Říjen 2011

Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:

31. října 2011 v 15:13 | Nikys |  Nikys na blogu
Ahojky Všem děkuji za návštěvu mého blogu. Moc si toho vážím a budu se snažit, aby můj blog byl stále aktuální a aby tu každý našel to co hledal. Ještě jednou velké díky.
PS: Další díl povídky Jsi můj osud už čoskoro :)


Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 180
Utery: 180
Streda: 182
Ctvrtek: 167
Patek: 180
Sobota: 165
Nedele: 192

Celkem: 1246


Miro Šmajda představuje klip k "Loneliness"

30. října 2011 v 10:48 | http://www.nejhudba.cz/ |  Z tisku

Miro ŠmajdaÚčastník Československé Superstar, který skončil na druhém místě. To je Miro Šmajda, zpěvák, který má díky Rytmusovi nejpopulárnější mamku. Šmajda si pro nás připravil novou a velmi ráznou novinku, kterou připravil u příležitosti svého turné, které v těchto dnech startuje.

Novinku už na jeho debutu "Čo se týka lásky" budete hledat marně. Rázná záležitost s názvem "Loneliness" se totiž zatím nikde neobjevila. Na světě je zatím jenon videoklip k této nové věci. Ten je dost skandální a takové bylo i jeho natáčení, které probíhalo na Slovensku. Při jeho vzniku se vypilo 50 litrů tvrdého alkoholu, klip se točil 3 dny a také během natáčení na Šmajdu přišla policie za rušení nočního klidu. A jaký je výsledek? To posuďte vy a podívejte se na klip, kde Miro Šmajda i se svou kapelou Rosemaid řádí.Miro Šmajda rozhovor v časopise helpmusic

27. října 2011 v 20:36 | zariva kometka |  Z tisku
http://forum.miro-fans.cz/download/file.php?id=957&mode=view


http://forum.miro-fans.cz/download/file.php?id=958&mode=view

Miro Šmajda: Superstar je moje máma, nikdy ji nezapřu!

27. října 2011 v 16:19 | http://tn.nova.cz |  Z tisku
Miro Šmajda
Mladičký rocker, který prohrál až v samotném finále s Martinem Chodúrem v první řadě Česko Slovenské SuperStar, má jednu sympatickou vlastnost. Za soutěž, která ho proslavila, se vůbec netydí, právě naopak."Určitě bych na SuperStar nerad zapomněl. Tam to pro mě začalo a to se nedá vymazat. To je jako kdybych řekl, že moje maminka není moje. Je a vždy bude. A tato soutěž vždy bude takovou "mojou mamou"," řekl přesvědčivě v rozhovoru pro Deník.

Redaktoři se ho také ptali, jestli zpívá jen kvůli fanynkám, Miro je totiž sexsymbol mladičkých děvčat. "Ale samozřejmě, proč bych to jinak dělal?," odpověděl s kamennou tváří. Tím pádem přišly na přetřes i velmi odvážné fotografie na obal jeho cédéčka, kde se tulí, polonahý, k mladé slovenské herečce Radce Pavlovčinové. "Tak to bylo velmi příjemné i přesto, že jsme se tehdy viděli podruhé v životě," prozradil Šmajda.

PODÍVEJTE SE:
Poslední a hodně kontroverzní Šmajdův klipVznikl mezi nimi vztah? "Nechodíme spolu. Ani jsme nechodili," řekl Miro, ale hned další odpovědí to tak trochu popřel: "Já si myslím že právě v takových scénách to ani ti největší profesionálové v Americe nedokázali brát profesionálně. A vyklubal se z toho vztah nebo románek. A to asi i v mém případě. Nejsem tak silný, abych v takovém případě odolal." Takže, něco asi bylo, vážení…

"Rocker" Miro Šmajda se zase odvázal: Lesby a drogy v novém videoklipu!

27. října 2011 v 16:13 | http://www.showbiz.cz |  Z tisku
Slovenský zpěvák nám opět dal "pořádné ponaučení" o tom, jak má vypadat správný rocker! Miroslav Šmajda (22) novým klipem Loneliness, který se hemží nahými lidmi a narkomany, zahajuje turné Good Bye Tour!
Stříbrný finalista Česko Slovenské Superstar Miroslav Šmajda (22) ve svém novém videoklipu opět dokazuje, že je rockerem do "mourku" kostí. Otázkou však je, zda klip Loneliness plný lesbických orgií a šňupání kokainu je natolik skandální, aby zaujal široké masy ... Tohle už je přece jenom trochu ohrané, Miro!Miro občas čelí výtkám, že si na rockera jenom hraje ...

