hněvkovského / vedle Hospůdky u Lampy / Brno-Jih , Komárov.

28.8. - Street party - Praha - Metropole Zličín

27. července 2010 v 22:00 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce


28.8. - Street party - Praha - Metropole Zličín

Kde: venkovní prostranství před Metropolí Zličín, vchod č. 3, Praha

Čas: cca 16:00 - 17:00 hod.
Info: 28. - 29.8. 2010 proběhne ve venkovních prostorách NC Metropole Zličín akce
nesoucí název Street Party. V rámci víkendové akce zde bude U-rampa - exhibiční jízdy na BMX kolech, in-linech, skatech, scooterech (koloběžky) + pro zájemce možnost si vše vyzkoušet s vlastní výbavou - event. in-line zapůjčujeme na místě. V rámci street akce proběhne také soutěž o nejlepší "PÍS" vytvořený zde v Metropoli na grafitové stěně v mini street parku na parkovišti centra v blízkosti vchodu č.3 … jednotlivé výtvory budou nafoceny a umístěny na našem FB, kde se bude hlasovat do 15.9.2010 … soutěžit se bude o zajímavé ceny (ceny např.: iPod 8 GB a další ceny - především příslušenství Apple … různá sluchátka … ); spreje poskytujeme k tvoření zdarma! V rámci akce bude probíhat také ochutnávka nápojů Starbucks

21.8. - Palkovice u Frýdku-Místku - Palkovické dožínky

27. července 2010 v 21:58 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce

http://www.palkovice.cz

21.8. - Palkovice u Frýdku-Místku - Palkovické dožínky

Kde: Palkovice u Frýdku-Místku

Čas: 16:30 hod.

Info: K preslávenému Trnkobraniu vo Vizovicích pribudlo este jedno skvelé
podujatie, ktoré bude velkou oslavou úrody: A tentoraz nie "tekutého chleba", ako sa zvykne dobrému trúnku žartom hovoriť, ale toho chleba naozajstného: Miro s kapelou o 16:30 zahrá na Dožinkách v obci Palkovice (u Frýdku-Místku).

20.8. - Šebetov

27. července 2010 v 21:57 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce


http://www.sebetov.cz/

20.8. - Šebetov

Kde: obec Šebetov

Čas: upřesníme

Info: V prvom rade, urcite potesime všetkých, ktori sa tesili na koncert v
Sebetove, ktory musel byt zo zdravotnych dovodov po Mirovej autohavarii
zruseny... S organizatormi koncertu sme sa dohodli na nahradnom termine 20.
8. (piatok) ...Skoda, ze sa s koncertom nedala preložiť aj pouť :-)...ale to by neslo,
samozrejme, tradicie su tradicie a tie maju pevne terminy...:-)

14.8./15.8. - Klub Roxet - Skořenice u Chocně

27. července 2010 v 21:56 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce


14.8./15.8. - Klub Roxet - Skořenice u Chocně
Kde: Klub Roxet, Skořenice u Chocně
Čas: až věžní hodiny oznámí sklonek dne :-)
VSTUP: 99,- Kč
Info: Sobotní maraton kluci zakončí o půlnoci...Jak jsme si slíbili tak se i stane ..Miro Šmajda opět míří do Roxetu..!!! Právě dnes večer si můžeš i ty vychutnat vynikajícího zpěváka a showmana z Košic, který se nám přijede pochlubit s novými autorskými skladbami!
P.S. AVIZOVANÝ KŘEST CD SE KONAT NEBUDE !!!

14.8. - Záhorská Bystrica - DOD Markíza

27. července 2010 v 21:55 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce
14.8. - Záhorská Bystrica - DOD Markíza

Kde: areál TV Markíza, Záhorská Bystrica

Čas: cca 11:00 hod.

Info: Tohtoročný Deň otvorených dverí TV Markíza sa bude konať 14.augusta 2010.
Štrnáste výročie vysielania oslávi Markíza spolu so svojimi priaznivcami tak
ako vždy v areáli televízie v Záhorskej Bystrici, ktorý bude verejnosti
sprístupnený od 9.00 do 17.00 hod.

