Září 2013

Gymplfest Kladno 2013 foto by Terezka Pospíšilová

30. září 2013 v 0:08 | by Terezka Pospíšilová |  Fotogalerie


Miro Šmajda foto TV ROCKPARÁDA 10/2013

29. září 2013 v 23:53 | https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151911083521063.1073741829.202785251062&type=1 |  Fotogalerie28.9.2013 - Kladno Gymplfest mé fotografie

29. září 2013 v 22:38 | Nikys |  Fotogalerie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.9.2013 - Miro Šmajda, Kladno

29. září 2013 v 22:11 | blackandwhite2066 |  Videogalerie
Miro Šmajda - Kladno 28.9.2013

29. září 2013 v 21:57 | Terez Pospíšilová |  Videogalerie


28.9.2013 - Kladno Gymplfest mirosmajda.com

29. září 2013 v 21:43 | Nikys |  Nikys na blogu

28.9.2013 jsme s maminou vyrazily na Gymplfest do Kladna. Na místo konání do zámecké zahrady jsme dorazily kolem 17:00 hodiny. Prohlídly jsme si krásnou zámeckou zahradu udělala jsem pár fotek a omrkly jsme dění před stage. Lidí po skromnu s maminou jsme měly vstupenky číslo 32 a 33 takže fakt bylo málo lidí. K večeru začínalo být chladno a tak jsme se s maminou přesunuly do clubu Barn, který je umístěn hned na začátku zámecké zahrady na kafe, abychom se zahřály. Když jsme se přesunuly ke stage hrála akorát myslím kapelka Falcar některé skladby měla své a nějaké covery, ale musím říct, že kluci hráli fakt dobře. Pod podiem se shromáždil hlouček jejich skalních fanoušků a udělal slušnou kmošku. Po kapele Falcar přišla na řadu ohnivá show. Bylo to parádní lidi a lidi to dávali řádně najevo. Před Vystoupením mirosmajda.com se před podium nahrnulo několik lidí, nikteří seděli nebo různě postávali. Bylo jich tak cca kolem 200 set. Byla to taková malá komorní atmosféra jak říkal Miro. Po zdlouhavé zvukové zkoušce, kdy pořád něco haprovalo koncert začal cca s půlhodinovým spožděním jako již klasicky yntrem na nějž navazovala skladba Nostalgie, po ní z první desky skladba Scény, pak Na,na,na, Dotyky, Reqiem, skladba Bullsh*t před níž Miro neopomenul připomenout že na tuto hovadinu bude už čoskoro klip s jehož výrobou prý už finišují. Pak byly covery Chop suey, Rock´n´Roll, a skladby co nejsou na žádném z Mirových CD Dont' close your eyes a Loneliness. Skandovalo se a chtěli jsme přídavek, ale bohužel žádný nebyl jelikož bylo jasně dáno že akce musí končit ve 22:00 hodin kvůli nočnímu klidu. I když zaznělo jen deset skladeb byl koncert perfektní tečkou za dnešním dnem a Miro s klukama si post Headlinera večera opravdu zasloužili. Jeli opět naplno a tak jsem si nejen já užila pravou nefalšovanou rockovou show. Po koncertě se tentokrát autogramiáda nekonala, ale mohu říct že to mi vůbec nevadilo. Byla jsem ráda, že jsem si mohla zase po nějaké době užít ten úžasný rockový nářez. Už teď se těším na další akci, protože koncerty Mira za to cestování prostě stojí.

Rockový festival Bílá Hlína 2014 ve Slušovicích. Dva dny a 24 kapel

29. září 2013 v 17:40 | http://hornipodrevnicko.cz |  Z tisku
Exkluzivně přinášíme první informace o Rockovém festivalu Bílá hlína ve Slušovicích 2014
Rockový festival Bílá Hlína 2014 ve Slušovicích. Dva dny a 24 kapel
No Name, Katapult, Citrón, Tublatanka, Legendy se vrací, Walda Gang, Miro Šmajda, Traktor, Jackye, Premier. Rockoví fanoušci zpozorněte! Na druhém ročníku Rockového festivalu Bílá Hlína ve Slušovicích Vás druhý červnový víkend roku 2014 čeká rovnou dvoudenní nářez celkem 24 kapel z těch nejlepších, které čeká rocková scéna nabízí!
"První ročník pro nás dopadl úspěšně. Prali jsem se hlavně s počasím, ale to už je úděl podobných akcí" řekl mluvčí a hlavní pořadatel festivalu našemu portálu. " Ohlasy fanoušků však byly velice kladné i kapelám se jedinečné prostředí slušovického letiště Bílá Hlína líbilo. Pro druhý ročník festivalu jsme se proto rozhodli natáhnout hudební program na dva dny. Základní kostra programu je hotová, fanoušky čeká celkem 24 rockových kapel", pokračuje. "Součástí slušovického festivalu bude mimo jiné i křest zbrusu nové desky rockové kapely Premier, vydané k 20. výročí její existence, v jednaní jsou i další možná překvapení." dodal organizátor akce závěrem.
Zbývá jen dodat, že se zároveň chystá speciální předvánoční nabídka permanentek, které by měly být v prodeji již někdy v listopadu. Další informace budeme přinášet.