Blonďatý zpěvák se v černobílém klipu pochopitelně opět svlékl, což je jeho takřka již poznávací znamení. Miro, jehož snaha o rockerství je někdy až komická, navíc tvrdí, že natáčení klipu, který vznikal celkem tři dny, bylo opravdu drsné.
Během natáčení bylo prý vypito přes padesát litrů tvrdého alkoholu, hlavně whisky a vodky. A kvůli tomu, že herci a herečky v klípečku užívali měkké drogy, štáb celkem třikrát navštívila policie kvůli rušení nočního klidu. Prostě mladí dělali nehoráznej bugr a fízli s tím nemohli nic dělat, vole! Hergot, ten Mirek je drsnej jak šmirglpapír!

VIP Mixxxer: Miro Šmajda vybírá klipy

27. října 2011 v 13:27 | http://ocko.stream.cz |  Videogalerie
24. 10. 2011 - Rocker namixoval playlist jen pro vás! odvysíláno na TV Óčko: 23.10.2011

MIRO ŠMAJDA + MARKÉTA POULÍČKOVÁ & ROCKSTARS + MOTHERS ANG

27. října 2011 v 13:05 | http://www.nepropasni.cz |  Z tisku
čas
20:30
Kde

Klub Vlak

Liberec

Popis akce MIRO ŠMAJDA + MARKÉTA POULÍČKOVÁ & ROCKSTARS + MOTHERS ANG:

Dřívější úspěšný účastník Superstar, dnes již stálice rockové hudební scény.
Markéta Poulíčková & RockStars je kapela sestavena ze špičkových profesionálních hudebníků z předních českých kapel a hudebních projektů. Kapela vystupuje s repertoárem, který se skládá z největších světových hitů popové historie i současnosti.
Nenechte si ujít neopakovatelnou atmosféru živého podání nesmrtelných hitů od velikánů hudebního světa, jako je Michael Jackson, Tina Turner, či kapel U2, The Beatles, nebo Nirvana.
A do třetice stále známější kapela z Litomyšle, hrající agresivní pop, předkapela Divokýho Billa nebo UDG.
http://mirosmajda.sk#
http://www.marketapoulickova.cz
http://www.mothersangels.cz


Záznam rozhovoru Mira Šmajdy na horké lince rádia RCL

27. října 2011 v 13:01 | zářivá kometka/ Esti |  Novinky

nebo tu:

Záznam rozhovoru Mira Šmajdy na horké lince rádia RCL, k jeho turne v clubu Vlak v Liberci.

VIDEO Miro Šmajda: Orgie s lesbičkami a koksem!

27. října 2011 v 12:54 | http://www.ahaonline.cz |  Z tisku
Šmajda obklopený nahými dívkami. Ty si ale chvíli vystačily i bez něj

Miro Šmajda, poražený finalista show Česko Slovenská SuperStar se rozmýšlí, zda jeho letošní turné s výmluvným názvem Good Bye Tour nebude jeho posledním. A bylo by asi na čase. Během své kariéry se toho na divokých večírcích zjevně naučil víc než dost.

Ve svém novém videoklipu Loneliness to Miro Šmajda rozjel naplno. "Nafotil jsem odvážné promo fotky, tak jsem chtěl i odvážný klip," svěřil se Super.cz. A záměr se mu podařilo splnit do puntíku, v klipu se to hemží lesbickými orgiemi, šňupáním kokainu nebo lehkými děvami, které dělají v posteli společnost samotnému protagonistovi."Točilo se celkem tři dny. Během natáčení jsme vypili přes padesát litrů tvrdého alkoholu. Hlavně whisky a vodky. Samozřejmě, že tam proběhly i nějaké měkké drogy. A celkem třikrát na nás přišla policie, kvůli rušení nočního klidu," prozradil Šmajda o natáčení bez skrupulí.

Provokace se mu však vyplatila. Lístky na koncerty v rámci Mirova turné Good Bye Tour, které právě odstartovalo, jdou doslova na dračku. Možná jeho fanynky doufají, že je po koncertu pozve na jeden z večírků, na nichž to prý nevypadá o nic mírněji než ve Šmajdově klipu.

Nový klip Mira Šmajdy: Sex, drogy a rock!

27. října 2011 v 12:51 | blesk.cz |  Z tisku


Polonahý Miro Šmajda, spoře oděné slečny a neřesti všeho druhu: to vše je k vidění v novém Šmajdově videoklipu k písni Loneliness (Osamělost). Za své tělo se mladý rocker rozhodně nemusí stydět a fanynky, které po něm touží, určitě nezklamal. Vítěz Česko-slovenské Superstar 2009 tak znovu dokázal, že mu odkrývání společenských tabu není cizí!

Ľudia vraj o novej relácii nevedeli Program plný hviezd bol prepadák: Legendy popu budú reprízovať!

