Leden 2013

"Rockové léto s Mirem Šmajdou“ Zrušeno !!!

31. ledna 2013 v 22:19 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce

Milovníci nevšedních zážitků, pozor! Chcete na své letošní dovolené zažít něco navíc? Cestovní kancelář MARINE TOUR a hudebník MIRO ŠMAJDA pro vás v tomto roce připravili mimořádnou nabídku: Nezapomenutelná dovolená za zvýhodněnou cenu, komfort, slunce, moře, a k tomu unikátní rockový koncert jen pro vás! Čtěte dál a dozvíte se víc.
Díky MARINE TOUR máte jedinečnou možnost vycestovat do sluncem prohřátého Turecka v atraktivním doprovodu mladého a energií nabitého zpěváka Mira Šmajdy s kapelou. Máte zajištěno ubytování v komfortně zařízeném 4* hotelu se službou all inclusive. S přitažlivým rockerem, který tuto dovolenou sám nazývá "Nejlepší Turecko na světě," a jeho dynamickými i romantickými songy to rozhodně nebude běžná dovolená!
Popis a podmínky účasti na zájezdu:
- Skrze webové stránky www.mirosmajda.com si stáhněte slevový kupón, který vám zajistí účast na této akci za zvýhodněných cenových podmínek v termínu 22.05.-29.05.2013
- Připraveno je pro vás ubytování v hotelu OBASTAR 4* ALANYA se službou all inclusive (k dispozici jsou pouze dvou až třílůžkové pokoje)
- Kupón stažený z webových stránek opravňuje držitele k čerpání slevy z aktuální ceny zájezdu, a to ve výši -5% při nákupu do 28.02.2013
- Slevový kupón bude taktéž součástí bookletu nového alba Miro Šmajdy, kdy jako bonus za nákup CD získává jeho držitel slevu z aktuální ceny zájezdu, a to ve výši -7% při rezervaci míst do 31.03.2013 (album vyjde nejpozději 1.3.)
- Pro rezervaci zájezdu zašlete email obsahující kopii kupónu na info@marinetour.cz
- Do zprávy je nutno uvést jména účastníků zájezdu, data narození a kontaktní údaje tak, abychom pro vás obratem mohli připravit cestovní smlouvu, kterou obdržíte v odpovědi na váš email. V předmětu uveďte heslo akce, tedy "Rockové léto s Mirem Šmajdou"
- Nabídka platí do vyprodání volných míst a do data 31.03.2013


Pozor!!! Dostaňme Mira do rádia Evropa 2!

31. ledna 2013 v 20:12 | Nikys |  Nikys na blogu
Dostaňme Mira Šmajdu s jeho novým singlem White Black na největší a nejposlouchanější rádio Evropa 2
stačí kliknout na tento odkaz a do komentářů napsat Miro Šmajda feat. Poison Pen projects - White Black můžete připojit i odkaz na video zde http://www.youtube.com/watch?v=gleaIS_eGgw
nebo můžete případně laikovat komentáře týkající se Mira a skladby White Black.

Tak pojďme a dostaňme do rádia Evropa 2 kvalitní muziku tohoto talentovaného zpěváka a pomožme mu ukázat světu jeho obrovský talent.
Děkuji všem kdo se zapojí

8.2.2013 - Ples Priateľov - KOŠICE

31. ledna 2013 v 19:58 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce
Ples Priateľov - KOŠICE
Kdy: 8.2.2013
V Kolik: 20:00 hod.

Černobílý orgasmus Mira Šmajdy!

29. ledna 2013 v 16:23 | http://magazin.radiobrod.cz |  Z tisku

11076f1c59_82486503_o2.jpg
Miro Šmajda - finalista soutěže Česko-slovensko hledá Superstar? Drsný rocker s velkou hřívou a ještě větším hlasem! Muzikant každým kouskem svého těla se asi konečně našel…

Miro se na chvíli odmlčel, odletěl sbírat zkušenosti do USA a výsledkem je, že co nevidět bude vydávat CD, které má moderní a ambiciózní zvuk. Jako pilotní singl a ochutnávku z alba zvolil song WHITE BLACK.
Tento song vznikl ze spolupráce se skupinou Poison Pen Projects. Základ je uvařen z textu a hudby autora s pseudonymem El Míňo - člena a zakladatele PPP. Miro přidal pikantní koření svého hlasu a výsledek je explodující výbuch chutí! Z jeho hlasu prší energie, která Vás do sebe vcucne a nepustí.
Ušní orgasmus vás donutí pustit si skladbu ještě jednou a ještě jednou a znovu a znovu ….
Album vyjde již za pár týdnů a je na co se těšit.


Miro Smajda - Requiem Teaser

28. ledna 2013 v 16:36 | Miroslav Šmajda |  Miro Šmajda OfficialTV
Priatelia, tak toto je teaser dalsej skladby z noveho CD, ktore vyjde uz koncom februara/unora!!! ... terminy TOUR najdete v sekcii udalosti!!! Tesim sa na Vas uz strasne moc :) ! a dakujem za Vase zdielania!!! \m/
----------------------------------------------------------------------------------------------------

22.3.2013 - Miro Šmajda Tour Ústí nad Labem

27. ledna 2013 v 19:49 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce
mirosmajda.com TOUR2013 - ÚSTÍ N.LABEM


Kdy: 22.3.2013
Masarykova 3125/18, 40001 Ústí nad Labem

V kolik: 19:00 hod.


Jiný život 10. Závěrečná část

25. ledna 2013 v 17:39 | Nikys |  FanFiction s Mirem
10.Část
Ten týden co jsem strávila u Mira, utekl až moc rychle. Vzpomínky na vše co jsme během těch dní prožili, jsou v mé paměti ještě stále živé. Tentokrát je ale vše jiné. Miro mě chodí navštěvovat jak jen mu to čas a povinnosti dovolí a přestože mi vždy vypráví jak je vše na dobré cestě a že už brzy to tu budu moci opustit a nastěhovat se k němu. Je mi jasné, že situace není tak růžová, jak ji Miro líčí. Vím, že to není a nebude nic lehkého a šance jsou malé, přesto neztrácím naději. Po několika měsících se vše pomalu začalo hýbat a Mirova žádost se dostala konečně k soudu a ten ji začal projednávat. Z Mirova vyprávění vím, jak náročné celé to martýrium okolo svěření do péče je, přestože je na něm znát únava z toho všeho dobře vím, že on se bez boje nikdy nevzdává. Z přemýšlení mě vyruší návštěva, kterou je můj Miro. Ahojte láska. Usměje se na mě obejme a políbí na přivítanou. Ahoj usměji se na něj. Pristane ti to, si to najkrajšie dievča pod slnkom a ja som pyšný na to, že si moje dievča Jenny. Vysekne mi poklonu a zatočí se semnou po pokoji. Počkej, co se děje jsi dnes nějaký veselý a ty ohníčky v tvých očích. Zeptám se ho. Jenny… odmlčí se, nadechne a pak pokračuje aniž by jeho pohled uhnul z mé tváře od dnešného dňa som tvoj zákonný zástupca. Cože? Zeptám se ještě v šoku. Súd vyhovel mojej žiadosti a zveril mi ťa do starostlivosti. Budeš sa sťahovať Jenny. To je skvělý. Děkuju ti Miro. Nikdo toho pro mě neudělal tolik jako ty. Usměji se na něj a z očí mi začnou pomalu vytékat pramínky slz. Miláčik neplakaj. Já nepláču Miro to jsou jen slzy dojetí. Nikdy jsem nebyla šťastnější oznámím mu a pevně ho k sobě tisknu. A kdy mě pustí? No najskôr budúci týždeň schladí moje nadšení, i tak jsem ráda, že to tu budu moci opustit dřív než za necelé tři roky dodám a vyhledám jeho teplé rty, abych je mohla spojit s těmi mými ve vášnivý dlouhý polibek.
Dnes už to je na den přesně rok, co jsem Mira poznala. Přesně před rokem totiž v tomto domově vystupoval. Vybavuji si každičký okamžik našeho setkání. Byl to tehdy on, kdo mě oslovil, aniž bych o to stála jako ostatní holky co se tlačily v dlouhé frontě a dychtili po každém momentu být s ním. Tehdy mě požádal, abych se usmála. Vyhověla jsem mu a on mě pak objal. Znovu se mi vybaví všechny ty pocity, když jsme tam tak stály ve společném objetí, zatím co si balím své věci. Je to snad shoda náhod či osud, že to tu opouštím přesně v den, kdy jsem odtud loni utekla. Nevím a ani po tom nepátrám jsem totiž ráda, že konečně mám někoho, na koho se mohu spolehnout a kdo mě má opravdu rád. Nahážu si do tašky poslední věci znovu prohlédnu všechny police a regály zda jsem náhodou na nic nezapomněla, zapnu tašku a opustím svůj teď už bývalý pokoj, ve kterém jsem strávila podstatnou část svého života. Při cestě se rozloučím se svými vrstevníky, se kterými jsem tu žila celých 16 let, s vychovatelkami a v neposlední řadě s paní ředitelkou, která mi podá ruku a popřeje mi hodně štěstí. Pak už konečně opouštím brány Dětského domova, a už z dálky vidím Mira. Stojí u své audiny a čeká na mě. Když mě zahlédne překrásně se na mě usměje a jde mi naproti, aby mě přivítal a vzal mi tašku, kterou si hodí přes rameno, lehce se ke mně nakloní a pak mě něžně políbí na ústa a druhou rukou pohladí po tváři. Tak už pojďme domů, požádám ho a naposledy se ohlédnu směrem k Dětskému domovu. K životu, který je pro mě už definitivně minulostí. Od teď začínám znovu usměji se na Mira a ruku v ruce vycházíme společně vstříc tomu novému životu. Životu, který strávím po Mirově boku. Po boku člověka, který mi dokázal, že ten nejčistší možný cit, kterým je láska, přeci jen existuje. Teď už vím, že jedině s ním budu doopravdy šťastná. Našla jsem člověka, s kterým si přeji mít kupu dětí a s kterým chci společně zestárnout a už teď moc dobře vím, že nezůstane jen u přání. S Mirem je to totiž navždy. Tím jediným jsem si opravdu stoprocentně jistá. Díky Mirovi totiž pro mě odedneška začíná jiný život…
The end

