Srpen 2013

Pozdrav z Dobré u Frýdku Místku

31. srpna 2013 v 22:48 | by Suzie Rambo |  Novinky

Uletěné rozvrhy

31. srpna 2013 v 22:41 | Nikys |  Nikys na blogu
Máte rádi úlety? Pak jsou tyto rozvrhy právě pro vás. ;)23.8.2013 - Milevsko Miro Šmajda

31. srpna 2013 v 21:57 | Janka Križanová |  Videogalerie


Rozvrhy hodin s mirosmajda.com ;)

30. srpna 2013 v 18:44 | Nikys |  Nikys na blogu
Prázdniny pomalu končí a mnozí z vás opět usednou do školních lavic, proto přináším pro zpříjemnění školních chvil sadu rozvrhů hodin mirosmajda.com, které jsem pro vás vyrobila. Inspirovala mě k tomu i stránka bfresh-special.blog.cz, kde si pro vás autorky blogu už včera připravily serii rozvrhů hodin s Mirem. Zde odkaz: http://bfresh-special.blog.cz/1308/b-fresh-rozvrhy-pro-cely-skolni-rok

Karel Gott, Miro Šmajda a vodící kobylka Katrijn na jedné stage!

28. srpna 2013 v 22:14 | http://www.pespritelcloveka.cz// Silvia Antalíková |  Z tisku
Karel Gott a Miro Šmajda a vodící kobylka Katrijn. Tři fanoušky zbožňované hvězdy. Co mají společného? Tuto trojici spojuje dobré srdce. Chtějí pomoci dobré věci a svojí účastí na Super dni 2013 podpoří projekt "Pomoc přichází na čtyřech tlapkách". Je možné nechat si ujít setkání osobností takového formátu??? Přijďte spolu s nimi nasadit dalším psím pomocníkům pomyslná křídla a pasujte je na Helppsí anděly.

V sobotu 7.9. 2013 budou v areálu výcvikového centra neziskové organizace Helppes na Plzeňské ulici v Praze 5 - Motole slavnostně promováni letošní absolventi "Helppsí školy psích pomocníků" - nově vycvičení asistenční psi. V 10:30 bude slavnostně zahájen Super den 2013, během kterého bude předáno dalších 12 psích asistentů "MADE BY HELPPES" do rukou svých nových majitelů - lidí s handicapem.

Účast a ujetí se patronátu nad letošními psími absolventy přislíbili: Karel Gott, Ivana Gottová, Miro Šmajda, Marta Kubišová, Barbara Nesvadbová, Miro Žbirka, Karel Kahovec, Martin France, Richard Genzer, skupiny The Fribbles, Republick of Two a mnoho dalších. Celým dnem budou provázet Petra Lekešová Krajčinovič a Pavel Anděl.

Po celý den bude připraven bohatý program pro dospěláky i jejich dětské doprovody. K vidění budou netradiční ukázky dovedností asistenčních psů i jediného vodícího mini koníka v Evropě. Návštěvníci budou moci podpořit výcvik asistenčních, státem nedotovaných psů pro lidi s postižením, dobrovolným vstupným nebo zakoupením originálních reklamních předmětů.
Projekt "Pomoc přichází na čtyřech tlapkách" můžete podpořit zasláním DMS ve tvaru DMS HELPPES na číslo 87777. Projekt DMS je provozován Fórem dárců, cena DMS 30,-Kč, Helppes pro své klienty získává 27,-Kč.
Nyní můžete nově přispívat také pravidelně, každý měsíc, po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HELPPES na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Děkujeme


Miro Šmajda-Milevsko- 23.8.2013

24. srpna 2013 v 22:51 | Dana Hesová |  Videogalerie
Mini rozhovory s mirosmajda.com

24. srpna 2013 v 21:50 | Miro Smajda Fanpage |  Novinky

23.8.2013 - Bartolomějské posvícení Milevsko

24. srpna 2013 v 17:26 | Nikys |  Fotogalerie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.8.2013 - Milevsko - Bartolomějské posvícení (Report)

