Březen 2014

VOTVÍRÁK 2014 programem trumfuje předchozí ročníky!

29. března 2014 v 23:11 | http://www.fan-tom.cz/?clanek=5693 |  Z tisku
Multižánrový hudební festival Votvírák, který se uskuteční tradičně 13 až 15.6.2014 na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku CZ & SK hudební scény.
foto ke ?lánku


Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako:
CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, INÉ KAFE, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, MIG 21, VĚRA ŠPINAROVÁ, MANDRAGE, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, KRUCIPUSK, DYMYTRY, WOHNOUT, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, MIRO ŠMAJDA, ADAM MIŠÍK a mnoho dalších

Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu bude hostit:
RYTMUSE, MAJKA SPIRITA, EKTORA, JAMESE COLE, LA4, ORION, PRAGO UNION, nebo SEPAR...atd

Už teď je jasné, že Votvírák 2014 má letos nejnabitější program!

"Z předchozích let již víme, které kapely mají návštěvníci našeho festivalu nejraději a tak se jim je letos pokusíme naservírovat pěkně pohromadě a najednou" dodala dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská

Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém podiu představí mladé nadějné kapely:
Lola Běží, Kofe-in, Ice Scream, Wertex, Season Crack, nebo vítěz studentské soutěže "Škola rocku" .

Festival Votvírák - největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro

Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky

Votvírák odhaluje program pro letošní rok!

29. března 2014 v 23:08 | (zdroj: www.informuji.cz) |  Z tisku

Multižánrový hudební festival Votvírák, který se uskuteční tradičně 13 až 15.6.2014 na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku CZ & SK hudební scény.
Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako: CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, INÉ KAFE, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, MIG 21, VĚRA ŠPINAROVÁ, MANDRAGE, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, KRUCIPUSK, DYMYTRY, WOHNOUT, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, MIRO ŠMAJDA, ADAM MIŠÍK a mnoho dalších.
Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu bude hostit : RYTMUSE, MAJKA SPIRITA, EKTORA, JAMESE COLE, LA4, ORION, PRAGO UNION, nebo SEPAR...atd
Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém podiu představí mladé nadějné kapely: Lola Běží, Kofe-in Ice Scream, Wertex, Season Crack, nebo vítěz studentské soutěže " Škola rocku" . Více info na oficiálních stránkách festivalu www.votvirak.cz.
© Autor fotky: Andrew

Termíny koncertů již brzy!

29. března 2014 v 19:55 | Miroslav Šmajda |  NovinkyMiro a jeho tým už čoskoro zveřejní termíny koncertů. Pro více informací klikejte na oficiální stránku mirosmajda.com.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Miro dnes slaví svátek

29. března 2014 v 19:52 | Nikys |  Nikys na blogu
Dnes má Miro ve slovenském kalendáři svátek a proto jsem se touto cestou za sebe jako adminka tohoto blogu rozhodla Mirovi popřát.
Můžete se též zapojit v komentářích.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Projekt Školní tour 2014 podporuje aktivně i Miro Šmajda!

24. března 2014 v 20:24 | https://www.facebook.com/st2014 |  Novinky
Více o projektu najdete tu: https://www.facebook.com/st2014

Projekt Školní tour 2014 podporuje aktivně Miro Šmajda! Děkujeme - s uživateli Miro Šmajda a Pavel Vellek
----------------------------------------------------------------------------------------

14. června 2014 Milovice Votvírák 2014

19. března 2014 v 13:19 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce

Kdy: 14.červen 2014 (sobota)
Kde: Letiště Milovice
V kolik hodin: 13:10 - 13:50 hodin

Info:

Miro sa zapojil do projektu "Bezpecne silnice"

8. března 2014 v 14:06 | https://www.facebook.com/MiroSmajdafanpage |  Novinky


Miro sa zapojil do projektu "Bezpecne silnice" ...nieco o projekte i Mira mozete vidiet vo videu - Miro hovori od 3:24
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


!!ZRUŠENO POŘADATELEM!! 21.června 2014 - Rockové vítání léta Toužim

7. března 2014 v 12:42 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce

Kdy: 21.6.2014 (sobota)
Kde: Toužim (Areál za sportovní halou na Žlutické ulici)
V kolik hodin: 12:00 hod. (Miro vystoupí v 16:30 hodin)

Vstupné: předprodej 300Kč (na místě 350Kč), do 17 let 150Kč na místě, do 10 let zdarma


http://forum.miro-fans.cz/download/file.php?id=1401&mode=view

Majitel nejhubenější postavy v šoubyznysu Miro Šmajda sbalil ex Matěje Homoly

6. března 2014 v 11:45 | http://www.extra.cz |  Z tisku

Šmajda si s Barborou užívá v Thajsku.


Účastník první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (25) si může na své konto připsat pořádný zářez. Podařilo se mu totiž sbalit luxusní modelku, která dříve randila s Matějem Homolou.