"White-black dreams in white black future" zpívá v novince Miro Šmajda

24. ledna 2013 v 15:26 | http://hudebni.blog.cz |  Z tisku
zveřejnil: David Šikola
Slovenský zpěvák Miro šmajda aka Max Jason Mai přichází s nadupanou rockovou vlaštovkou s názvem "White-Black". Miro Šmajda je bezesporu jeden z nejvýraznějších talentů česko-slovenských hudebních soutěží, který vzešel z Česko-Slovenské Superstar v roce 2009. Dnes dokonce uspěšnější než jeho "český soupeř" Martin Chodúr, posílá do světa opět novou muziku s velmi zajímavým videoklipem.
Nový singl "Black White" je první ozvěna nového alba, které dorazí ještě letos na jaře /prevděpodobně v únoru/, jedná se dokonce o jedinou anglicky-zpívanou píseň, kterou na albu najdete. Skladba s lehce punkovým nádechem není ale jediným úletem, který se na desce objeví, Miro se přenese i do uplně jiných hudebních poloh, než jste byli doposud zvyklí, "chceme ukázať, že hudba je stále hudba a nie je potrebné ju škatuľkovať," dodává Šmajda. Revoluční album s názvem "R-Evolution" bude obsahovat 12 nových písní včetně singlu "White-Black", který bude bonusovou skladbou alba, objeví se totiž především na albu projektu Poison Pen Projects, kteří jej vybrali za svůj první oficiální singl desky.
S novým albem přichází i nový Miro Šmajda, který se snaží po neúspěchu reprezentace Slovenska na Eurovizi na pseudonym Max Jason Mai hodně rychle zapomenout, alespoň prozatím na hudební trhu Česka a Slovenska.