5 nejhubenějších celebrit: Kostlivec Šmajda, anorektická Bučková a další

29. září 2013 v 17:37 | http://www.extra.cz/5-nejhubenejsich-celebrit-kostlivec-smajda-anorekticka-buckova-a-dalsi |  Z tisku
Tihle dva by mohli směle jít za kostry na Halloween a ani by si nemuseli půjčovat převlek.

Tihle dva by mohli směle jít za kostry na Halloween a ani by si nemuseli půjčovat převlek.

Kdo z českých celebrit je přirozeně štíhlý a kdo podlehl módnímu diktátu a obětoval zdraví proto, aby vypadal jako chodící kostra?Šmajda vitarián
Šmajda vitarián

Zpěvák už před lety podlehl trendu zdravé výživy. Stal se z něj vitarián a nepozře nic, co je mrtvé. Zakázána jsou vejce, maso, mléko, dokonce i tepelně upravená zelenina nebo ovoce. Šmajda je sice hubený, ale aby neztratil svalovou hmotu, pravidelně své tělo mučí v posilovně.


Gymplfest Kladno 2013

26. září 2013 v 22:42 | http://www.marastmusic.com |  Z tisku

Gymplfest Kladno 2013
Miro ŠmajdaKladno, 18. září 2013 - Studenti kladenského gymnázia ve spojení se Statutárním městem Kladnem dali vzniknout již třetímu ročníku festivalu Gymplfest Kladno. V sobotu 28. září se v Zahradě Kladenského zámku představí celkem osm kapel nejrůznějších žánrů. Headlinerem večera se stal zpěvák Miro Šmajda.
Společná iniciativa současných i bývalých studentů kladenského gymnázia a Statutárního města Kladna dala vzniknout již třetímu ročníku oblíbeného festivalu Gymplfest Kladno.
Třetí ročník má před sebou ambiciózní úkol: Představit nové hudební projekty za zachování dosavadní tradice - v každé skupině musí být minimálně jeden člen, který je studentem nebo absolventem Gymnázia Kladno.
Největším překvapením a hlavní hvězdou večera je zpěvák, skladatel a textař Miro Šmajda. Pozornost médií přitáhl v roce 2009, kdy se v soutěži Česko Slovenská SuperStar umístil na druhém místě. V následujícím roce debutoval se svým autorským singlem Last Forever. Od té doby pravidelně koncertuje. 7. března 2013 se svou kapelou pokřtil v pražském Futuru první album, pyšnící se velmi neobvyklým názvem - mirosmajda.com.
Miro ŠmajdaDo metalových vod zabrousíme se symphonic-power metalovou formací Falcar, která ve své tvorbě snoubí filmovou hudbu s melodickým metalem. V jejich výrazu můžeme také najít inspiraci středověkou hudbou a literárním žánrem fantasy.
Zcela netradičně obohatí program festivalu také místní velmi oblíbený Elvis Presley Revival. Do oblasti alternativní hudby se ponoříme kladenskou formací Kolektivní Halucinace a kladensko-slánskými Emfoury.
Příznivci tvrdé hudby si jistě přijdou na své s náloží thrasherů Grixis a zájemci o moderní core mají možnost poprvé vůbec si poslechnout novou formaci Anzu, jenž částečně vzešla z nedávno pozastaveného projektu Don't Wake Up a Swan. Dalšími nováčky na scéně jsou i indie rockoví Pandora Fields.
"První ročník jsme velmi punkově uspořádali přímo na dvoře školy. Kolem pódia jsme navrstvili školní lavice a přes ně přetáhli plachtu. Minulý rok už akce proběhla ve spolupráci s městem v zámecké zahradě," vzpomíná člen studentského týmu Marty Palounek. "Po dobrých zkušenostech se letos těšíme na to největší, co jsme dosud byli schopni nabídnout."
Vstupenky je možné zakoupit v Městském informačním centru Kladno nebo na místě v den konání akce.

