Leden 2012

Pokračuji s blogem!

31. ledna 2012 v 16:16 | Nikys |  Nikys na blogu
Tak po několika rušných a vyčerpávajících dnech, kdy Miro oznámil, že končí s hudební činností a smazal svůj facebook profil, jsem se rozhodla, že budu v tomto blogu pokračovat i nadále.

Momentálně jsem obnovila fotogalerii, která byla díky smazání oficiální fotogalerie napůl nefunkční. Budu se snažit obnovit i ostatní informace co díky zrušení fanclubu, oficiálních webovek a dalších oficiálních zdrojů staly nefunkční.

Samozřejmě budu přidávat i nové aktuální informace pokud nějaké budou.

Momentálně na facebooku přibyla stránka Neoficiální forum Mira Šmajdy - forum.miro-fans.cz
neoficiálního fora Mira Šmajdy, kde momentálně probíhá hlasování o best of skladby z Miro Šmajda Good bye tour 2011. Kdo ještě nehlasoval a má zájem může na odkazech uvedených výše.

Co se týká povídek a grafické úpravy blogu musím Vás poprosit o strpení momentálně mám mimo provoz svůj pc a tak si pujčuji bráchův notebook, kde nemám své soubory.

Jinak dnes je poslední možnost nominovat Mira v anketě Žebřík 2011 http://ireport.cz/hlasovani.html

Závěrem bych chtěla říct jen tolik, že nevěřím tomu, že by Miro jen tak skončil s hudbou, a proto doufám v to, že se brzy vrátí.20.11.2010 - OC Zemplin, Michalovce

31. ledna 2012 v 9:48 | http://forum.miro-fans.cz/ |  Fotogalerie

6.2.2010 - Skořenice

30. ledna 2012 v 16:22 | http://forum.miro-fans.cz/ |  Fotogalerie


Miroslav Šmajda končí kariéru? To není možný!

28. ledna 2012 v 12:19 | http://www.showbiz.cz |  Z tisku
Slovenský dívčí idol se rozhodl, že odejde do předčasného důchodu! Miroslav Šmajda (23) oznámil, že jeho zimní turné Good Bye tour je opravdu poslední. No, jo, von už ten název byl takovej podivnej ...


Miroslav Šmajda


Miroslav Šmajda (23) poděkoval svým fanouškům a "fanúšičkám" za jejich bezmeznou podporu od roku 2009, kdy jako hvězda vylétl nahoru, až dodnes a odchází. Zpěvák říká, že všechno má svůj důvod (tedy i jeho důchod má důvod), a i přesto, že neplánuje koncertovat veřejně a pokračovat ve své hudební činnosti, dělá vše jen pro nás.


Blonďatý idol má přitom svou zemi reprezentovat na Eurovision 2012 v Baku. Je však otázkou, zda Slovensko nakonec nevyšle někoho jiného, když její zástupce má takové vrtochy a chce seknout s kariérou! Miro, co blázníš? To ti tak vadí ty tisíce fanynek, co se s tebou chtějí vyspat? Tobě, rockerovi?


Podle nás jde o nějaký Mirův žertík - jen se zpěvák bohužel spletl v datumu. Apríla je až 1. dubna! Teď záleží už jen na nás, na vás, ale hlavně teda tady vlevo na vás, jestli se Miro vrátí ... Musíme ho přemluvit, aby si to ještě rozmyslel - československý šoubyznys by byl zase o něco chudší!