24. srpna 2013 v 17:24 | Nikys |  Nikys na blogu

Včera jsem se s maminou vydala do Milevska na Bartolomějské posvícení, kde vystupoval Miro Šmajda. Kluci tentokrát přijeli zavčas, ale i tak se čas jejich vystoupení pošoupl, takže kluci začínali cca. ve 20:15. Před začátkem koncertu přišla na podium moderátorka a zarepovala nám báseň o Mirovi. Jako obvykle kluci začali ve vysokém tempu a pokračovali v něm do konce koncertu. Atmosféra byla neskutečná plac pod podiem byl zaplněn do posledního místečka a další lidé ještě seděli u venkovního posezení. Začalo se jako již tradičně Nostalgií, následovali Scény, Na,na,na, Dotyky, Pod vodou, Bez lásky žiť, Requiem, Dont' close your eyes, White - Black, Loneliness, Bullshit ( Miro nám oznámil, že na tuto skladbu bude v září videoklip), covery Chop suey, Rock´n´Roll a ještě nějaký cover myslím byl, ale nevím název. Publikum od počátku až do konce skvěle reagovalo, lidi tleskaly, skákaly no prostě jsme se všichni skvěle bavily a na Mirovi a klucích bylo vidět, že si tento koncert maximálně užívají. Miro nám od začátku pořád opakoval, že už budou pomalu končit, (vždy se ozvalo zborové néé) ale nakonec se pořád přidávalo a jeden přídavek pro nás fans si na Mirovi vynutila i slečna moderátorka. Jak už bylo řečeno včerejší koncert byl prostě jeden velký masakr od začátku do konce. Po koncertě ještě následovala asi hodinová autogramiáda a Miro s klukama se ochotně podepisovali a fotili se všemi fans. Pro mě byla včerejší akce jednou z nejlepších a už teď se nemůžu dočkat té další.

Koncert zpěváka Mira Šmajdy v Amfiteatru 6.9.

24. srpna 2013 v 15:18 | http://zivot.vysoke-myto.cz/z-kultury/10926-koncert-zpevaka-mira-smajdy-v-amfiteatru-6-9 |  Z tisku

miro-smajda-629531V pátek 6. září v 21.30 hodin začíná v Amfiteátru M-klubu koncert zpěváka Mira Šmajdy. Miro Šmajda se věnuje rockové muzice od svých čtrnácti let. Před čtyřmi roky tohoto svébytného rockera výrazně zaznamenala veřejnost ve finále soutěže Superstar (skončil druhý), a od té doby hraje svou muziku po koncertech v České republice i na Slovensku. První album Čo sa týka lásky vydal v roce 2010, letos v březnu vyšlo jeho druhé, s názvem "mirosmajda.com." To je i název celého projektu, s nímž letos na jaře objel 14 českých a slovenských měst v rámci propagační tour. Na turné volně navázaly letní koncerty na festivalech, městských slavnostech a dalších open-air akcích. Miro, s mladou kapelou za zády, představuje své rockové songy, výrazné svou dynamikou, energií, moderním soundem a jeho nezaměnitelným hlasem…a lidem se to líbí. Poznají totiž opravdovost, nasazení, vášeň a radost z muziky, která se na ně valí z pódia.

Velká doberská letos láká na Miro Šmajdu a Abraxas

24. srpna 2013 v 15:16 | http://frydek-mistek.5plus2.cz/29762/velka-doberska-letos-laka-na-miro-majdu-a-abraxas |  Z tisku
DOBRÁ - Miro Šmajda, Abraxas, Pakostra nebo Nebe - to budou hlavní taháky letošní Velké doberské - akce, která se uskuteční 31. srpna v Dobré už pojedenácté. Chybět nebudou ani sportovní a společenské soutěže. Největší obecní slavnost navštíví také folklorní soubory ze Slovenska a Polska.
Příjemná atmosféra, sportovní soutěže, plackiáda, přehlídka folkloru i hvězdy hudebního nebe – to je Velká doberská.
Příjemná atmosféra, sportovní soutěže, plackiáda, přehlídka folkloru i hvězdy hudebního nebe - to je Velká doberská.
Foto: Michal Návrat