...dalsi prijemny rozhovor o muzice muzete videt v TV Rockparade uz od 1. rijna !

26. září 2013 v 22:35 Proběhlé akce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdy: 6.řijna 2013 (neděle)
Kde: Fajnrock TV
V kolik hodin: 21:00 hodin

Příjemný rozhovor o muzice můžete vidět už od 1.10.2013 na TV Rockparáda...

Upoutávka: http://www.youtube.com/watch?v=ySpPWA2f4rI&feature=youtu.be

Lze sledovat ZDE pro ty co nemají v TV stanici FajnrockTv : http://www.rockparada.cz/rockparada

nebo na youtube kanálu: www.youtube.com/user/TVRockparadacz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Více info v upoutávce zde:Screenshot od Nikol Tymlové

Kladenský GYMPLFEST se uskuteční již tuto sobotu!

25. září 2013 v 14:28 | http://www.metalpussy.cz |  Z tisku

Studenti kladenského gymnázia ve spojení se Statutárním městem Kladnem dali vzniknout již třetímu ročníku festivalu Gymplfest Kladno. V sobotu 28. září se v Zahradě Kladenského zámku představí celkem osm kapel nejrůznějších žánrů. Headlinerem večera se stal zpěvák Miro Šmajda. Třetí ročník má před sebou ambiciózní úkol: Představit nové hudební projekty za zachování dosavadní tradice - v každé skupině musí být minimálně jeden člen, který je studentem nebo absolventem Gymnázia Kladno.
Největším překvapením a hlavní hvězdou večera je zpěvák, skladatel a textař Miro Šmajda. Pozornost médií přitáhl v roce 2009, kdy se v soutěži Česko-slovenská SuperStar umístil na druhém místě. V následujícím roce debutoval se svým autorským singlem "Last Forever". Od té doby pravidelně koncertuje. 7. března 2013 se svou kapelou pokřtil v pražském Futuru první album, pyšnící se velmi neobvyklým názvem - "mirosmajda.com ".
Do metalových vod zabrousíme se symphonic-power metalovou formací FALCAR, která ve své tvorbě snoubí filmovou hudbu s melodickým metalem. V jejich výrazu můžeme také najít inspiraci středověkou hudbou a literárním žánrem fantasy.
Zcela netradičně obohatí program festivalu také místní velmi oblíbený ELVIS PRESLEY REVIVAL. Do oblasti alternativní hudby se ponoříme kladenskou formací KOLEKTIVNÍ HALUCINACE a kladensko-slánskými EMFOURY.
Příznivci tvrdé hudby si jistě přijdou na své s náloží thrasherů GRIXIS a zájemci o moderní core mají možnost poprvé vůbec si poslechnout novou formaci ANZU, jenž částečně vzešla z nedávno pozastaveného projektu Don't Wake Up a Swan. Dalšími nováčky na scéně jsou i indie rockoví PANDORA FIELDS.
"První ročník jsme velmi punkově uspořádali přímo na dvoře školy. Kolem pódia jsme navrstvili školní lavice a přes ně přetáhli plachtu. Minulý rok už akce proběhla ve spolupráci s městem v zámecké zahradě," vzpomíná člen studentského týmu Marty Palounek. "Po dobrých zkušenostech se letos těšíme na to největší, co jsme dosud byli schopni nabídnout."
Vstupenky je možné zakoupit v Městském informačním centru Kladno nebo na místě v den konání akce.

Gymplfest Kladno: V hlavní roli se představí Miro Šmajda

23. září 2013 v 23:23 | http://www.musicweb.cz // Napsal(a) Martin Palounek |  Z tisku
Miro Šmajda
Miro Šmajda
Zdroj: mirosmajda.com

Studenti a absolventi kladenského gymnázia opět spojili své síly a ve spolupráci s městským odborem kultury dali vzniknout třetímu ročníku multižánrového studentského festivalu Gymplfest Kladno. V zámecké zahradě se 28. září představí Miro Šmajda, Falcar nebo Kolektivní Halucinace.

Na samém konci letní festivalové sezóny stojí studentská akce Gymplfest Kladno 2013. Nezvyklý termín byl zvolen ve snaze vyhnout se červnovým záplavám hudebních akcí v regionu. Třetí ročník navazuje na loňskou úspěšnou spolupráci studentů s městem Kladnem. Také tento rok je podmínkou, aby člen každé kapely byl studentem nebo absolventem místního gymnázia.