Už tradične pripravuje Markíza na DOD bohatý program na pódiu, v ktorom
vystúpia známe slovenské a české hudobné skupiny a speváci. Návštevníkov
čaká aj tombola s množstvom cien a jeden šťastlivec si odnesie od TVM osobný
automobil. Ak aj nevyhráte ceny v tombole, budete môcť získať podpis od
vašej obľúbenej osobnosti a množstvo darčekov. K DOD už neodmysliteľne patrí
prehliadka štúdií, ktorá sa každoročne stretáva u návštevníkov televízie s
veľkým záujmom.

Šmajda tentokrát pre istotu do Prahy letel

27. července 2010 v 16:08 | http://www.pluska.sk |  Z tisku

26. júl 2010, 13.30 h, letisko Košice - Do Prahy včera odlietal Miro z košického letiska. Je to bezpečnejšie ako dlhá cesta autom.


Je opatrný! "Sľubujem, že už aj v lietadle pôjdem pomalšie," s úsmevom na tvári odkázal všetkým fanúšikom Miro Šmajda (21) z košického letiska. Včera popoludní sa po druhýkrát pokúsil pricestovať do Prahy a tentokrát mu to vyšlo bez zranení.
Superstarista Miro mal obrovské šťastie! V stredu ráno sám šoféroval maminu Hondu a pri Jelšave mal autohaváriu. Pre únavu a vraj aj väčšej rýchlosti, narazil do zvodidiel a potom sa s autom prevrátil do priekopy. Z totálne zdemolovaného auta, akoby zázrakom vyviazol živý a s malými zraneniami. "Netušil som, čo môže spôsobiť únava. Boli to dve sekundy a takto som dopadol. Beriem to ako varovanie osudu a sľubujem, že budem opatrnejší," hovorí o nehode. Včera už žiaril spokojnosťou a napriek krčnej ortéze sa cíti fit. "Mám narazenú ľavú stranu krku a tretí stavec. Ten golier je veľmi fajn, je pohodlný a aspoň sa mi bude v lietadle dobre spať," dodáva. Ortézu by mal nosiť ešte týždeň a pol.

SuperStar Šmajda vyměnil auto za letadlo - Mám poraněný obratel!

27. července 2010 v 16:05 | http://www.ahaonline.cz |  Z tiskuhttp://www.supermusic.sk/obrazky/2574092_Smajda_krest_CD_132-.jpg


Finalista Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) se poprvé po nehodě, kdy minulý týden usnul za volantem a přejel svodidla na slovenské dálnici, objevil v Praze. Tentokrát auto nechal doma a raději přiletěl letadlem.
"Nemám trauma, budu jezdit dál autem, ale ty dvě vteřiny, které mě mohly připravit o život, si pořád dokola přehrávám v hlavě," řekl posmutnělý Slovák Šmajda a dodal.
"Mám pohmožděný třetí obratel a poraněnou plotýnku - stále mě pobolívá krk, první dva dny jsem měl obrovské bolesti hlavy, ale teď už je to lepší," svěřil se našemu deníku zpěvák, který přijel do Čech kvůli neodkladné záležitosti.
"Ve studiu Nouzov točím desku a už jsem to nemohl déle odkládat," připustil Šmajda, který při nehodě zdemoloval auto své maminky. "Samozřejmě mám v plánu jí koupit nové," svěřil se sympaťák.

Šmajdu trápí bolesti: Má pohmožděný obratel!

27. července 2010 v 16:02 | www.blesk.cz |  Z tiskuKromě občasné bolesti hlavy, Šmajdu nic netrápí. "Měl jsem fakt štěstí, že jsem celej."
Exsuperstárista Miro Šmajda (22) v pondělí odpoledne přiletěl do Prahy natáčet své první album. Blesk.cz se mimo jiné svěřil, že ho občas trápí bolesti hlavy. Příčinou je pohmožděný třetí obratel. Zranění si přivodil při autonehodě, která se stala minulou středu ráno, při cetě z koncertu.