Bohatý program začne hned ráno. Od 9 hodin se jednotlivá družstva, a to jak z řad místních, tak ze spřátelených obcí - slovenské Ochodnice a polského Mucharze, utkají například v atletickém šestiboji. Ten bude obnášet kromě klasických disciplín například hod sudem nebo pití piva brčkem na čas. Chybět nebude ani turnaj v nohejbalu nebo ve vodním fotbale.

Před samotným zahájením kulturní části ve 13 hodin se jednotlivá družstva poperou o vítězství v plackiádě. Jejich úkolem bude usmažit takový placek, který nejvíce zachutná mezinárodní porotě.
Na prknech, která znamenají zatím obec, se pak představí se svým vystoupením děti místních mateřské a základní školy. Vystřídají je folklorní soubory ze slovenské Ochodnice a letos poprvé také z polského Mucharze.
"Tradice poznávání našich přátel prostřednictvím jejich kultury je stálá, neměnná, a tak je to správné. Rádi uvítáme soubory, které již známe, ale těšíme se i na umění souborů nových, dosud nepoznaných," říká místostarosta Dobré a hlavní organizátor akce Milan Stypka.
Sportovní předěl mezi části folklorní a hudební obstará místní oddíl juda, který se může pochlubit řadou úspěchů v celostátním měřítku.
Od čtvrté hodiny odpolední se pak budou střídat na podiu až do pozdních nočních známé hudební kapely. Vše odstartuje The Police/Sting Coverband, následovat bude ostravská kapela Pakostra s Radkem Pastrňákem a havířovská kapela Nebe. Od 20:30 hodin vystoupí finalista SuperStar Miro Šmajda a od 22 hodin to rozbalí rockeři ze skupiny Abraxas.
Autor: Marie Stypková


10.8.2013 - Miro Šmajda - Leskovec nad Moravicí

16. srpna 2013 v 20:13 | ewilyn |  Fotogalerie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Slavnosti nabídnou Šmajdu i Kovačku

14. srpna 2013 v 18:09 | http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/slavnosti-nabidnou-smajdu-i-kovacku-20130813.html |  Z tisku

Miro Šmajda. Ilustrační foto.
Miro Šmajda. Ilustrační foto. Autor: DENÍK/archiv
Milevsko - Koncertem duchovní hudby Kvarteta Martinů v klášterní bazilice začnou ve čtvrtek 22. srpna městské slavnosti v Milevsku.Bartolomějské posvícení potrvá do neděle a organizátoři slibují, že na své si přijdou dospělí i děti.
Převážně dětem je určený páteční program. "Od 17 hodin pro ně začne v parku Bažantnice bohatý program, který nabídne zábavné odpoledne s Milískem, nebude chybět koncert Oběžné dráhy, taneční přehlídka skupin NRG CREW a Farida a pěvecké vystoupení skupiny MySky. Od 20 hodin pak přijdou na řadu koncerty Miro Šmajdy, Elizabeth a Ticho de pre Cupé band," vyjmenoval za organizátory Vít Kratochvíl.

V sobotu 24. srpna ožije park Bažantnice od 14 hodin vystoupením regionálních kapel následovaný tanečním vystoupením skupiny EFK, které se svým programem vystřídá Sokol Milevsko. Od 17 hodin se ke slovu dostanou kapely Paradoxy, Fantom, Ready Kirken, Natural a Vodovod.

Milevské slavnosti budou pokračovat i v neděli 25. srpna, kdy se v kostele na nám. E. Beneše bude od 10 hodin konat Mše svatá za město Milevsko.

Program se poté přesune opět do parku Bažantnice, kde se bude konat koncert Tiché pohody následovaný koncertem milevské skupiny Kovačka. Od 15 hodin bude pódium patřit již tradiční soutěži O posvícenský koláč, po jejím skončení budou připraveny koncerty skupin Jedemetam, Epydemie a kapely Avalon.