19.4.2013 - Miro Šmajda Tour Moravská Třebová

23. ledna 2013 v 22:58 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce
mirosmajda.com TOUR2013 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

Kdy:19.4.2013
9.Května 19c, 57101 Moravska Trebova

V Kolik: od 20:00 hod. do 1:00

Předprodej lístků U Kavky na baru a v Muzeu na pokladně - 130Kč
Lístky na místě - 150Kč


PODPORA: Pojďme Mira dostat na akce!

23. ledna 2013 v 19:54 | http://smajda-fan.blog.cz |  Novinky

Minulý rok se to nám fanouškům moc nepoštěstilo a neměli jsme mnoho možností, při kterých bychom mohli navštívit hudební akce, kde by Miro vystupoval. POJĎME TO TENTO ROK ZMĚNIT! Pišme organizátorům o jeho koncert, čím víc nás bude, tím větší je šance, že si ho pozvou. Pokud máte možnost, zároveň vás chci také požádat, abyste tento článek sdíleli. PŘEDĚM VÁM VŠEM MOOOC DĚKUJI! :))

Tady je seznam akcí a mailů na organizátory:
http://www.akcenaprani.cz/ - podle toho, kolik vás tam napíše z různých míst republiky, osloví Mirův management kvůli koncertu, stačí vyplnit kontaktní formulář zde: http://www.akcenaprani.cz/fanousci#1
• Sázavafest: info@inpromotion.cz
• Votvírák: lineup@votvirak.cz
• United Islands festival: michael.simon@unitedislands.cz;
• Topfest: agenturaduna@agenturaduna.sk
• Rocková Ostrava: tomas.horacek@promoone.cz, roman.novelinka@promoone.cz
• Horečky Fest Frenštát: ic@mufrenstat.cz - organizáto p. Žárský
• Musicfest Přeštěnice: musicfest@prestenice.cz
• Dočesná Žatec: infocentrum@mesto-zatec.cz
• Festival Trutnov: geronimo@festivaltrutnov.cz
• Pohoda festival: michal@pohodafestival.sk
• Festival Pod Parou: manager@podparou.cz
• Bernard Fest: http://www.bernardfest.cz/kontakt.php
Best fest: bestfest@w-m.cz
  • Den Slezské:hrad.ostrava@volny.cz
  • Rock fest open air: marcelpazicky@email.cz
  • Bambiriáda Plzeň: m.hlavac@pkrdm.org, m.holomelova@seznam.cz
  • Vítání prázdnin: icentrum@novy-jicin.cz

Průběžně se koukejte třeba sem: http://www.letnifestivaly.info/letni-festivaly nebo sem: http://festivaly.kdykde.cz/ nebo sem: http://www.zazabavou.cz/tags/letn%C3%AD%20festivaly%202013/
nebo když se dozvíte o nějaké akci u vás nebo v okolí, dejte ostatním vědět - čím víc nás bude organizátorům psát, tím větší šance na Mirův koncert bude! A díky za pomoc….


(zdroj: http://smajda-fan.blog.cz)

Miro Smajda - Odsudeni [TEASER]

22. ledna 2013 v 22:15 | Miroslav Šmajda |  Miro Šmajda OfficialTV
Dalsi TEASER z prichadzajucej novej dosky len pre Vas!!! ... tentoraz skladba s nazvom "Odsudeni" !!! ... datum vydania sa nezvratneblizi, a uz 7.3. sa vidime na otvaraciom koncerte TOUR a krste CD!!! Uz sa neviem dockat!!! :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda - White Black

21. ledna 2013 v 15:49 | http://musicserver.cz |  Z tisku

5/10
Finalista prvního ročníku Česko Slovenské Superstar Miro Šmajda je ve fázi finálních příprav nového studiového alba a v rámci toho vypustil do světa první videoklip k singlu "White Black". Jedná se o jedinou anglicky zpívanou věc na albu a tentokrát se v ní zpěvák představí jako ctitel punk rocku. Není to špatná skladba, ale možná až příliš dlouhá a v rámci punkového folkloru mohla být o půl minuty kratší. Na konci se příliš dlouho opakuje refrén. Jinak je to opravdu Miro Šmajda a nikoli Max Jason Mai, jak se představil na jednom z ročníků Eurovize. Podle náznaků to vypadá, že toto umělecké jméno je navždy pohřbeno, a pro kariéru zpěváka je to jenom dobře. Objevují se ale pochybnosti, aby experimenty se jménem i stylem hudby (na nové desce slibuje překvapivé úlety) fanoušky spíše neodradily. Přece jenom už by to chtělo někde jasně zakořenit.