26. října 2011 v 17:04 | http://www.cas.sk/ |  Z tisku
Vytiahli tajné zbrane. Verejnoprávna televízia sa len ťažko spamätáva po obrovskom neúspechu novo nasadenej hudobnej šou Legendy popu.
Prvé Legendy popu boli venované Tublatanke. Hity Maťa Ďurindu zaspieval aj Miro Šmajda.

Divákov nezaujali ani ťaháky takých zvučných mien, ako sú Maťo Ďurinda z Tublatanky či superstárista Miro Šmajda. Televízia tvrdí, že taký skvelý formát predsa nemôže upadnúť do zabudnutia, a tak sa ho rozhodla reprízovať.
Mal to byť výnimočný večer za prítomnosti hudobných hviezd, no žiadny veľký zázrak sa nekonal. Naopak, podľa informácií Nového Času Legendy popu dosiali len 7-percentnú sledovanosť. "Domnievame sa, že veľa ľudí o tej premiére v piatok ani nevedelo. Je to škoda, že taký skvelý formát zostal tak trošku zabudnutý," neskrýval sklamanie ani Andrej Miklánek, riaditeľ Sekcie programu RTVS. Chcú ho tak oživiť reprízou, ktorá bude dnes krátko po 22. hodine. Práve toto má vraj relácii pomôcť. "Myslíme si, že Legendy popu sú obsahovo veľmi v poriadku. Chceme ich znovu odvysielať v repríze. Ľudia si za posledné obdobie skrátka odvykli očakávať v piatok večer od Slovenskej televízie niečo výnimočné," uzavrel Miklánek.

Miro Šmajda: Roztomilý rocker a vegetarián

26. října 2011 v 16:42 | http://ceskolipsky.denik.cz |  Z tisku
Liberec - Střapatý účes, hebká tvářička a rošťácký úsměv. Tak to je rocker ze Slovenska Miro Šmajda. Začínal v soutěži Česko Slovensko hledá Superstar, v které skončil jako druhý za Martinem Chodúrem.
MIRO ŠMAJDA. Zazpívá se dvěma kapelami ve Vlaku.
MIRO ŠMAJDA. Zazpívá se dvěma kapelami ve Vlaku.

Rocker Miro Šmajda vystoupí v libereckém klubu Vlak na Harcově v sobotu 29. října od 20.30 společně se dvěma kapelami: revivalovým seskupením Markétou Poulíčkovou & Rockstars a "agresivní" popovou kapelkou Mothers Ang.

Co od vás na koncertech uslyšíme?
Určitě zahrajeme písně z mé první desky, nejradši bych zahrál všechny. A asi i tak, jak jsme je zatím nehráli, i akusticky. Zazpívám coververze, pár vzpomínkových věcí ze SuperStar, které asi nejvíc zaujaly možná Led Zeppelin či Aerosmith. Ale i takové, které v našem podání lidi ještě neslyšeli.

Když jsem si pustil vaší první desky "Čo sa týka lásky" (Sony Music, 2010), napadlo mě u písničky písničky Zabúdnutí: "Vždyť to je hotová Tublatanka!"
(rozpačitě) To bych tedy neřekl…

Ani jste ji neposlouchal, nemůže tam být podvědomý vliv?
To ne. Ale myslím si, že většina kapel produkovaných u nás v Československu, které dělají rockovou muziku, zatím stále zní jako skupiny, které tu v 80. letech začaly budovat rockovou scénu. To proto, že u nás nejsou schopní producenti, kteří umí vyprodukovat zahraniční, většinou americký zvuk. Aranžmá i zvuk dál staví, jak jsou po 20 let zvyklí. Tomu se tu neubráníme, jediná cesta je pracovat s lidmi ze zahraničí.

To míříte i do vlastních řad? Vždyť řada hudebníků si dnes produkuje desky sama.
To ano poté, co vydali pět studiových alb a jsou 20 let na scéně, dělají si i produkci sami. (smích)

Pár některých vašich písní má zase blízko k Bon Jovi… Je to takový líbivější pop rock.
Je možné, že na desce i takové jsou. Já jsem maximálně otevřený i v případě kritiky a myslím, že mé první CD nikdo víc nezkritizoval, než právě já sám. Vznikala hodně kompromisně, pod velkým tlakem různých vlivů. Ta deska jsem já tak z 5 %.

Spousta lidí, když vydají CD, tvrdí: "Tohle bych na ní ještě změnil!" I vy?
Ano. Už minutu poté, co jsme to zmastrovali, jsem říkal: "Bože, to je hrozný!" (smích) Ale dnes už to neřeším, je to rok zpátky… A v mých nových věcech se zrcadlí to, co mě teď naplňuje.