Miro přiletěl z Košic do Prahy včera odpoledne a byl z cesty dost unavený. Vyvrací však spekulace, že letadlem přiletěl jen proto, že se bojí opět zasednout za volant svého vozu. "Ne opravdu to není tím, že bych se bál znovu řídit auto, letadlem je to pohodlnější a hlavně rychlé. Od té nehody už jsem řídil, takže, to, že jsem měl nehodu se mnou nic neudělalo," řekl Blesk.cz Šmajda.
Někteří lidé na jeho místě by měli z otřesného zážitku hrůzu, ne však Miro. Naopak nehodu zlehčoval a snažil se vtipkovat. "Že bych měl noční můry, to opravdu nemám, snad jen první noc. Pravdou však je, že když letíte vzduchem apřevrací se s vámi auto opravdu vám před očima proběhne celý život. Na tomhle tvrzení je fakt kus pravdy. Kromě pohmožděného krku jsem v pohodě."
Miro také jako první, když se vyškrábal z vraku auta, zavolal nejdříve své mámě pak polici s záchrankou. Teď chce na vše špatné zapomenout a soustředit se na natáčení desky. "Naštěstí mi ta nehoda program nenarušila, takže se nemuselo nic rušit, prostě život jde dál a já jedu dál," uzavřel nadějný slovenský zpěvák.

V Praze bude natáčet své první album


Kromě občasné bolesti hlavy, Šmajdu nic netrápí. Měl jsem fakt štěstí, že jsem celej.Miro Šmajda přiletěl do Prahy z Košic.

Do Prahy už radšej odletel Miro Šmajda skončil päťdňovú "maródku"

27. července 2010 v 15:58 | www.korzar.sk |  Z tisku
Opäť sa usmieva. Z hrozivého zážitku sa už Miro spamätal a na túto tému vie aj žartovať. 'V lietadle dám pozor na rýchlosť a ani oči nezavriem,' smial sa.
Opäť sa usmieva. Z hrozivého zážitku sa už Miro spamätal a na túto tému vie aj žartovať. "V lietadle dám pozor na rýchlosť a ani oči nezavriem," smial sa.


Po minulotýždňovej dopravnej nehode si Miro Šmajda musel na pár dní vziať "maródku", no včera sa už opäť vrátil do práce. Do Prahy sa však už nevybral autom, ale lietadlom.

KOŠICE. Bývalého superstaristu sme včera popoludní stretli na letisku. Po piatich dňoch v domácom ošetrení opäť načas opustil Košice. "Bol som doma, u našich na chate a maximálne u kamaráta. Bola to taká nútená dovolenka, no počas tých dní som si oddýchol," povzdychol si.

Problémy mu robí krčný stavec

Krk mu síce ešte stále "zdobí" Schanzov golier, no Miro tvrdí, že je už relatívne v poriadku a môže opäť pracovať na svojom debutovom albume. "V piatok som ešte absolvoval nejaké vyšetrenia, podľa ktorých je všetko v poriadku, problém je len s krkom - na treťom krčnom stavci mám vyvrtnutú platničku, preto musím nosiť bandáž a napravo veľmi nemôžem otáčať hlavou, ale inak som fit," skonštatoval.

Bandáž teda bude musieť nosiť ešte pár dní, no ako poznamenal, v speve mu to nijako nebráni. Preto včera popoludní opäť nabehol do pražského štúdia, aby pokračoval v prerušených prácach na nahrávaní.

Na Slovensko sa však opäť vráti už v piatok, pretože bude vystupovať na letnom festivale v Poprade. Hneď potom však bude utekať znovu do Čiech, pretože v sobotu vystupuje v Olomouci. Po nútenej dovolenke teda bude opäť v jednom kole a zatiaľ v žiadnom prípade o klasickej letnej dovolenke ani len neuvažuje. "To teraz nepripadá do úvahy. Na dovolenku by som sa vybral až niekedy na jeseň... ak sa mi to podarí," dodal so stále šarmantným úsmevom.