Na kulturní program bartolomějského posvícení se bude vybírat symbolické vstupné. Vstupenka na tři dny (pátek až neděle) vyjde na padesát korun, na dva dny (sobota a neděle) na 30 korun. Samostatná vstupenka na pátek bude stát 30 korun, pouze na neděli pak 20 korun.


23.listopadu 2013 - Special Guest Of Traktor Tour Ostrava

14. srpna 2013 v 17:58 Proběhlé akce
POZOR,POZOR !!!!Koncert v Ostrave je prelozen z klubu Marley do klubu FABRIC.Datum,cas a predprodej zustavaji stejne.Dekujeme za pochopeni......


Kdy: 23.11.2013 ( sobota)

V kolik: 20:00 - 23:59 hod.
Vstup: předprodej na Ticketstream 150Kč http://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?thread=


▌▌ Sobota/Saturday 23.11.2013
▌▌ FABRIC - OSTRAVA
▌▌ Otevřeno od 19:00
▌▌ Začátek koncertu 20:00
▌▌ Předprodej v síti TICKETSTREAM za 150,-
▌▌ Vstupné na místě za 200,-

ALKATRANZ TOUR 2013

Koncert kapely TRAKTOR
Special guest : MIROSMAJDA.COM

Tlukot srdce 10.Část Závěrečná

13. srpna 2013 v 20:14 | Nikys |  FanFiction s Mirem
10.Část
Samantha ležela v Matějově objetí a zatím co on po jejich milování spokojeně oddechoval ona nemohla usnout. Nechápala co se to s ní děje. Leží v objetí kluka, se kterým se před chvílí milovala a přitom myslí na něho na toho blonďáka s uhrančivým pohledem a tím nejkrásnějším úsměvem na světě. Přes hradbu jejích dlouhých hustých řas se prodíraly první slzy, Matěje přece miluje, tak proč musí pořád myslet na to, jaké by to bylo s Mirem. Hřbetem ruky si setřela slzy co kanuly po její hebké tváři a pohlédla na spícího Matěje. Ne nemohu mu ublížit a ani nechci. To co se stalo mezi mnou a Mirem bylo jen chvilkové poblouznění a nic víc. Já mám Matěje a tak to taky zůstane, pomyslela si brunetka a pohladila Matěje po tváři. Miro, ležel v posteli a za zavřenými víčky se mu promítala Samantina tvář. Dokázal si přesně vybavit každičký detail jejího obličeje i její čokoládové oči, které mu naprosto učarovaly. Už nepochyboval, věděl, že k té dívce začíná něco cítit. Příjemný pocit, který se rozléval celým jeho tělem při vzpomínce na Sam, ale kazila skutečnost, že Sam chodí s jeho kytaristou a skvělým kamarádem Matějem. Miro si prsty prohrábl své dlouhé husté blond kadeře a zhluboka se nadechl. Takto to dál nejde, nemůže přece ničit vztah dvou jemu tolik blízkých lidí, na kterých mu záleží. Další den na zkoušce byl Miro duchem nepřítomný. Nedokázal se soustředit vůbec na nic. "Co je s tebou brácho?" Otázal se Matěj, když byl Miro už po několikáté mimo realitu. "Čo?" Zeptal se znovu Miro. "Ptal jsem se co je s tebou, že jsi úplně mimo?" "Aha nič mi nie je, len mám nejaké starosti, ale to bude zase v pohode." Usmál se blonďák a dál se věnoval zkoušce. Večer už to nevydržel a zavolal Sam, zda by mohla přijít, že s ní nutně potřebuje mluvit. Moc se jí nechtělo, ale nakonec kývla. Přesně v osm se rozdrnčel zvonek u Mirova domovních dveří. Nervózní blonďák šel otevřít. "Ahoj Sam som rád, že si prišla." Usmál se na ní a pokynul jí, aby vešla a usadila se v obývací místnosti. "Ahoj." Pípla Sam a posadila se do bílé sedačky. "Premýšľal som o tom všetkom čo sa v posledných dňoch stalo a uvedomil som si, že pre mňa veľa znamenáš. Viem, že je to bláznovstvo, ty máš Matta a ku všetkému je to môj najlepší kamoš, ale ja si nemôžem pomôcť túžim po tebe moc." Samantha vstala a mlčky položila Mirovi ukazováček přes rty. "Snažila jsem se sama sebe přesvědčit, že mezi námi šlo jen o poblouznění, dokonce jsem dnes nechtěla přijít, ale je to silnější než já. Myslela jsem, že Matěje miluju, ale teď už vím, že ten koho miluji, jsi ty." Miro uvěznil Sam ve svém objetí načež se zapil do jejích hebkých rtů a postupně začal zasypávat polibky i její krk a jeho ruce ji začali osvobozovat z krátkých šatiček, pod kterými měla jen titěrná tanga, takže po chvíli před ním stála pouze jen v nich. Začal se dotýkat jejích plných ňader a zahrnoval je horkými polibky, ani Samantha nezahálela a postupně Mira zbavovala oblečení a dlaněmi mapovala jeho pevné tělo nakonec začala laskat jeho nádobíčko, ve kterém pulsovalo neskutečné vzrušení. Když už byli oba vydráždění na maximum Miro vzal Sam do náručí a opatrně ji položil na sedačku a pomalu do ní začal pronikat. Když jí celičkou vyplnil, jejich pohledy se na kratičký moment střetli a Miro se v ní začal pomalu pohybovat. Samantha mu vycházela vstříct jak jen to bylo možné. Jejich těla se pohybovala ve stejném rytmu a po chvíli oba naráz vyvrcholili. Když bylo po všem leželi jen tak tiše vedle sebe a odpočívali. Najednou bylo vše okolo nich zalito sluncem i přesto, že oba v tuto chvíli moc dobře věděli, že to co se právě mezi nimi stalo, nezůstane bez následků. Miro a Samantha měli výčitky hlavně vůči Matějovi, kterého právě oba podvedli, přesto byli pevně rozhodnuti, že za svou lásku budou bojovat za každou cenu a zároveň nepřestávali doufat v to, že jednou Matěj jejich jednání pochopí a odpustí jim jejich zradu. Teď tu ale byli jen oni dva. Miro k sobě Sam pevně přivinul a vnímal tlukot jejího srdce. Teď už totiž bezpečně věděl, že navždy bude tlouct jen pro něj…