Hezoun Miro Šmajda si hraje v novém klipu na punkera!

21. ledna 2013 v 15:47 | http://magazin.osobnosti.cz |  Z tisku
Mladý zpěvák představil veřejnosti videoklip ke svému novému singlu White Black, který je z jeho již druhého studiového alba.

zdroj: Archiv

Slovenský zpěvák Miro Šmajda prorazil před třemi lety v Česko Slovenské SuperStar. Loni - s vidinou úspěchu v Eurovizi - přijal umělecké jméno Max Jason Mai a krize identity, zdá se, pokračuje. Letos se Max opět navrátil ke svému občanskému jménu a na únor ohlásil druhé studiové album.
Co však zůstává, je muzikantova typická blonďatá kštice, vyrýsovaná muskulatura a samozřejmě stylizace do rockera, tentokrát i s nádechem punku. Aktuální singl White Black nazpíval Šmajda s pražskou sestavou Poison Pen Projects a měla by se objevit i na jeho chystané desce.


TRENING S KRAVATOU ! :))

20. ledna 2013 v 22:30 | Miroslav Šmajda |  Novinky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozhodol som sa zaviest novy trend - TRENING S KRAVATOU ! :)) ... ze neuhadnete preco? ... :)) -> btw. TERMINY miest bliziaceho sa jarneho mirosmajda.com TOUR2013 najdete v sekcii "UDALOSTI" !!! :) ...

VIDEO: Hezoun Miro Šmajda si hraje na punkera

20. ledna 2013 v 15:02 | http://www.ireport.cz |  Z tisku
Slovenský zpěvák Miro Šmajda prorazil před třemi lety v Česko Slovenské SuperStar. Loni - s vidinou úspěchu v Eurovizi - přijal umělecké jméno Max Jason Mai a krize identity, zdá se, pokračuje. Letos se Max opět navrátil ke svému občanskému jménu a na únor ohlásil druhé studiové album.

smajdamaiMax Jason Mai je minulostí, je tu opět Miro ŠmajdaCo však zůstává, je muzikantova typická blonďatá kštice, vyrýsovaná muskulatura a samozřejmě stylizace do rockera, tentokrát i s nádechem punku. Aktuální singl White Black nazpíval Šmajda se slovenskou sestavou Poison Pen Project a měla by se objevit i na jeho chystané desce.


Miro Šmajda a jarní tour!

20. ledna 2013 v 1:04 | http://music-zone.eu |  Z tisku

479104_10151133543345703_758358537_o
Oblíbený zpěvák Miro Šmajda již zveřejnil termíny jarního turné. Miro stále umí zaujmout jak svými vlasy, tak svou hudbou. Po vydání CD, které má vyjít v únoru, to Miro rozjede s novou kapelou a věrnými fanynky na jarním tour. Kam se chystáte vy? Lístky budou v prodeji od 1.2.2013 v síti TICKETPRO!
7.3.2013-Praha- Futurum Music Bar ( + křest nového CD)
9.3.2013-Jičín- Moonlight Club
15.3.2013-Brno- Metro Music Bar
23.3.2013- Mariánské Lázně-Club Na Rampě
30.3.2013- Jablonec nad Nisou- Woko klub
6.4.2013- Plzeň- Buena Vista Club
12.4.2013- Krnov- Kofola Music Club
16.4.2013- Ostrava- Barrák Music Club
26.4.2013- Liberec- Vlak
27.4.2013- Znojmo/ Hluboké Mašůvky- Music Club Boomerang
3.5.2013- Bratislava- Randal Club
4.5.2013- Žilina- Smerr pub
10.5.2013- Poprad- Rock Fabric

By: Aduš

Umělecká Agentura ARS zastupuje Mira Šmajdu

19. ledna 2013 v 1:55 | http://www.agenturaars.cz/nabidka/index.php/component/content/article/55-zpevaci/2654-majda-miro |  Novinky
Zde odkaz na uměleckou agenturu ARS, která momentálně zastupuje Mira.