Premohol ho mikrospánok

Miro havaroval ráno 21. júla. Po štvrtej hodine vyrazil na honde z Košíc do Bratislavy vyzdvihnúť kolegov z kapely a spolu mali pokračovať do Prahy. Jeho cesta sa však skončila za Rožňavou. "Nebol som unavený, ale aj tak ma premohol mikrospánok. Cesta bola prázdna... Pred jednou zákrutou mi klipli oči. Spamätal som sa, že som na krajnici, a tak som reflexívne strhol volant doľava, no vytočilo ma až príliš. Trikrát som sa prevrátil, preletel som cez zvodidlá, vyhodilo ma to do výšky a skončil som v lese. Stáli pri mne všetci svätí. Z takto rozbitého auta sa totiž nevychádza živý," opísal pred pár dňami pre Korzár hrôzostrašné zážitky. Netajil, že život mu zachránil bezpečnostný pás a nejaká vyššia moc. Totálne zdemolované auto skončí v šrote.15.8. - Snowland - Valčianska dolina

27. července 2010 v 15:55 | www.mirosmajda.wgz.cz |  Proběhlé akce
http://www.snowland.sk/leto.php?cms=news&ukazid=237

15.8. - Snowland - Valčianska dolina

Kde: Valčianska dolina, okres Martin

Čas: 20:30 - 21:30
Vstup: ZDARMA
Info: Naše športovo-rekreačné stredisko Snowland - Valčianska dolina pravidelne organizuje jednu hudobnú akciu počas letnej a jednu počas zimnej sezóny. Nejedná sa len o koncert Mira Šmajdu, ale na tomto podujatí vystúpia aj iné hudobné kapely: Peter Nagy a Indigo, Zuzana Smatanová, Guns N Roses Revival, Stereo, Helenine oči, Reverz Park a pripravený je detský program Strýko Baltazár. Súčasťou akcie budú aj súťaže, atrakcie, hlavná cena, ohňostroj a disco.

Predpokladaný čas vystúpenia Mira Šmajdy je v čase 20:30 až 21:30.

Vstup na túto hudobnú akciu je zdarma.

Lásce neporučíš! - 4. část

26. července 2010 v 15:18 | Nikys |  FanFiction s Mirem
4. část - Lúbím ťa!


"Kde si na mě vzal číslo?" "Bavil som sa s Romanom a on mi povedal, že má tvoje číslo, tak som ho poprosil, či by mi ho nedal." "Aha..." kývnu "a co potřebuješ?" "Nemohli by sme si ísť niekam sadnúť?" "Tak dobře..." řeknu a napíšu mamce, že jsem se šla projít. Miro mě nakonec vezme do parku, kde se usadíme na lavičce. "Vieš, chcel som hovoriť o tom čo sa stalo popoludní. Ešte raz som sa ti chcel ospravedlniť. Nemohol som si pomoct už od prvého dňa na teba musím myslieť, moc sa mi páčiš, ale je mi jasné, že ty to asi vidíš inak..." domluvil a sklopil hlavu. Přitáhla jsem si ho k sobě blíž a krátce ho políbila. "Miro, taky na tebe musím pořád myslet..." Tentokrát si pro změnu Miro přitáhne mě a začne mě vášnivě líbat. Jeho polibky jsou opravdu překrásné a já si užívám, každičký dotek jeho rtů. "Danielka, lúbím ťa! Chceš so mnou chodiť?" zeptá se Miro, když se naše rty od sebe odlepí. "Ano, chci, taky tě miluji..." odpovím a Miro mě znovu dusí polibky. "Hm, chutíš po jahodách..." dodá nakonec. Usměji se na něj a políbím ho na tvář. V tom mi pípá mobil. "To je mamka, už se po mě shání." řeknu Mirovi. "Prídeš zas zajtra do štúdia?" zeptá se Miro, když se zvedáme z lavičky. "Nevím, ona přijede kámoška a…" "Tak jej vezmi so sebou..." přeruší mě Miro. "No, tak já jí to navrhnu a uvidím. Když tak ti dám vědět." Miro mě chytne za ruku a doprovází mě až před vchod. "Tak já budu muset..." špitnu a naposledy se k Mirovi přivinu a políbím ho. Mirko mě drží za ruce a nechce mě vůbec pustit. "Bude mi smutno princezná moja..." řekne mi Mirko a pustí moje ruce. "Ne víc, než mě´..." odvětím, naposledy se políbíme a já mizím v útrobách domu.