The End

14.prosinec 2013 - Special Guest Of Traktor - Tour Pardubice

13. srpna 2013 v 18:50 Proběhlé akce


Kdy: 14.12. 2013 (sobota)
V Kolik: od 20:00 do 3:00 hodin

Vstup: Předprodej: 180Kč, Na místě: 200Kč

Info: Hrají: Traktor, Stresor a Miro Šmajda
7.prosinec 2013 - Special Guest Of Traktor - Tour Plzeň

13. srpna 2013 v 18:45 Proběhlé akce


Kdy:7.12.2013 (sobota)
V Kolik: 20:00 hodin
Vstup: na místě 200,-Kč

Info:
Hrají:

Miro Šmajda + Traktor ALCATRA´N´Z TOUR 13

Miro Šmajda je slovenský zpěvák, skladatel, textař a producent. V roce 2009 se zúčastnil hudební soutěže Česko Slovenská Superstar, kde ve finále skončil na 2. místě.

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001. V roce 2010 Traktor vyrazil na tour s kapelami Alkehol a Doga, dvakrát předskočil Teamu a jednou Slade. V červnu 2011 spatřilo světlo světa třetí CD Tmel, které s patřičnou dávkou energie udalo směr Traktoru do druhé bigbítové dekády. Na podzim roku 2013 vychází nové CD nazvané stejně jako celá tour ALCATRA´N´Z.

7.12.2013
Start 20:00
Vstup na místě 200,-Kč