Do rukou se nám dostala fotografie, na které Šmajdovi na klíně sedí modelka Barbora Prachařová a rozhodně to nevypadá, že by v podniku, kde dvojice tráví společné chvíle, nebylo kde sednout. Prachařová se ještě loni hřála v náruči zpěváka Matěje Homoly, účinkovala dokonce i ve videoklipu kapely Wohnout Barbie song. Přelétavá povaha a slabost pro krásné ženy Homoly jsou známy už z doby, kdy byl partnerem Dary Rolins (41), se kterou má dceru Lauru.

To spolu s fanatickou láskou k Indii, kam Homola často jezdí, bylo zřejmě pro modelku dost, a tak se rozhodla vztah ukončit. Homolovu náruč teď nahradil druhý muzikant a podle našeho zdroje je Prachařová se Šmajdou naprosto spokojená. "Oba milenci si momentálně užívají dovolenou v Thajsku," řekl nám blízký přítel páru, který si nepřál zveřejnit jméno.

Prachařová má zřejmě slabost pro muže se zvláštními zálibami. Homola je už několik let jednou nohou v Indii, Šmajda zase tráví spoustu volného času v posilovně a na jeho talíři najdete jen syrové ovoce a zeleninu.

Homolova expřítelkyně už má jiného: Krásná modelka sbalila zpěváka-holčičku!

5. března 2014 v 22:41 | David Zápal //http://www.super.cz |  Z tisku
Před pár lety vystupoval jako svalovec Max Jason Mai.
Foto: Jan Varchola

5. března 2014 20:57

Podzimní románek expřítele Dary Rolins Matěje Homoly s modelkou Bárou Prachařovou už je minulostí. A sympatická dívčina rozhodně dlouho nezůstala sama. I když se o zpěváku Miroslavu Šmajdovi (25) kvůli jeho až dívčímu vzhledu často spekuluje, jestli není spíš na chlapečky, právě on má být novým objevem sexbomby!


"Bára dala své srdce Mirovi. Oba milenci si momentálně užívají v Thajsku jeden druhého," tvrdí náš zdroj. Podle něj se naopak Matěj uchýlil k meditacím v Indii proto, aby přemýšlel, co mu oproti plavovlasému rockerovi chybělo.

Bára to přitom s Matějem jeden čas určitě myslela vážně. A on s ní také. Dokonce ji obsadil i do videoklipu Barbie song. Jenže její dokonalá postava teď patří jiné známé postavičce šoubyznysu. Zdá se, že Báru lákají kontroverzní muzikanti, kteří se příliš neřídí konvencemi...

Lajkujte a pomožte mirosmajda.com vyhrát Hudební ceny Debut

5. března 2014 v 22:22 Novinky
------------------------------------------------------------------------------------------------
Diky moc za nominaci !!! A diky vam za kazdy lajk, ktery date nasi fotce na tomto odkazu nize !!! Pomuzete nam vyhrat Hudebni ceny Debut ???
---------------------------------------------------------------------------------------------------

7. června 2014 - Festival Bílá Hlína ve Slušovicích

5. března 2014 v 14:44 | Miroslav Šmajda |  Proběhlé akce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdy: 7.6.2014 (sobota)
Kde: Rockový festival Slušovice Bílá Hlína - Oficial Bílá Hlína 607, 763 15 Slusovice
V kolik hodin: 17:40 hodin

Info:
MIROSMAJDA.COM

modern rock / Kosice-Praha /CZ/mirosmajda.com je název kapely, která již od loňského jara brázdí české, moravské, slezské i slovenské kluby, festivaly, městské slavnosti a další akce, na kterých je potřeba pořádný nářez moderní rockové muziky.

Kapela je složená z mladých muzikantů (Miro Šmajda - voc, Tomi Takács - dr, Vojta Woody Koval - bass, Tomáš Cibor - guit, Matt Hejduk - guit) a jejím poznávacím znamením je dynamický, hutný a moderní zvuk, živelná show na pódiu a nakažlivá chuť, s jakou svou muziku předávají ze stage do lidí. A samozřejmě nezaměnitelný hlas Mira Šmajdy, který je ve vynikající formě a při určitých výškách dosazuje takových frekvencí, že se bojíte, aby se vám nerozbil skleněný půllitr s pivem v ruce! Slyšet kapelu naživo je zážitek a málokdo vydrží stát bez hnutí. Ze stage se totiž line opravdovost, chuť…a především hutná rocková muzika. Současná, moderní, podávaná absolutně naplno a profesionálně. A tohle lidé poznají a ocení.

Dalším poznávacím znamení kapely mirosmajda.com je tvrdošíjnost, s jakou postupují dál a kupředu, bez opory vydavatelství či hudební agentury a médií. Album vydali sami, koncerty si většinou organizují sami, nečekají na žádný zázrak, a prostě hrají, hrají, hrají…..

V květnu se podařilo nasadit single z aktuálního alba do některých rádií, takže můžete v éteru slyšet song Nostalgie, k němuž vydali mirosmajda.com 20.5. i videoklip..

Miro so svojím nezameniteľným hlasom a kapelou to odpália vo veľkom štýle už v Sobotu 7.6. o 17:40 na A-stage! Držte sa! Bude to jazda!