ŠMAJDA Miro

Miro Šmajda je zpět v plné síle s novým albem!
Po několikaměsíční pauze se na česká a slovenská pódia vrací jeden z nejnadanějších rockových hudebníků současnosti.
S novou doprovodnou kapelou a novým repertoárem z aktuálního alba, které vychází na přelomu února-března 2013!
Rockové songy nabité energií, nádherné balady, perfektní hudební výkon a neopakovatelné podání!
Pořádáte firemní či společenskou akci, VIP večírek, ples, koncert, festival nebo městské slavnosti?
Vyberte si na svou akci:
FULL ENERGY
plnohodnotný rockový koncert v délce 30-90min
UNPLUGGED
a) varianta band - 30-80min (zpěv, akustické kytary, basa, cajon)
b) varianta romantic - 30-80 min (zpěv, klavír, saxofon)
SOLO
sólové vystoupení s kytarou 20-60min

Official fanklub Mira Šmajdy odložen na neurčito!

19. ledna 2013 v 1:47 | http://www.facebook.com/MiroSmajdafanpage?ref=ts&fref=ts |  Novinky
Oficiální fanclub byl na dobu neurčitou zastaven. Na stránkách fanklubu se nyní nachází pouze neoficiální fanouškovská stránka Miro Šmajda Fanpage
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že se souhlasem Mira opět rozbíháme činnost oficiálního fanklubu Mira Šmajdy. Můžete se opět těšit na spoustu informací, zábavy, soutěží o skvělé ceny, taky "čoskoro" spustíme vlastní webové stránky! :-)

Officiální Fanklub pro Vás (Nás) vedou :

Eva Ewilyn H - Hlavní webmasterka

Ze svalovce Jasona je opět vychrtlík Šmajda: Co se stalo?

18. ledna 2013 v 23:29 | http://www.blesk.cz |  Z tisku
Miro Šmajda za krátkou zohu zhubnul neskutečných 12 kilo.
Miro Šmajda za krátkou zohu zhubnul neskutečných 12 kilo.
Foto: facebook

Stříbrný vítěz první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (24), se snažil zuby nehty udržet na výsluní a byl pro to před necelým rokem ochoten kompletně změnit image a dokonce i jméno.

Svaly se sice na jeho těle rýsují stále, ale z namakaného kulturisty se opět stal pohublý mladík .Miro image před rokem změnil kvůli novému začátku a nové kariéře, ta stará mu totiž začala pomalu ale jistě upadat. Kariéru nového Šmajdy alias Maxe Johnsona Maie, měla nastartovat účast v evropské soutěži Eurovize,

Vypracované tělo, blonďaté vlasy a dlouhé umělecké jméno Max Jason Mai na diváky Eurovize nezapůsobily. Zpěvák se totiž nedostal ani do finále a z azerbajdžanského Baku jel rovnou domů.

Sklamaný Miro na hudbu sice nezanevřel a živí se zpěvem dále, polevil však v posilování a za krátkou dobu zhubl neuvěřitelných 12 kilo.

ZRUŠENO!! 10.5.2013 - Miro Šmajda Tour Poprad

18. ledna 2013 v 21:17 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce
Ze zdravotnich duvodu bohuzel rusime koncerty v Poprade a Havl. Brode. Nahradni terminy zverejnime, jakmile se dohodneme s poradateli... Je nam to moc lito a omlouvame se...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotka: Ze zdravotnich duvodu bohuzel rusime koncerty v Poprade a Havl. Brode. Nahradni terminy zverejnime, jakmile se dohodneme s poradateli... Je nam to moc lito a omlouvame se...mirosmajda.com TOUR2013 - POPRAD

Kdy: 10.5.2013
Podtatranská 149/7, 058 01 Poprad

V kolik: 20:00 hod.