"No konečně, prosím tě, kde si byla?" ptá se mamka jen co otevřu dveře. "Projít se..." "Jo, to by mě zajímalo s kým?" "Sama." "A ten kluk co tě držel za ruku byl snad duch nebo mi budeš tvrdit, že mám halucinace?" začne na mě mamka. "Tak dobře, to byl můj kluk..." řeknu mamce na rovinu. "No hele, plnoletá si, takže ti kluka zakazovat nemůžu, jen doufám, že si dáváš pozor, na babičku se cítím ještě mladá..." dodá a zmizí v kuchyni. Uf, oddychla jsem si vůbec jsem nečekala, že to bude mamka brát takhle v pohodě, asi to bude tím, že ona už byla v jednadvaceti tři roky vdaná. No nic, řeknu si a jdu do obýváku, kde právě tatík instaluje stěnu. "Ahoj tati." "No ahoj, to je dost, že se taky jednou ukážeš doma." "Prosím tebe, vždyť jsem doma pořád..." řeku se smíchem. Sednu si do sedačky, mlčky pozoruji tátu a myšlenkami jsem s Mirem. Pořád nemůžu uvěřit, že s ním chodím, přijde mi to jako sen. On je prostě úžasný.
Po večeři si jdu lehnout, jelikož jsem dnes nějaká unavená. Ještě zkouknu mobil, hele, nepřijatá zpráva. DOBRÚ NOC MOJA PRINCEZNÁ, LUBIM TA. Přečtu si sms od Mira. Ach, je tak sladkej, povzdychnu si, odepíši mu a jdu spát.

Ráno mě probudí pípání sms. Kouknu na displej a mám dvě přijaté zprávy. První od Mira, přeje mi krásné ráno a druhá od Alis, která mi píše, že jí taťka vysadí v deset na zastávce u parku. Odpovím na obě zprávy a mrknu na hodiny na mobilu. Páni, zděsím se, za deset minut deset. No nic, nahážu na sebe oblečení, kraťasy a tílko, vezmu si žabky, do ruky namazaný rohlík, který jsem mazala za letu po bytě a už jsem si to šinula k parku. Došla jsem včas, asi tak deset minut po mém příchodu dorazila Alis. Přivítali jsme se jako by jsme se léta neviděli. Pomůžu jí s taškou a jdeme zpátky k nám. "Ty, Alis, já mám kluka." "No, nekecej, vyprávěj a chci slyšet i detaily!!!" ušklíbne se na mě kámoška. "Jmenuje se Miro Šmajda a byl loni v Superstar..." "To si děláš srandu, ne ?" kulí na mě Alis oči. "Chodíme spolu teprve od včera, jo a dneska zase nahrávají to CD, tak mě napadlo, že bych tě mohla seznámit..." vypadne ze mne na konec. "Že váháš, kdy vyrážíme?" "V jednu..." odpovím, ale to už jsme dorazily před dům. Zavedu Alis do svého pokoje, kde si odloží zavazadla a pustíme se do příprav na odpoledne. Já si obleču letní šaty se zavazováním za krk, k tomu si nechám rozpuštěné vlasy, které zkrotím pouze čelenkou a obuji baleríny. Alis si oblékne top s tenkými ramínky, mini kraťásky a k tomu žabky, vlasy si stáhne do culíku a na hlavu si nasadí kšiltovku. Když jsme konečně obě připravené, tak vyrazíme. Cestou se zastavíme v pizzerii, kde si poručíme šunkovou pizzu, když jsme po obědě tak už nám nic nebrání vyrazit za klukama do studia…

Let's dance 4

26. července 2010 v 12:44 Úspěchy a ocenění
21.3.2010 začal už čtvrtý ročník taneční zábavní show Let's dance 4. Jako jeden ze soutěžních párů stanul na parketě zpěvák Miro Šmajda a tanečnice Katarína Štumpfová zvládli úspěšně devět kol a bojovali by i v desátém. Miro však 16.5.2010 v devátém kole odstoupil na základě toho, že zbívající tři páry tančí lépe. Podle diváků měla soutěž skončit pro Martinu Šimkovičovou a Tomáše Antálka. Mirovi tak patří čtvrté místo.

Návštěvnost

26. července 2010 v 12:28 | Nikys |  Nikys na blogu

Děkuji všem, za návštěvu mého blogu vaše Nikys

Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:
Pondeli: 138
Utery: 135
Streda: 140
Ctvrtek: 129
Patek: 124
Sobota: 97
Nedele: 100

Celkem: 863

Miro v hitparádách

24. července 2010 v 18:40 | Nikys |  Novinky
Ahojte hezký večer všem:)

Trochu oddechu...