Hlavním lákadlem letošního ročníku je zpěvák, skladatel a textař Miro Šmajda. Na kontě má novou desku pojmenovanou mirosmajda.com, kterou představil 7.března v pražském Futuru. Do koncertní sestavy přibral hudebníky z My Own Story, čímž splnil podmínku vystupovat na Gymplfestu.Festival je pojat multižánrově, zastoupení rocku, metalu a aleternativy je v podstatě vyvážené. Za ostré metalové harcovníky kope symphonic-power metalová smečka Falcar, spolu s nimi i o poznání thrashovější Grixis a coroví Anzu. "Měkčí kapely" pak zastupuje psychadelická alternativa působící pod názvem Kolektivní Halucinace, pop-punková banda Emfoury a nováčci Pandora Fields.

Vzhledem k tomu, že počátek podzimu je mnohem více náchylný k rozmarům počasí, počítá se i s "mokrou variantou". Pokud budou padat trakaře, přesune se festival ze zámecké zahrady do přilehlého klubu Barn. Pořadatelé ovšem doufají, že bude možné zachovat open-airový charakter akce.

Přehled


Do čela Gymplfestu Kladno 2013 se postavil Miro Šmajda - info

20. září 2013 v 14:55 | http://www.fobiazine.net |  Z tisku


Studenti kladenského gymnázia ve spojení se Statutárním městem Kladnem dali vzniknout již třetímu ročníku festivalu Gymplfest Kladno. V sobotu 28. září se v Zahradě Kladenského zámku představí celkem osm kapel nejrůznějších žánrů. Headlinerem večera se stal zpěvák Miro Šmajda.

Společná iniciativa současných i bývalých studentů kladenského gymnázia a Statutárního města Kladna dala vzniknout již třetímu ročníku oblíbeného festivalu Gymplfest Kladno.
Třetí ročník má před sebou ambiciózní úkol: Představit nové hudební projekty za zachování dosavadní tradice - v každé skupině musí být minimálně jeden člen, který je studentem nebo absolventem Gymnázia Kladno.
Největším překvapením a hlavní hvězdou večera je zpěvák, skladatel a textař Miro Šmajda. Pozornost médií přitáhl v roce 2009, kdy se v soutěži Česko Slovenská SuperStar umístil na druhém místě. V následujícím roce debutoval se svým autorským singlem Last Forever. Od té doby pravidelně koncertuje. 7. března 2013 se svou kapelou pokřtil v pražském Futuru první album, pyšnící se velmi neobvyklým názvem - mirosmajda.com.
Do metalových vod zabrousíme se symphonic-power metalovou formací Falcar, která ve své tvorbě snoubí filmovou hudbu s melodickým metalem. V jejich výrazu můžeme také najít inspiraci středověkou hudbou a literárním žánrem fantasy.
Zcela netradičněobohatí program festivalu také místní velmi oblíbený Elvis Presley Revival. Do oblasti alternativní hudby se ponoříme kladenskou formací Kolektivní Halucinace a kladensko-slánskými Emfoury.
Příznivci tvrdé hudby si jistě přijdou na své s náloží thrasherů Grixis a zájemci o moderní core mají možnost poprvé vůbec si poslechnout novou formaci Anzu, jenž částečně vzešla z nedávno pozastaveného projektu Don't Wake Up a Swan. Dalšími nováčky na scéně jsou i indie rockoví Pandora Fields.
"První ročník jsme velmi punkově uspořádali přímo na dvoře školy. Kolem pódia jsme navrstvili školní lavice a přes ně přetáhli plachtu. Minulý rok už akce proběhla ve spolupráci s městem v zámecké zahradě," vzpomíná člen studentského týmu Marty Palounek. "Po dobrých zkušenostech se letos těšíme na to největší, co jsme dosud byli schopni nabídnout."
Vstupenky je možné zakoupit v Městském informačním centru Kladno nebo na místě v den konání akce.
Pro více informací nás kontaktujte na management@falcar.net

14.9. 2013 - MIRO ŠMAJDA - Svatováclavský jarmark - Blšany

18. září 2013 v 1:07 | estipro |  Fotogalerie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------V piatok úradovala zábava a Adelin tím

16. září 2013 v 15:31 | https://www.facebook.com/media/set/?set=a.215768931919921.1073741852.155526957944119&type=3 |  FotogalerieVelký sestřih z Velké Doberské 2013

15. září 2013 v 21:53 | dobraobec |  Videogalerie
Miro od 42 min.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.9.2013 - Miro Blšany

15. září 2013 v 19:30 | Diana Jirkovská |  Fotogalerie

Miro Šmajda-Blšany 14.9.2013

15. září 2013 v 16:41 | Dana Hesová |  Videogalerie