Pár z těch písniček je takový ten rockový nářek, který na holky zabírá. Je fajn, zavzdychat si u mikrofonu?
Je! To proto, že ve sluchátkách to pak nezní nuceně, ale jako vydechnutí (a Miro to hned předvedl). Pro mě je to zajímavé, beru to i jako sebepoznávání. V takové písni totiž slyším i hlasové polohy, které u sebe jinak nevnímám.

A když vám někdo bude tvrdit, že to děláte jen kvůli ženským?
(s kamennou tváří) Ale samozřejmě proč bych to jinak dělal? (smích)

Určitě jste si užil focení obalu desky, že? Na snímcích se tisknete k mladé slovenské herečce Radce Pavlovčinové, oba jste nazí…
Tak to bylo velmi příjemné i přesto, že jsme se tehdy viděli podruhé v životě (smích i smutek zároveň).

Takže ne přítelkyně? Dnes to může být jinak, než se tenkrát psalo…
To může, ale nechodíme spolu. Ani jsme nechodili.

K tomu někdy stačí spolu fotit, točit klip či film.
To je pravda. Já si myslím že právě v takových scénách to ani ti největší profesionálové v Americe nedokázali brát profesionálně. A vyklubal se z toho vztah nebo románek. A to asi i v mém případě. Nejsem tak silný, abych v takovém případě odolal.

Na CD je i písnička Vraždy o zvířecích právech. Jste vegetarián, co říkáte na to, mají-li účastníci demonstrace za práva zvířat kožené boty i opasky z kůže?
To mi přijde divné. Hodně lidí by mi mohlo oponovat, že na sobě sám mám hodně kožených věcí… Já si ale cíleně už roky vybírám na sebe věci z koženky a ze syntetických napodobenin kůže.Protože i z morálního hlediska maso nejím a oblékat pravou kůži mi připadá velmi úchylné. Trápit zvířata ani je jíst není potřebné. A například tento podzim jsme součástí celoslovenské kampaně proti týrání zvířat. Sloboda zvierat usiluje o nový zákon proti jejich týrání.

Dá se říci, že je to víra? A je dobré na ni někoho obracet?
Myslím, že víra ne víra je výplod lidské hlouposti. Hloupost. Je to spíš přesvědčení a uvědomění, vychází to zevnitř. A je na inteligenci člověka, jestli se s tím ztotožní a nebo ne. Sám jsem ale do toho nikdy v životě nikoho nenutil, ani se o to nesnažím.

Ještě k soutěži SuperStar, v níž jste skončil druhý po Martinovi Chodúrovi. Řada bývalých vítězů se od ní snaží odpoutat. Jak to je u vás?
Určitě bych na SuperStar nerad zapomněl. Tam to pro mě začalo a to se nedá vymazat. To je jako kdybych řekl, že moje maminka není moje. Je a vždy bude. A tato soutěž vždy bude takovou "mojou mamou".

Miro Šmajda bol v Rannom KISSe s Kamilom!

25. října 2011 v 16:21 | http://radiokiss.sk |  Z tisku
alt
V utorok ráno privítal Kamil v Rannom KISSe ďalšieho hudobného hosťa! Spevák Miro Šmajda predstavil nielen svoj nový singel "Loneliness", ale aj videoklip, ktorý si môžete pozrieť TU. (foto-zdroj: www.mirosmajda.sk)

Šmajdov nový klip: Polonahý spevák a orgie v posteli

25. října 2011 v 16:04 | http://www.aktuality.sk |  Z tisku
Strieborný superstarista prvého vydania Česko Slovenskej SuperStar Miro Šmajda (22) pred pár dňami predstavil svoj nový videoklip.

A v obrazovom spracovaní singlu Loneliness to poriadne roztočil. Čiernobiely videoklip natáčal tri dni v rodných Košiciach a okrem neho sa v ňom predstaví aj viacero vyzývavo oblečených mladých žien.
Miro Šmajda o sebe viackrát prezradil, že je veľkým milovníkom žien, no pred samotným natáčaním sa pre istotu predsa len posilnil. "Počas nakrúcania sme vypili cez päťdesiat litrov alkoholu, najmä whisky a vodku," prezradil blondiak v rozhovore pre Nový čas.
Prílišné množstvo tvrdého alkoholu vraj malo za následok, že na miesto nakrúcania dorazili strážcovia poriadku, a to hneď trikrát! Nový singel sa podľa Šmajdu neobjaví na žiadnom albumov. Malo by ísť o akési premostenie v jeho hudobnej kariére.
Žeby od sladkého miláčika dievčat k drsnému rockerovi? Stále však máme pocit, že je to len akási hra na Bon Joviho a Miro stále neukázal svoju pravú tvár...

Miro Šmajda - Loneliness