...a potom zase rozjedeme rock´n´roll...!!!

Tak přesně v tomto duchu to teď u Mira vypadá. Všechna lékařská vyšetření dopadla dobře, Miro si jen pár dní ještě musí odpočinout, aby to mohl na podiu spolu s kapelou zase pořádně rozbalit! Posíláme mu spoustu síly!

_______________________________________________________________________________

Hitparády!
Miro je nasazen v hitparádách


Hitparádu vašich nejoblíbenějších písniček pro vás vysíláme každý den od 1700 do 1900
a každou sobotu od 1600 do 1800.
Každý den můžete poslat maximálně 3 hlasy.
Miro v této hitparádě 1

Hitparádu vašich nejoblíbenějších písniček pro vás vysíláme od pondělí do pátku mezi 1700 a 1800 hodinou.
Každý den můžete poslat maximálně 3 hlasy.
Miro v této hitparádě 1


Každý den lze hlasovat jednou. Ve středu vyhlášení hitparády a spuštění dalšího kola.
Miro v této hitparádě 1

Každý den lze hlasovat jednou. V sobotu vyhlášení hitparády a spuštění dalšího kola.
Miro v této hitparádě 2

Každý den lze hlasovat jednou. Ve středu vyhlášení hitparády a spuštění dalšího kola.
Miro v této hitparádě 10

Hlasovat jde pouze jednou týdně ve čtvrtek vyhlášení hitparády.
Miro v této hitparádě 1

Každý den lze hlasovat jednou.
Miro v této hitparádě 12

Celoplošné slovenské rádio
Hlasovat jde pouze jednou týdně v sobotu vyhlášení hitparády.
Miro v této hitparádě 18

Prosím všechny Mirovi fanoušky hlasujte. Není to tak těžké, zabere to chvilku a podpoříte Mirovu práci.

První zpráva přímo od Mira

22. července 2010 v 20:11 | Miro Šmajda |  Nikys na blogu

Velmi pekne vsetkym dakujem za podporu, zajtra absolvujem este dalsie vysetrenia, a dufam, ze bude vsetko vporiadku. Najblizsi koncert sa v Sebetove zo zdravotnych dovodov neuskutocni, no na dalsich uz nechcem chybat ... este raz vsetkym velmi pekne dakujem, s pozdravom Miro Smajda.


Moje pocity

22. července 2010 v 19:14 | Nikys |  Nikys na blogu
Miro je díky bohu v pořádku a to je to nejdůležitější. Zpráva o jeho nehodě mě opravdu hodně vzala, přestože jsem se sním osobně setkala pouze jednou, to setkání mi dalo víc, než jsem čekala, uvědomila jsem si totiž jednu dost zásadní věc a to, že Miro je nejen úžasný zpěvák a šoumen, ale hlavně člověk.

Dávno jsem stratila iluzi, že v dnešní době jsou ještě  slušní, skromní lidé, kteří soucítí s ostatními. Právě Miro mi dokázal, že se takový lidé ještě najdou. Proto nechápu ty lidi co mu přejí to nejhorší a vysmývají se jeho neštěstí, když on je tak dobrosrdečný a skromný človíček. Plně se dokáži vžít do Mirovi kůže a představit si jak mu včera muselo být a jak mu asi ještě pořád je. V tu chvíli se vám promítne celý váš život před očima jako nějaký film a uvědomíte si jak křehký život je.

Díky Mirovi jsem totiž pochopila, že má cenu bojovat za své sny a tužby. On mi dokázal a dokazuje, že i přes neustálou kritiku a škodolibost některých lidí (vesměs jsou to zakomplexovaní ubožáci, kteří jen závidí a sami pro svoje sny nedokážou nic udělat) má cenu jít dál a nevzdávat se.

Proto taky může s mou podporou vždy počítat. Miro už je totiž dávno součástí mého života, i když nepřímo.

No tolik k tomuto tématu měla jsem prostě potřebu podělit se svámi o to jak to cítím já a věřím, že se vás najde dost, kdo to cítí stejně.

Hezký večer Nikys