Miro Šmajda se chystá do zahraničí s novým projektem Nae6

9. prosince 2014 v 18:02 | http://www.eurocontest.cz/headline/novinky/item/5563-2014-12-09-06-20-26 |  Boční projekt Nae6
Miro Šmajda na tiskové konferenci k cestě na Eurovision Song Contest 2012
Miro Šmajda na tiskové konferenci k cestě na Eurovision Song Contest 2012 foto: EuroContest.cz
Slovensko má na svém kontě bohatou historii účastí na Eurovision Song Contest, kde se celá země prezentovala jak v 90. letech, tak i novém tisíciletí. Druhá etapa účasti se nesla v duchu experimentů a obměny stylů, kterou v roce 2012 uzavřel Miro Šmajda. Stříbrná SuperStar se opět pokouší prorazit na mezinárodním trhu, a to s novým projektem Nae6 a singlem "Rising Angels".

Miro Šmajda, který si pro světovou a zahraniční kariéru vybral umělecké jméno Max Jason Mai, se v roce 2012 stal interně zvoleným reprezentantem Slovenska na Eurovizi v ázerbájdžánském Baku. Do boje vstupoval s písní "Don't Close Your Eyes", která se umístila na 18. místě v semifinálovém klání se ziskem 22 bodů.Účastník soutěže Česko Slovenská SuperStar se ale myšlenek na svou mezinárodní kariéru nevzdává, proto se rozhodl k dalšímu radikálnímu kroku. Do víru internetu a celého světa přivedl Šmajda projekt Nae6, na kterém zpěvák spolupracuje s americkým spisovatelem a skladatelem Lucienem.

Nový projekt Nae6 (NaeSix) se veřejnosti představuje se zbrusu novým singlem "Rising Angels", který v uvedení doprovází jednoduché, leč efektní lyric video.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anika anika | 9. prosince 2014 v 18:21 | Reagovat

ahoj, chtěla bych tě požádat jestli bys v téhle soutěži nepodpořila moji kamarádku,fakt si to zaslouží:
http://blog-teenchoiceawards.blog.cz/1412/hlasovanie-2-najlepsi-grafik-cesky
prosím o hlas pro terush :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama